Legia Warsaw
-
theundertaker
- Kasutaja
- Postitusi: 2684
- Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59
Re: Legia Warsaw
Uskumatu lõpp ja tuli kaotus, see buzzer oli hea. Tuleb 1 mäng veel.
Re: Legia Warsaw
Poolas on sekund veidi teistsuguse pikkusega?
Aga no taaskord tuleb tõdeda, et kuigi mõlemad võistkonnad alustasid nigelalt siis Legia oli selles taaskord kehvem. Poolajaks küll roniti taas mängu tagasi, aga kogu rünnak oli ikka väga punnitatud. Ning nagu traditsiooniks saanud, siis neljandal veerandil võetakse end kokku ja suudetakse enda paremust veidi enam maksma panna.
Ja no taaskord ei saa jätta mainimata jäta Pluta't - tuleb tõdeda et temata sujub mäng ikka kuidagi paremini. Aga mis seal ikka, pühapäeval otsustav mäng ja taaskord saab esitada küsimuse, kas Legia suudab teha ka ühe korraliku mängu finaalides.
Aga no taaskord tuleb tõdeda, et kuigi mõlemad võistkonnad alustasid nigelalt siis Legia oli selles taaskord kehvem. Poolajaks küll roniti taas mängu tagasi, aga kogu rünnak oli ikka väga punnitatud. Ning nagu traditsiooniks saanud, siis neljandal veerandil võetakse end kokku ja suudetakse enda paremust veidi enam maksma panna.
Ja no taaskord ei saa jätta mainimata jäta Pluta't - tuleb tõdeda et temata sujub mäng ikka kuidagi paremini. Aga mis seal ikka, pühapäeval otsustav mäng ja taaskord saab esitada küsimuse, kas Legia suudab teha ka ühe korraliku mängu finaalides.
Re: Legia Warsaw
Poola finnalidest väärib tähelepanu veel üks oluline aspekt. Kui meil on siinsetel mängudel see üsna suureks teemaks, siis seal absoluutselt mitte ja õigustatult - kohtunikud. Mängijad ei käi ja ei vaidle, ei laiuta käsi, ei õienda. Treenerid keskenduvad ka mängule ning kohtunikega seletamist on väga minimaalselt kaadrisse jäänud. Tehnilisi seletamiste eest vist polegi näinud. Kõikides mängudes on otsast lõpuni ühe joonega vilistatud. Nii on päris hea korvpalli vaadata.
Re: Legia Warsaw
Finaalseeria otsustav mäng, Matthias Tass koosseisu ei kuulu:
https://dzritv.com/match/legia-warszawa ... a-24648661
https://en.sportplus.live/basketball/110519/7992140/
https://fibalivestats.dcd.shared.genius ... en_AU.html
https://dzritv.com/match/legia-warszawa ... a-24648661
https://en.sportplus.live/basketball/110519/7992140/
https://fibalivestats.dcd.shared.genius ... en_AU.html
Re: Legia Warsaw
Tiitlivõit Legiale, moraalne võit Zielona Gorale. Koosseisude vahet arvestades poleks finaal tohtinud sedavõrd pingeliseks kujuneda, aga läks nii, et seitsmest mängust neli kulgesid Zielona Gora rütmis.
Õnnitlused Rannulale viienda ja Tassile kolmanda järjestikuse tiitlivõidu puhul. Huvitav näha, kuidas nende koostöö lähinädalatel jätkub: kas Tass jääb ka koondises rotatsioonist välja?
Järgmiseks hooajaks ei jää Legia tänavusest koosseisust ilmselt suurt kedagi alles. Kolendal, Tomaszewskil ja noormängija Czaplal on leping ka uueks hooajaks, Wilczek aga liigub kuuldavasti NCAA-sse ja Pluta Hispaaniasse. Ponsar on siirdumas Prantsusmaa kõrgliigasse, Hunter oli laenul Maccabist, Tass oli enamus hooajast vigastatud ja naastes üsna kehvas vormis, Silinš on aga liiga vigastustealdis ja rünnakul liiga kõikuva tasemega, et temaga veelkord lepingut pikendada (kui, siis äkki seitsmenda välismängija rollis). Brewtoni, Thompsoni ja Gravesi puhul võiks arvata, et nad soovivad siirduda/naasta tippliigadesse.
Kui hooaja eel tundus, et Legia nõrgaks kohaks võib kujuneda kolmeste tabavus, siis nii ka läks. Põhimõtteliselt jagus korralikke viskajaid vaid väikese ääre positsioonile. Ka vabavisetega oli suuri probleeme.
https://plk.pl/druzyny/11/legia-warszaw ... dywidualne
Õnnitlused Rannulale viienda ja Tassile kolmanda järjestikuse tiitlivõidu puhul. Huvitav näha, kuidas nende koostöö lähinädalatel jätkub: kas Tass jääb ka koondises rotatsioonist välja?
Järgmiseks hooajaks ei jää Legia tänavusest koosseisust ilmselt suurt kedagi alles. Kolendal, Tomaszewskil ja noormängija Czaplal on leping ka uueks hooajaks, Wilczek aga liigub kuuldavasti NCAA-sse ja Pluta Hispaaniasse. Ponsar on siirdumas Prantsusmaa kõrgliigasse, Hunter oli laenul Maccabist, Tass oli enamus hooajast vigastatud ja naastes üsna kehvas vormis, Silinš on aga liiga vigastustealdis ja rünnakul liiga kõikuva tasemega, et temaga veelkord lepingut pikendada (kui, siis äkki seitsmenda välismängija rollis). Brewtoni, Thompsoni ja Gravesi puhul võiks arvata, et nad soovivad siirduda/naasta tippliigadesse.
Kui hooaja eel tundus, et Legia nõrgaks kohaks võib kujuneda kolmeste tabavus, siis nii ka läks. Põhimõtteliselt jagus korralikke viskajaid vaid väikese ääre positsioonile. Ka vabavisetega oli suuri probleeme.
https://plk.pl/druzyny/11/legia-warszaw ... dywidualne
Re: Legia Warsaw
On Poola kossufännidel ka mingi foorum või üleüldiselt mis juttu aetakse Rannula kohta? Otse peale mängu vist veidi vara küsida aga siiski. Rannula kohta ikka kõva vana, ma loodan et ta liigub edasi järgmisele tasemele või siis äkki juhtub mingi lahendus kus Legia paneb rohkem pappi kossu ja ollakse BCLis vähe tugevam.
Legia suhtes ka, kaotasid jalkas viimasel päeval eurokoha (Märten Kuuse klubile) ja kui nüüd oleks saanud kossus ka sellise valuse kaotuse oleks organisatsioonile päris karm litakas olnud
Legia suhtes ka, kaotasid jalkas viimasel päeval eurokoha (Märten Kuuse klubile) ja kui nüüd oleks saanud kossus ka sellise valuse kaotuse oleks organisatsioonile päris karm litakas olnud
Re: Legia Warsaw
Rannula jätkab Legias: https://sport.delfi.ee/artikkel/1205928 ... on-lahedal
"Mul oli Legaiaga 2+1 leping. Pikendus sai tehtud." Ütleb ka, et ei tea millist eurosarja veel mängivad. Tundub selline päris hea safe valik, klubiga tuttav ja tundub et klubi panustab juurde ka kossutiimi.
"Mul oli Legaiaga 2+1 leping. Pikendus sai tehtud." Ütleb ka, et ei tea millist eurosarja veel mängivad. Tundub selline päris hea safe valik, klubiga tuttav ja tundub et klubi panustab juurde ka kossutiimi.
Re: Legia Warsaw
Erinevalt näiteks Barcelonast on Legia jalg- ja korvpalliklubi eraldiseisvad finantsüksused.vanafänn kirjutas: ↑23 Juun 2026, 22:13 Rannula jätkab Legias: https://sport.delfi.ee/artikkel/1205928 ... on-lahedal
"Mul oli Legaiaga 2+1 leping. Pikendus sai tehtud." Ütleb ka, et ei tea millist eurosarja veel mängivad. Tundub selline päris hea safe valik, klubiga tuttav ja tundub et klubi panustab juurde ka kossutiimi.
Legia kodulehele ilmunud vihjete põhjal võib järeldada, et klubi on sõlminud lepingu 28-aastase ja 201cm pika poolakast eesliinimängija Szymon Tomczakiga, kelle jaoks lõppenud hooaeg oli karjääri parim: ta sai Czarni Slupski ridades keskmiselt 24,5 minuti jooksul kirja 11,9 punkti (varasem tippmark oli 6,3) ja 5,8 lauapalli (varasem tippmark oli 4,7).
Legiast on praeguse seisuga lahkunud kaks mängijat: Pluta siirdus Hispaania kõrgliigasse (Girona) ja Ponsar Prantsusmaa kõrgliigasse (Elan Chalon).
Re: Legia Warsaw
Huvitav kas Suurorg võiks olla mängija keda Rannula sooviks Legiasse uueks hooajaks tuua?
Re: Legia Warsaw
Kuna Pluta lahkumisega kohalike keskmine tase langeb, siis välismängijate oma peab kerkima, kui tahetakse vähemalt senist kvaliteeti säilitada. Ma olen seetõttu skeptiline, et Suurorg võiks Legiaga liituda. Omaette küsimus on, kas Rannula on pärast Tassi fiaskot eestlase värbamisest üldse huvitatud.
Re: Legia Warsaw
Kummaline liiga see Poola liiga. Kõik favoriidid peale Legia põrusid.
Zielona Gora näitas finaalis oma rosterit arvestades suurepärast korvpalli, aga emotsiooni mõttes oleks tahtnud, et Slask poleks Bagatskist vallandanud ja hoopis nemad finaali jõudnud. Ehk õnnestub järgmisel hooajal Legial finaalis mõne seksikama tiimiga(Slask/Anwil) kokku minna.
Viimase info kohaselt jätkab Legia siiski Meistrite liigas ja leegionäridest ollakse huvitatud Race Thompsoni ja DJ Brewtoni jätkamisest. Viimane oleks minu silmis automaatselt üks järgmise hooaja MVP kandidaate. Poola liiga mõistes ikka päris jõhkra ball-handlinguga vend. Kindlasti saaksid mõlemad mehed kuskil mujal suuremat raha, aga äkki suudetakse kuidagi allkirjad kätte saada.
Ma kipun ka arvama, et järgmisel hooajal ühtegi eestlasest pallurit Legias ei mängi.
Võib-olla ebapopulaarne arvamus, aga ennustan, et Pluta lahkumisega hakkab Legia paremat mängupilti näitama. Ta on ikka pg kohta nii kastist välja mängustiiliga. Kindlasti vabanes ka korralik palgafond.
Kui põhihooaja parima peatreeneri valimisel, kus hääli annavad kõik teised treenerid, jäi Rannula teiseks, siis täna auhinnati Heikot parima treeneri auhinnaga Poola liiga lõpugalal.
Ah ja seda ka, et eelmisel hooajal Legia tiitlini tassinud McGusty liitus Kotsari koduklubiga
Zielona Gora näitas finaalis oma rosterit arvestades suurepärast korvpalli, aga emotsiooni mõttes oleks tahtnud, et Slask poleks Bagatskist vallandanud ja hoopis nemad finaali jõudnud. Ehk õnnestub järgmisel hooajal Legial finaalis mõne seksikama tiimiga(Slask/Anwil) kokku minna.
Viimase info kohaselt jätkab Legia siiski Meistrite liigas ja leegionäridest ollakse huvitatud Race Thompsoni ja DJ Brewtoni jätkamisest. Viimane oleks minu silmis automaatselt üks järgmise hooaja MVP kandidaate. Poola liiga mõistes ikka päris jõhkra ball-handlinguga vend. Kindlasti saaksid mõlemad mehed kuskil mujal suuremat raha, aga äkki suudetakse kuidagi allkirjad kätte saada.
Ma kipun ka arvama, et järgmisel hooajal ühtegi eestlasest pallurit Legias ei mängi.
Võib-olla ebapopulaarne arvamus, aga ennustan, et Pluta lahkumisega hakkab Legia paremat mängupilti näitama. Ta on ikka pg kohta nii kastist välja mängustiiliga. Kindlasti vabanes ka korralik palgafond.
Kui põhihooaja parima peatreeneri valimisel, kus hääli annavad kõik teised treenerid, jäi Rannula teiseks, siis täna auhinnati Heikot parima treeneri auhinnaga Poola liiga lõpugalal.
Ah ja seda ka, et eelmisel hooajal Legia tiitlini tassinud McGusty liitus Kotsari koduklubiga