Uudised/Intervjuud.

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Seitsmes NBA korvpallur tuli üle Euroopasse


Krstic sõlmis Moskva klubiga Ljubertsõ Triumf kaheaastase lepingu üheksale miljonile dollarile. „Triumf tahtis teda kõige rohkem. Nii head pakkumist ei saanud mööda lasta," kommenteeris mehe agent Marc Cornstein ESPNile.
'Kõmulisim NBAst Euroopasse tulija on sel suvel olnud Atlanta Hawksi ameeriklasest ääremängija Josh Childress, kes sõlmis Kreeka suurklubi Pireuse Olympiakosega kolmeaastase lepingu 20 miljonile dollarile. Nii kopsakat lepingut pole Euroopa korvpallis varem nähtud.

Veel viis NBA-meest on sel suvel USA tolmu jalge alt pühkinud. Hispaania koondise täht Juan Carlos Navarro näiteks sõlmis viieaastase lepingu FC Barcelonaga, väärtuseks 20 miljonit dollarit. New Jersey Netsi sloveenist äär Bostjan Nachbard kolis 14 miljoni dollari eest kolmeks aastaks Moskva Dinamosse.

Venemaa klubi BC Himki napsas endale korraga kaks NBA-meest - hispaanlase Jorge Garbajosa ja argentiinlase Carlos Delfino. Sloveenia keskmängija Primoz Brezeci uueks tööandjaks on Itaalia klubi Rooma Lottomatica.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

NBA-st võib tulla euroopasse mängima ka Dan Dickau,kellele on teinud 4mln $(hooaeg) suuruse pakkumise Unics.
Samas on öeldud, et Dickaule mängiks meeleldi Bologna Virtuses, paraku jääb neile hind vist natuke liiga kõrgeks.

Interbasket.net
Viimati muutis marxx762, 29 Juul 2008, 20:20, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

marxx762 kirjutas:Seitsmes NBA korvpallur tuli üle Euroopasse


Krstic sõlmis Moskva klubiga Ljubertsõ Triumf kaheaastase lepingu üheksale miljonile dollarile. „Triumf tahtis teda kõige rohkem. Nii head pakkumist ei saanud mööda lasta," kommenteeris mehe agent Marc Cornstein ESPNile.
'Kõmulisim NBAst Euroopasse tulija on sel suvel olnud Atlanta Hawksi ameeriklasest ääremängija Josh Childress, kes sõlmis Kreeka suurklubi Pireuse Olympiakosega kolmeaastase lepingu 20 miljonile dollarile. Nii kopsakat lepingut pole Euroopa korvpallis varem nähtud.

Veel viis NBA-meest on sel suvel USA tolmu jalge alt pühkinud. Hispaania koondise täht Juan Carlos Navarro näiteks sõlmis viieaastase lepingu FC Barcelonaga, väärtuseks 20 miljonit dollarit. New Jersey Netsi sloveenist äär Bostjan Nachbard kolis 14 miljoni dollari eest kolmeks aastaks Moskva Dinamosse.

Venemaa klubi BC Himki napsas endale korraga kaks NBA-meest - hispaanlase Jorge Garbajosa ja argentiinlase Carlos Delfino. Sloveenia keskmängija Primoz Brezeci uueks tööandjaks on Itaalia klubi Rooma Lottomatica.
Childress tegu vallandas nii-nimetatud Domino efekti,aga samas kui neid nimesi vaadata siis võib õelda lihtsalt,et eurooplased tulevad koju tagasi.Tänu sellele efektile õnnestus nii Vujacic'l ja Biedrins'l kõva leping endale välja kaubelda Nbas.Muidu oleks ka nad minema läinud.
YNWA
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

http://www.sloleht.ee/spordiblogi/
mõnes mõttes õige jutt
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

ints kirjutas:http://www.sloleht.ee/spordiblogi/
mõnes mõttes õige jutt
ma ütlen, hetkel ma olen ikka väga väga vihane, et Scott minema saadeti, jään täpselt selline mulje nagu omanikud vaatavad ainult punkte ja ise mängudel ei käi.

Sellist neegrit sa lihstalt ei leia kes on kaitses väga hea ja võib mängu enda peale võtta sama aegselt.PG kelle puhul sa ei pidanud kunagi muretsema, et ta palli kaotaks, siin foorumist vist on ainult jyrgen kes peale minu nägi seda, mida mees klaipedas tegi kui teda ylevälja 2 mehega pressiti , see oli hämmastav.Korralik vise, talle heideti ette ebastabiilsust, aga selle puhul vaadati ainult punkte, see mees oli ju ka parim resutatiivsetes söötudes Kalevis ja tema vb ainus viga oligi see, et ta otsis liiga tihti vaba meest selle asemel, et enda peale rohkem võtta.
Ja selle ''ebastabiilsuse'' võib ka mõnes mõttes omanike või treeneri kaela ajada, sest kui sa tahad vahetada playmakeri skoorija vastu, siis selle asemel , et kohe uut meest otsida võiks kaaluda sellepeale , et teha Scottile selgeks: sinul on vabad käed, võta enda peale! Scott võttis ainult siis endapeale kui häda oli käes ja tegi seda alati hästi. Valmirea, Rocki vastu, ka playoffides Ventspilsi vastu. Isegi pirita vastu. Mees skooris siis kui vaja, aga heideti ette, et ta pärnu vastu viskab ainult 2p!!! keegi äkki nägi, et seal säravad resutatiivsete söötude taga ilusad numbrid, ja ka see statistika ei loe niipalju, sest me teame kuidas eestis neid resutatiivseid sööte loetakse... Kalevi omanikud käivadki ainult kodumängudel(tihti jäävad ka need vahele) Vaatavad, imelik see neeger ei viska 20p mängu peale, peab uue otsima.

Kui Pace osutub paremaks meheks kui Scott, siis aplaaus, aga kui ta ei suuda tõestada end parema mängijana kui Scott, siis olen mina maruvihane ja kalevi juhtkond peab lihtsalt räiget häbi tundma!

eks nyyd osadel on võimalus maha teha, aga see on minu arvamus
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

PM: 69.95 heitnud Kanter tundis rahulolematust
31.07.2008 08:09


Ilmselt oleks enamik kettaheitjaid ülimalt õnnelikud, kui võistluse lõppedes säraksid nende nime taga numbrid 69.95. Maailmameister Gerd Kanter nende hulka ei kuulu.

«Head tunnet seekordne võistlus ei tekitanud. Ootused olid suuremad,» sõnas eile õhtul Rootsis Helsingborgis võidutsenud eestlane. «Võistlus algas kerge kangestumisega – esimene katse ebaõnnestus, teise tegin kindla peale ning kolmas lendas sektorist välja. Aimasin, et head võistlust siit ei tule.»

Kahes viimases voorus suutis Kanter end siiski koguda ning heitis mõõdukas vastutuules kaks korda üle 95 meetri. «Enne võistlust lootsin, et tulemus algab teise numbriga, treenituse baas on päris hea,» märkis 69.65 heitnud Kanter.

Treeningutel sujusid Kanteri heited paremini. «Selleks neid võistlusi vaja ongi, et end teistsuguses olukorras proovida,» lausus Kanter. «Olen suurvõistlusteks alati sama skeemi järgi valmistunud, loodetavasti sujub seekordki kõik hästi. Enne olümpiat teen veel ühe kontrollvõistluse Jaapanis.»

POSTIMEES
http://sport.err.ee/index.php?0576945

No, täitsa kohutav, igapäev laseb Etvsport, paar selllist viga sisse no . :S
Viimati muutis #7, 31 Juul 2008, 08:12, muudetud 1 kord kokku.
Yks

Postitus Postitas Yks »

Kui sinu vigasid üldse siin foorumis lugeda, tuleb ka tunne, et sa võiks uuesti kooli minna :).
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

Ma olen oskariga enam vähem nõus.
Ainuke asi oli see, et ta oli ebakindel.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Yks kirjutas:Kui sinu vigasid üldse siin foorumis lugeda, tuleb ka tunne, et sa võiks uuesti kooli minna :).
Mina olen mina, võin kirjutada siin vabas vormis, aga jah .. Neil tuleks ikka vähe rohkem tähelepanu pöörata sellele .
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Oskar8 kirjutas:
ints kirjutas:http://www.sloleht.ee/spordiblogi/
mõnes mõttes õige jutt
ma ütlen, hetkel ma olen ikka väga väga vihane, et Scott minema saadeti, jään täpselt selline mulje nagu omanikud vaatavad ainult punkte ja ise mängudel ei käi.

Sellist neegrit sa lihstalt ei leia kes on kaitses väga hea ja võib mängu enda peale võtta sama aegselt.PG kelle puhul sa ei pidanud kunagi muretsema, et ta palli kaotaks, siin foorumist vist on ainult jyrgen kes peale minu nägi seda, mida mees klaipedas tegi kui teda ylevälja 2 mehega pressiti , see oli hämmastav.Korralik vise, talle heideti ette ebastabiilsust, aga selle puhul vaadati ainult punkte, see mees oli ju ka parim resutatiivsetes söötudes Kalevis ja tema vb ainus viga oligi see, et ta otsis liiga tihti vaba meest selle asemel, et enda peale rohkem võtta.
Ja selle ''ebastabiilsuse'' võib ka mõnes mõttes omanike või treeneri kaela ajada, sest kui sa tahad vahetada playmakeri skoorija vastu, siis selle asemel , et kohe uut meest otsida võiks kaaluda sellepeale , et teha Scottile selgeks: sinul on vabad käed, võta enda peale! Scott võttis ainult siis endapeale kui häda oli käes ja tegi seda alati hästi. Valmirea, Rocki vastu, ka playoffides Ventspilsi vastu. Isegi pirita vastu. Mees skooris siis kui vaja, aga heideti ette, et ta pärnu vastu viskab ainult 2p!!! keegi äkki nägi, et seal säravad resutatiivsete söötude taga ilusad numbrid, ja ka see statistika ei loe niipalju, sest me teame kuidas eestis neid resutatiivseid sööte loetakse... Kalevi omanikud käivadki ainult kodumängudel(tihti jäävad ka need vahele) Vaatavad, imelik see neeger ei viska 20p mängu peale, peab uue otsima.

Kui Pace osutub paremaks meheks kui Scott, siis aplaaus, aga kui ta ei suuda tõestada end parema mängijana kui Scott, siis olen mina maruvihane ja kalevi juhtkond peab lihtsalt räiget häbi tundma!

eks nyyd osadel on võimalus maha teha, aga see on minu arvamus
Olen nõus ja paistab et Kalev ühtegi mängujuhtui ei tahagi hooaja algul palgata ja ma olen täiesti kindel et poole hooaja peal avastataxe et oleks ikka üht mängujuhti juurde vaja ja hakkatakse jälle uut otsima.Sest Sokk ju ainus puhas mängujuht.Kriisa on rohkem viskaja ja Pace samamoodi.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Noo Kriisa saab mängujuhi kohal minu arvates ikka paremini hakkama, kui viskaja kohal.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Jagan Oskariga samaarvamus aga ilmselt ei ole nii vihane.
Scotti sugust meest otsiti pool aastat ja kui ta leiti siis lastakse ta nüüd minema.
Samas arvan, et asi on suuresti selle taga et Nenad tahab leegionäridega alustada nullist!
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

greystone kirjutas:Noo Kriisa saab mängujuhi kohal minu arvates ikka paremini hakkama, kui viskaja kohal.
Kle sry aga palju Kalevi mänge sa aastas näed?See ei oleks ka normaalne kui Kriisa peab veel iga aasta positsiooni ka vahetama hakkama.Niiet üle aasta on mängujuht.
surfaja

Postitus Postitas surfaja »

Väike vahepala aastast 2005,kui E'riist nime vahetas.
http://www.kroonika.ee/artikkel.php?id=2384
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Viimati muutis Alex, 01 Aug 2008, 04:32, muudetud 1 kord kokku.
YNWA
Vasta