2008. aasta meeste karikavõistlusted.

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Egert2899
Kasutaja
Postitusi: 127
Liitunud: 11 Apr 2008, 19:46

Postitus Postitas Egert2899 »

jeee... reinbok on mu koolis keka õps. peab talle õnne soovima. TUBLI MÄNG... loodame et cramole kotti pähe ei tõmba.:D
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Imeliku tulemuses ju pole.Pirita kottis ka eelmine hooaeg Rocki.
Poolfinaalis peaks Cramo kergelt Pärnust üle käima aga teises paaris ma panustaks Kuusmaa poistele.Nüüd on omakorda SK Kalevi mängijatel vesi peas peale tänast võitu.
YNWA
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

andy72o kirjutas:Imeliku tulemuses ju pole.Pirita kottis ka eelmine hooaeg Rocki.
See hooaeg ju rock ikkkagi superklubi, euroopa tipp, ; )
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

#7 kirjutas:
andy72o kirjutas:Imeliku tulemuses ju pole.Pirita kottis ka eelmine hooaeg Rocki.
See hooaeg ju rock ikkkagi superklubi, euroopa tipp, ; )
Julgen kahelda.Vaadaku,et üldse sellest Austria klubist jagu saavad.Edu igatahes neile.
YNWA
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

andy72o kirjutas:
#7 kirjutas:
andy72o kirjutas:Imeliku tulemuses ju pole.Pirita kottis ka eelmine hooaeg Rocki.
See hooaeg ju rock ikkkagi superklubi, euroopa tipp, ; )
Julgen kahelda.Vaadaku,et üldse sellest Austria klubist jagu saavad.Edu igatahes neile.
Mehed see oli 1 mäng ja selle vigadest saab vaid õppida. Muidugi olen ma veidi masendunud selle üle, aga vaatan ikkagi tuleviku positiivselt. Siis selline küsimus, et kas Kalev on siis nii super?
(Y)
barons

Postitus Postitas barons »

Tartust kirjutas:
andy72o kirjutas:
#7 kirjutas: See hooaeg ju rock ikkkagi superklubi, euroopa tipp, ; )
Julgen kahelda.Vaadaku,et üldse sellest Austria klubist jagu saavad.Edu igatahes neile.
Mehed see oli 1 mäng ja selle vigadest saab vaid õppida. Muidugi olen ma veidi masendunud selle üle, aga vaatan ikkagi tuleviku positiivselt. Siis selline küsimus, et kas Kalev on siis nii super?
ei, see ei ole ainult üks mäng...siauliai oled juba unustanud, või...;(
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Tartust kirjutas:
andy72o kirjutas:
#7 kirjutas: See hooaeg ju rock ikkkagi superklubi, euroopa tipp, ; )
Julgen kahelda.Vaadaku,et üldse sellest Austria klubist jagu saavad.Edu igatahes neile.
Mehed see oli 1 mäng ja selle vigadest saab vaid õppida. Muidugi olen ma veidi masendunud selle üle, aga vaatan ikkagi tuleviku positiivselt. Siis selline küsimus, et kas Kalev on siis nii super?
Ei no tegelikult ei ole ka asi nii hull, lihtsalt igast emotsioonid on hetkel, kui järgi mõelda, siis suht tühine tõesti, ja Kalevi kohta ei saa kindlasti super öelda.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

barons kirjutas:
Tartust kirjutas:
andy72o kirjutas: Julgen kahelda.Vaadaku,et üldse sellest Austria klubist jagu saavad.Edu igatahes neile.
Mehed see oli 1 mäng ja selle vigadest saab vaid õppida. Muidugi olen ma veidi masendunud selle üle, aga vaatan ikkagi tuleviku positiivselt. Siis selline küsimus, et kas Kalev on siis nii super?
ei, see ei ole ainult üks mäng...siauliai oled juba unustanud, või...;(
Ei ole, aga mulle tegi tolle kaotuse Rytase üle võit mingil määral tasa.
(Y)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Olge parem vait, sellise palli patsutamisega saame ise homme samamoodi, Fox võiks mängu vürtsi lisamiseks ka keskjoonelt proovida ühe korra ning Linehan võiks veel mõned korrad proovida mitte söötu jagada.
barons

Postitus Postitas barons »

Tartust kirjutas:
barons kirjutas:
Tartust kirjutas: Mehed see oli 1 mäng ja selle vigadest saab vaid õppida. Muidugi olen ma veidi masendunud selle üle, aga vaatan ikkagi tuleviku positiivselt. Siis selline küsimus, et kas Kalev on siis nii super?
ei, see ei ole ainult üks mäng...siauliai oled juba unustanud, või...;(
Ei ole, aga mulle tegi tolle kaotuse Rytase üle võit mingil määral tasa.
äkki on ka rytases juba mingid probled, valmeirat nibin-nabin võideti, rockilt saadi juba müts;)
krt., leedus ju ei ole veel majanduses sellist langust, kui eestis ja lätis! ja selle valguses ikka suht kahtlane, kust barons ja ask raha saavad?
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

eesti klubide eelarve on üldse mitmeid kordi väiksem kui leedul ja väiksem kui lätil ma küsin miks ja nii on juba väga kaua olnud korvpall pole just väga populaarne eestis :S
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

vihane kirjutas:eesti klubide eelarve on üldse mitmeid kordi väiksem kui leedul ja väiksem kui lätil ma küsin miks ja nii on juba väga kaua olnud korvpall pole just väga populaarne eestis :S
Pole populaarne. Minu teada on ta vist ikka 1 populaarsemaid. Läti ja Leedu riigid on ju kõvasti suuremad ja seal ka lihtsam raha leida...
(Y)
senna
Kasutaja
Postitusi: 85
Liitunud: 26 Aug 2008, 22:24

Postitus Postitas senna »

vabandus on see ju rock ei mänginud kodus:P ta võidab ainult oma saalis kõiki:P aga viljandi pole trt ju:P seega said pähe
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

A muide, Oskar ega sa enam rohkem ennustada ei soovi :D:D?

Offtopic.
(Y)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

nüüd tuleb ise need 2 mängu ära võtta.. Siis võib alles rõõmus olla :)
Vasta