NBA Live 09 ja NBA 2K9

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Madis
Kasutaja
Postitusi: 236
Liitunud: 06 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas Madis »

kalevcramo kirjutas:aga räägitakse et 2k9ga ei saa piraadelda. Installides on vaja internetist mingit asja veel confirmida. Ja ühel plaadil pidi olema ainult 3 korra installimis võimalus.
Miks sa pead mängu varastama?
Mine poodi ja osta.
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

ma usun, et küll vastav crack selle jaoks tuleb. siiani pole veel ükski lukk lahti murdmata jäänud :D
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Renq kirjutas:eestis on PC versiooni hinnaks 399.-
Ja millal see siia jõuab?
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

jah aga kui see installimise limiit on siis ei pruugi saada seda lahti crackida
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

eks ootame mängu ära ja näeb. 20. oktoobril peaks PC reliis välja tulema. kardan, et eesti poeletile see nõnda kiirelt ei jõua? peab siis "muudest kanalitest" sebima...
Renq
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 12 Mai 2008, 13:30

Postitus Postitas Renq »

andricosse jõuab tavaliselt päris kiiresti.
kalevcramo kirjutas:jah aga kui see installimise limiit on siis ei pruugi saada seda lahti crackida
küll saab, küll saab :)

ise aga plaanin osta seda vast, kuna niivõrd specc mäng lihtsalt tõotab tulla.
Jux

Postitus Postitas Jux »

Renq kirjutas:a nüüd teisel teemal:

eestis on PC versiooni hinnaks 399.-

PS3 ja XBOX360 versioon 799.- (on juba väljas)

youtube's on päris palju videosid, mis näitavad rohkeid vigu mängus, enamasti siis PS3'l

loodetavasti nende 2 nädala jooksul, mil veel PC'le tuleb NBA 2k9't oodata, parandavad nad olemasolevaid vigu innukalt :P
Müstika. Kuist kohast sa sellise info välja võlusid? Arvuti omanikud võivad selleks aastaks uuest korvpalli mängust ikka päris kindlalt suu puhtaks pühkida. Järgmine Live pidavat uuesti tulema PC-le ja 2K ei tee põhimõtteliselt PC-le oma NBA seeriat, kuna selle turg on protsentuaalselt niivõrd väike võrreldes konsooli turuga. Seda on 2K põhjendanud korduvalt ja vastupidist uudist pole ma mitte kuskilt lugenud.

Ärgem siis tõesti teistele siin nimesi panema hakka, kuid lootusetu optimist oled sa küll.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Postitus Postitas Mihkel111 »

Jux kirjutas:Müstika. Kuist kohast sa sellise info välja võlusid? Arvuti omanikud võivad selleks aastaks uuest korvpalli mängust ikka päris kindlalt suu puhtaks pühkida. Järgmine Live pidavat uuesti tulema PC-le ja 2K ei tee põhimõtteliselt PC-le oma NBA seeriat, kuna selle turg on protsentuaalselt niivõrd väike võrreldes konsooli turuga. Seda on 2K põhjendanud korduvalt ja vastupidist uudist pole ma mitte kuskilt lugenud.

Ärgem siis tõesti teistele siin nimesi panema hakka, kuid lootusetu optimist oled sa küll.
Müstika tõesti...
http://reviews.cnet.com/pc-games/nba-2k ... 03163.html NBA 2K9 (PC)
http://www.gamestop.com/Catalog/Product ... t_ID=72356 NBA 2K9 Platform: PC
Viimati muutis Mihkel111, 13 Okt 2008, 19:13, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Jux kirjutas:
Renq kirjutas:a nüüd teisel teemal:

eestis on PC versiooni hinnaks 399.-

PS3 ja XBOX360 versioon 799.- (on juba väljas)

youtube's on päris palju videosid, mis näitavad rohkeid vigu mängus, enamasti siis PS3'l

loodetavasti nende 2 nädala jooksul, mil veel PC'le tuleb NBA 2k9't oodata, parandavad nad olemasolevaid vigu innukalt :P
Müstika. Kuist kohast sa sellise info välja võlusid? Arvuti omanikud võivad selleks aastaks uuest korvpalli mängust ikka päris kindlalt suu puhtaks pühkida. Järgmine Live pidavat uuesti tulema PC-le ja 2K ei tee põhimõtteliselt PC-le oma NBA seeriat, kuna selle turg on protsentuaalselt niivõrd väike võrreldes konsooli turuga. Seda on 2K põhjendanud korduvalt ja vastupidist uudist pole ma mitte kuskilt lugenud.

Ärgem siis tõesti teistele siin nimesi panema hakka, kuid lootusetu optimist oled sa küll.
Kui sa mitte midagi ei tea, siis hoia oma suu parem kinni ;)
Jux

Postitus Postitas Jux »

Kristo kirjutas:Kui sa mitte midagi ei tea, siis hoia oma suu parem kinni ;)
Jux sööb hetkel mulda! Täitsa pael raisk!!! KISS MY ASS EA!!! Vabandused Renqu ees - tundub et olen ise 1 lootusetu pessimist sellisel juhul, kuna ma nimelt aastaid oodanud 2K-lt midagi arvutisõpradele. Saagu siin foorumis uus alamfoorum 2K9 jaoks!
vaatleja

Postitus Postitas vaatleja »

ma tahaks seda artiklit lugeda kus on kirjas selle piraatluse kaitse kohta või naised saunas rääkisid ?
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

vaatleja kirjutas:ma tahaks seda artiklit lugeda kus on kirjas selle piraatluse kaitse kohta või naised saunas rääkisid ?
2k foorumis oli kirjas midagi. -Kui lingi leian siis annan.
fagid

Postitus Postitas fagid »

http://2ksports.com/games/nba2k9
isegi siin on kirjas PC DVD oct 21
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Euroopasse pidi jõudma varem. 17. oli vist. Aga päris kindel ei ole.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

konsoolidele tuli juba 7.ndal oktoobril....nii väidab viki ja PC'le siis 21.sel.
ootan huviga ja kindlasti ostan endale ka, kui kunagi eestisse jõuab :P
Praegu allkiri puudub.
Vasta