Uudised/Intervjuud.

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Minu arust on seis väga korralik, Fox on kõvasti parem kui Allingu korviall .. + veel pidi olema Viljar naq kuskilt räägiti, + lähiajal pidi veel üks pikk tulema niiet, ma ei ole sammuti ennustaja aga ma arvan, et tuleb üle 2 aata võrdseim hooaeg.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

gasol2 kirjutas:no ütleme nii jah ,et Sanikidze on vast vb ültse tuntum mängija eestis vb Beard tuntum kuid ega Linehan ja Fox pole kehvemad mehed. No Pace on tõesti selline kaheldav.
Ma ei ütlegi, et nad sitad mehed. Ma lihtsalt ütlen seda, et paljud teevad järelduse nimede järgi paberil, seejuures nägemata Foxi ja Linehani.
Põnevat hooaega oodates.
(Y)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

no Linehan on näidanud küll, et on ikka väga hea mängumees, muidu nägin teda ka täna viru keskuses city spordis :D
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Oi kurat, kes nüüd Gregori poissi siis taga utsitama hakkab, et kui ta hea mängu teeb siis...
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Homme Eesti Päevalehes
Sportnet 22.09 200821:56 Varia


** Andrus Nilk vahendab korvpalliloos BC Kalev/Cramo peatreeneri Nenad Vučinići arvamuse, et meeskonna korvialune on enne Balti liiga mänge hõre. Meeskonnas on küll 22-aastane Viljar Veski (215 cm) ja kuni 13. oktoobrini keelu all olev Nate Fox (206 cm), kuid selgesti vajatakse värsket verd. Kalev/Cramo on lähedal lepingu sõlmimisele uue keskmängijaga.

"Noor arenev korvpallur, kellelt ootame Balti liigas abi. Kutsume ta nädala lõpuks Tallinna proovimisele, aga tõenäoliselt jääb ta meeskonda," selgitas Vučinić mängija nime ütlemata.

** Lisaks on lehe ainsal spordiküljel nekroloog Mati Margile.

Loe lähemalt Eesti Päevalehest


Allikas: www.sportnet.ee
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Tuuakse mingi järjekordne Sergo meile ? :S
MrBckalev
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 14 Mai 2008, 19:09

Postitus Postitas MrBckalev »

Tra jälle mingi kobakäpp raudselt,ei saada siis korralikku tsentrit w?
Tra Kalev/Cramo alles võttis noore areneva tsentri,nüüd juba uus,ostku korralik tsenter kes ikka euroopa tasemel mänginud?
Aga Foxi karistuse pikendamisest polnud midagi juttu,loodame et,ei saagi mingit karistust..:)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Kui mu mälu ei peta siis oli alguses juttu, et Foxi karustus kestab 1. oktoobrini ( parandage mind kui ma valesti mäletan ) Nüüd on aga kirjas 13. oktoober.
Äkki pikendati kaks nädalat :D
MrBckalev
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 14 Mai 2008, 19:09

Postitus Postitas MrBckalev »

TDK kirjutas:Kui mu mälu ei peta siis oli alguses juttu, et Foxi karustus kestab 1. oktoobrini ( parandage mind kui ma valesti mäletan ) Nüüd on aga kirjas 13. oktoober.
Äkki pikendati kaks nädalat :D
vb
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Varem oli juttu 1.novembrist

Nate Fox poleks tohtinud mitte ainult BC Kalev/Cramo treeningmängus osaleda, vaid ka meeskonnaga koos treenida enne karistusaja lõppemist ehk 1. novembrit
MrBckalev
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 14 Mai 2008, 19:09

Postitus Postitas MrBckalev »

Kristo kirjutas:Varem oli juttu 1.novembrist

Nate Fox poleks tohtinud mitte ainult BC Kalev/Cramo treeningmängus osaleda, vaid ka meeskonnaga koos treenida enne karistusaja lõppemist ehk 1. novembrit
Äkki ei tulnudki mingit karistust ja se Foxi agent sai karistust lühendada..:P
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Vabaks lasti ka eelmise aasta leegionärid, ent see ei tähenda kodustele palluritele toetumist. Kaleviga liitusid küll Tanel Kurbas ja Viljar Veski, ent juba mitu nädalat harjutavad Kalevis kolm ameeriklast, lähipäevil oodatakse aga endisest Jugoslaaviast pärit keskmängijat.
hendrik

Postitus Postitas hendrik »

TDK kirjutas:Vabaks lasti ka eelmise aasta leegionärid, ent see ei tähenda kodustele palluritele toetumist. Kaleviga liitusid küll Tanel Kurbas ja Viljar Veski, ent juba mitu nädalat harjutavad Kalevis kolm ameeriklast, lähipäevil oodatakse aga endisest Jugoslaaviast pärit keskmängijat.
Eesti Päevalehes rääkis et Balkanist!
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Postitus Postitas Mihkel111 »

hendrik kirjutas:
TDK kirjutas:Vabaks lasti ka eelmise aasta leegionärid, ent see ei tähenda kodustele palluritele toetumist. Kaleviga liitusid küll Tanel Kurbas ja Viljar Veski, ent juba mitu nädalat harjutavad Kalevis kolm ameeriklast, lähipäevil oodatakse aga endisest Jugoslaaviast pärit keskmängijat.
Eesti Päevalehes rääkis et Balkanist!
Kus Jugoslaavia siis oli?

E: typo
Viimati muutis Mihkel111, 23 Sept 2008, 15:37, muudetud 1 kord kokku.
Vasta