Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
-
elchukakabra
- Kasutaja
- Postitusi: 327
- Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Turunduslikult pole mõtet täna muid uudiseid peale lasta. Pigem las olla kogu fookus ainult uuel nimisponsoril.
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Viimase 100 aasta jooksul 31 korda oleme tulnud Eesti meistriks aga arvestame viimast 20 kui kalev/ Cramo on tegutsenud, siis tõesti oleme kehvemad ja vabandust et tõstsin häält
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Mina sain aru, et see 1 milku on kolme aasta pealetheundertaker kirjutas: ↑19 Juun 2026, 12:10 Aastas 1 miljon pluss teised firmad ja Tallinna linn juurde, siis võiks ju eelarve tõusta varasemaga.
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
OngiRx112 kirjutas: ↑19 Juun 2026, 13:05Mina sain aru, et see 1 milku on kolme aasta pealetheundertaker kirjutas: ↑19 Juun 2026, 12:10 Aastas 1 miljon pluss teised firmad ja Tallinna linn juurde, siis võiks ju eelarve tõusta varasemaga.
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
lihtsalt infoks, siia mitteametliku info järgi on tegelt 800 tuhat, 200 tuhhi Sokku korvpallikoolile, 1 miljon kokku 3 aasta peale.Rx112 kirjutas: ↑19 Juun 2026, 13:05Mina sain aru, et see 1 milku on kolme aasta pealetheundertaker kirjutas: ↑19 Juun 2026, 12:10 Aastas 1 miljon pluss teised firmad ja Tallinna linn juurde, siis võiks ju eelarve tõusta varasemaga.
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Seda kõvem sõna siis.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Sa oled vist maailma kõige kohutavam võitja aga kui ei oska viisakalt seda teha siis vast ongi sind õige matsiks kutsuda. Istud vagusi enamasti ja luurad niisama ringi siin, vahel mõne kommentaari kukutad esiliiga alateemas. Nüüd aga oks nii laiali et vaata, et uksest välja saad.
E: BigBanki osas tore et saadi see milku ja kolm aastat. Palju nad tartu võrkpalli viskavad, vist sarnast suurusjärku?
-
theundertaker
- Kasutaja
- Postitusi: 2679
- Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Sama summa jah!
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
väike vahe on võrkpallis Tartule noored, naised ja meeskond 1 miljon 4 aasta peale, Kalevile 3 aasta peale 1 miljon meeskond + noored
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Rahu rahu, RK on tore härrasmees ning jagab siia tihtilugu huvitavat infot. Tal juba jaanid käes ehk.
Ma loodan et lisaks Bigbank'ile leitakse veel teisigi toetajaid juurde ning suudetakse siiski isegi pisike samm edasi teha. Eurosari seda vist rahaliselt eeldab, sest mänge saab alagrupis olema enam kui möödunutel hooaegadel. Minu suurimad panused pn välismaalastel, kes loodetavasti mitmekesistavad ja päriselt täiendavad võistkonda, kui sinna juurde saab kasvõi 1-2 veidi nimekamat eestlast ja ülejäänute näol täiendatakse võistkonda mängijatega kes on siis kas tuleviku perspektiiviga või siis sellise "keskpärasema" tasemega.
Ma loodan et lisaks Bigbank'ile leitakse veel teisigi toetajaid juurde ning suudetakse siiski isegi pisike samm edasi teha. Eurosari seda vist rahaliselt eeldab, sest mänge saab alagrupis olema enam kui möödunutel hooaegadel. Minu suurimad panused pn välismaalastel, kes loodetavasti mitmekesistavad ja päriselt täiendavad võistkonda, kui sinna juurde saab kasvõi 1-2 veidi nimekamat eestlast ja ülejäänute näol täiendatakse võistkonda mängijatega kes on siis kas tuleviku perspektiiviga või siis sellise "keskpärasema" tasemega.
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Breti jutt oli väga mõistlik, et eestlasi jahivad igal juhul, aga palgaralliga üle maksma ei lähe, vaid võtavad siis juba selle sama raha eest parema välkari. Igal juhul õige. Olgu siis need eestlased kasvõi nooremad lõpuks.
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Kalevi võimalikke liitujaid oleme spekuleerinud, keda siis Tartu võiks sihtida? Mis prognoosid on? Ma ise ei usu, et nt Laane jätkab Tartus või kui jätkab, siis suuremas rollis. Ta võiks EST-LAT liigas ikka mõnes satsis põhitegija olla, mitte pingil patsu lüüa.
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Pakun, et Kirvest sihivad, aga jäävad ilma, sest Kirka on kas välismaa mees või Kalevi mees (juba Kalevis oldud ka ja Tallinnas elatud ja Kaleviga tegusid tehtud+Sakust pärit+Ega see Tartu talle suuremat maksa kui Kalev).
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Kui Tartu tahab taset säilitada, siis ma ei usu, et Laane või Nurgeri sugused mängijad suuremas rollis olla saaksid. Ma arvan, et suur osa targeteeritavatest mängijatest kattuvad nendega, keda Kalev sihib, ning vaevalt seal mingeid väga suuri üllatusnimesid on. Kuusmaa intervjuust võis välja lugeda, et tõenäoliselt ollakse valmis ka välismängijate arvu suurendama võrreldes eelmise hooajaga.
Tartu poolehoidjad võivad mind muidugi parandada või täpsustada, aga mul endal on väike tunnetus, et Tartu üks potentsiaalseid ohukohti Eesti mängijate värbamisel võib olla Kuusmaaga jätkamine. Siit-sealt ikka kostub, et ega tema põikpäisus ja reljeefne stiil kõigi seas hinnatud ei ole. Enamvähem rahaliselt võrdsete pakkumiste korral võib see tegelikult üsna määrav olla.
Lipsu kommentaar Kääriku laagri kohta Viiendas Veerandajas oli ka sessuhtes märgiline
Ära ei tasu sõnuda
Päritolu ka ei tasu üle tähtsustada. Ilver oli ka Tallinna poiss, aga teame, kuidas sellega läks.
Re: Eesti-Läti korvpalliliiga 2026/27
Markusel isa kaudu Tartu juured.
Ilver, Priit, (14. V 1976 Tartu), korvpallur ja sporditegelane,
Ilver, Priit, (14. V 1976 Tartu), korvpallur ja sporditegelane,