Travis Reed!

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Postitus Postitas Charly »

Reed siis koju, see asi ühel pool.
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

Kalevi fänn.

Postitus Postitas Kalevi fänn. »

Vaseliini Mati kirjutas:nii ongi - http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=278967
nüüd peab Dusan ennast rohkem kokku võtma ja Kedzot ka tsentrina kasutama hakkama jälle.
Raskeks läheb aga peab ära tulema ;)
auga mati

Postitus Postitas auga mati »

Valdmaa ja Maticiga eesotsas, no täitsa *****, annab idiootsemat otsust välja mõelda, sõnatu olen..
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

auga mati kirjutas:Valdmaa ja Maticiga eesotsas, no täitsa *****, annab idiootsemat otsust välja mõelda, sõnatu olen..
Sama siin saavad ikka nii jobud olla, et Reed saata minema, temast oleks pingipeal ka kasu ja nüüd on lepinguni kaks korda raskem jõudaa, kui ma seda uudist lugesin ma läksi n näost siniseks, molokariiiiii see juhtkond on
fredi lokotar

Postitus Postitas fredi lokotar »

Häbi on olla Kalevi fänn peale seda uudist lugedes, lihtsalt uskumatu...
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

Ma sain Delfist väga huvitava mõtte: Teen ettepaneku kõikidele fännidele. Kogu finaalseeria vältel, hüüda Kalevi meeskonna tutvustamise vältel Travis Reedi nime. Saame väärt mehele anda midagi tagasi, mis lolli juhtkonna poolt andmata jäi
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

eks see ole nõme jah, kahju, et see kõik niimoodi koledalt lõppes
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

See unustati vist ära, et ta on kaks hooaega põhimõtteliselt ilma vahetuseta mänginud ja nüüd kui jalad puruks on, siis visatakse minema kui tavaline koer. Häbi, häbi, häbi. Sellist pullisitta pole varem nähtud!
Pettunud

Postitus Postitas Pettunud »

Kalevi juhtkond on kari lambaid. Kaks hooaega rassinud mehe viskavad lihtsalt tänavale, sest ta on vigastatud?!

Siiamaani olen tulihingeliselt Kalevit toetanud, kuid nüüd hakkan tõsiselt mõtlema, et ehk oleks õigem (just nimelt õigem) Rockile pöialt hoidma hakata.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Patrik kirjutas:See unustati vist ära, et ta on kaks hooaega põhimõtteliselt ilma vahetuseta mänginud ja nüüd kui jalad puruks on, siis visatakse minema kui tavaline koer. Häbi, häbi, häbi. Sellist pullisitta pole varem nähtud!
100% Agreed.
Kalevi käitumine on ikka ülimalt nahhaalne.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

Selline käitumine - enne finaali mees lihtsalt minema peksta, meedias sellist tsirkust teha... Kus kuradi kohas on klubijuhtide ajud??! Väga läbimõtlematu käitumine, Reedist oleks isegi pingil kasu, niimoodi tõmmatakse ainult meeskonna moraali alla. :|
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Idioodikari On See Kalevi Juhtkond!!!
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

Patrik kirjutas:See unustati vist ära, et ta on kaks hooaega põhimõtteliselt ilma vahetuseta mänginud ja nüüd kui jalad puruks on, siis visatakse minema kui tavaline koer. Häbi, häbi, häbi. Sellist pullisitta pole varem nähtud!
Õige jutt
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Kalevi fännina oli tõesti häbi seda uudist lugeda :(
Vasta