Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Miks te arvate et sellest igav finaal tuleb kui ühed meeskonnad? ok mängustiililt on Inglismaa meeskonnad küllaltki sarnased, aga minu arust ei tähenda küll seda, et igav mäng peaks tulema..
nt barca ja manu kaks täiesti erineva stiiliga meeskond, aga eilne mäng oli suhteliselt igav..
mingi 2003 vist..oli milani ja juve finaal,see oli vist küllaltki igav kuna kokku said kaks maailma parima kaitsega meeskonda 0:0 järel otsustatigi asi penaltites, Inglismaa puhul ma seda aga ei usu.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

mul küll savi kas inglise finaal või mitte, ingliste klubide tase on kindlasti maailma parim ja kui keegi neid ei võida, siis mis teha
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Mul ka savi kas on finaalis aint Inglismaa klubid või mitte, aga lihtsalt Hispaania klubid eesotsas Realiga ja teisel kohal Barcaga on lihtsalt mu lemmikud ja sellepärast hoian ma neile pöialt.
Samas jalka mind nii väga ei huvita et mul nüüd kahju oleks kui nädala pärast ManU võidab :)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

mul umbes sama asi välismaa kossuga :P aga jalkat vaatan suhteliselt palju ja olen suht sama suur fänn kui kossu fänn Eesti klubidel nt..
Viimati muutis greystone, 24 Apr 2008, 20:34, muudetud 1 kord kokku.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Kuna teema on "Vaba teema" siis ma mainiks ära, et viimase uudise all avalehel on keegi "grey" lolli juttu ajanud..ilmselt üritab mõni idikas mu nime mustata, mina see igatahes pole olnud..'
juba mitu kuud ei saagi ma pealegi üldse bckalev.ee uudiseid kommida, iga kord ütleb mulle kommi satmisel et "Viga kommentaari saatmisel" seega palun ärge seda minu nime all tehtud mõla tõsiselt võtke..
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

täna siis München-Zeniit

Bayern peab kindlalt võitma!!!
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

Xd Mix on tartu faustol pükstel kirjutatud Tallinn:D

http://basket.ee/?mid=466&page=2&gal_id ... c_id=18286
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

sest tallinn on nende sponsor
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

mh..miks toetab Tallinn Tartu meeskonda? :D krt andku see rha Kalevile parem..
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

greystone kirjutas:mh..miks toetab Tallinn Tartu meeskonda? :D krt andku see rha Kalevile parem..
Faustot toetab siiski klubi tallinn mitte tallinna linn.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

:D MNJAH, eks ma peksan nate segast veidi tna
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Täna kena päev,ilm ilus,naistel kaovad riided juba...Praegu hakkab Chelsea-Manchesteri mäng.Emma-kumma võidu korral on ta inglise meister ka.Peale mängu minek DALKIA mängule.Mis sa hing enam tahad...
YNWA
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

chelsea võitis.....meister ei ole veel kaugeltki selge. mõlemal on nyd sama palju punkte 2 mängu mängida. Manul parem väravatevahe nii et kui nad mõlemad mängud võidavad on nad meistrid.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

see komentaator on kyll nyyd.... ma saan aru kyll, et osadele meeldib see kriiskamine, aga noh, jalkast võiks midagi tead ka, mitte, et iga teine sõna ona VIST :)

ma võin ka karjuda pärast väravat: SUUURPÄRANE VÄRAAAV, MILLINE VÄRAV OI OI OI CHEALSE JUHIB 2-1 PENALT IST ,KÕIK ON LAHTINE,KÕIK ON LAHTINE , SEE ON JALGPALL. SUUREÜÄRANE JAGPALL INGLISMAALT


:D :D mina hakkan igal juhul naerma kui see mees niiöelda hoogu läheb :D
Viimati muutis Oskar8, 26 Apr 2008, 20:48, muudetud 1 kord kokku.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Mõlemat on vaja - minule meeldib kommentaator, kes suudab nn kõike, on perfektne..kindlasti ei tohi mitte nii hulluks nagu Järvela, kui just ma ei tea müni Eesti mees OM võitjaks ei tule või Eesti kossus Leedut ei alista, aga üldiselt aktiivusts rohkem, ohtliku olukorra puhul nt jalkas selgelt hääle kõvendamine..tuleb ära jagada, millal midagi platsil ei toimu, võta nt üles "tevezi käes pall..temaga muide köivad kuulujutud, et interisse minemas" bla bla..
Suletud