Uudised/Intervjuud.

Muud jutud (sh arvutimängud)
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Tarmo Kikerpill oli seekord üks peaosalisi, kui tema koduklubi Ateena AEK sai Kreeka korvpalli meistriliigas teise võidu, alistades võõrsil Trikala 75:73.

Kui eelmistes voorudes sai Kikerpill vähe mänguaega, siis täna oli ta väljakul 21 minutit ja viskas 13 punkti (kolmesed 4st 3!). Kikerpillist resultatiivsem oli AEK ridades vaid Periklis Dorkofikis 18 punktiga.

Kikerpill oli platsil ka tähtsatel lõpuminutitel. Just tema sai 3,7 sekundit enne lõppu käe vahele korvi alla antud söödule, mis võinuks mängu lisaajale viia.

Supper lihtsalt täna mingi Eesti korvpalli hea päev Kiksilt esimene hea mäng Kreekas.
#23
Kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 28 Okt 2008, 13:18
Asukoht: Saku

Postitus Postitas #23 »

Eesti korvpall teeb ilma kogu Euroopas !
Elagu BC Kalev/Cramo !
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=302723

Olen Endeniga suhteliselt nõus, kuigi väga ei mõista, miks ta alati ja nii kindlalt, peaaegu olenemata olukorrast, ikka ja jälle Rocki pooldab.
Aga jutt on minu silmis tihti suhteliselt õige ja leidsin oma mõtetele ning arusaamadele kinnitust. Tsintsadze on kõige rohkem üle, peamine trump Rockil Cramo ees.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Miks ta Rocki küll pooldab, hmm???? Äkki näiteks Rock teeb tulemusi????
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Selle artikli põhjal ei saa öelda, et Rock teeb tulemusi, siin ta ju võrdleb konkreetseid mängijad.
Enden teab kindlasti paremini kui mina, kuid siiski mõne asjaga ma nõus ei oleks.
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

see allingu ja foxi teema on kahtlane :D, aga muidu peab nõustuma
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ahh mingu per*e See kõik mis mul talle öelda, siukest juttu saab aint Rocki fänn kirjutada :D
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

täiesti idootne artikel oli see :S seal kajas nagu Timmu oleks parem kui Tanel... suht koomiline...
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Oskar8 kirjutas:täiesti idootne artikel oli see :S seal kajas nagu Timmu oleks parem kui Tanel... suht koomiline...
täpselt, hetkel näeme kõik väga hästi, kuidas timmu rockis hakkama saab!! Oleks Tanel ka 2 aastat triobetis kauem olnud oleks ta kindlasti seal vaieldamatu täht olnud!!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

jyrgen kirjutas:ahh mingu per*e See kõik mis mul talle öelda, siukest juttu saab aint Rocki fänn kirjutada :D
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

jyrgen kirjutas:
Oskar8 kirjutas:täiesti idootne artikel oli see :S seal kajas nagu Timmu oleks parem kui Tanel... suht koomiline...
täpselt, hetkel näeme kõik väga hästi, kuidas timmu rockis hakkama saab!! Oleks Tanel ka 2 aastat triobetis kauem olnud oleks ta kindlasti seal vaieldamatu täht olnud!!
Tanel Sokk valiti omal ajal Nybiti rivistuses korra Balti liiga nädala parimaks mängujuhiks. Keskmiselt tõi ta kuskil 14 punkti mängus terve hooaja peale, rohkem kui võistkonna kaaslane Arbet. Tanel oli vaieldamatu liider oma võistkonnas.
Jäägem ikka Eesti korvpalli fännideks, mina küll soovin, et Timmu teeks kõva läbimurde Rocki rivistuses.
Viimati muutis gametime, 03 Nov 2008, 20:56, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Madis
Kasutaja
Postitusi: 236
Liitunud: 06 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas Madis »

And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Hea artikkel, kiitused ajakirjanikule, kes seda teemat valgustas. Mõtlesin isegi teemasse Cramo leegionärid läbi aegade väikse nimekirja teha ja kõik mehed kokku lugeda, aga siis sain aru, et see nimekiri ei tuleks väike ja neid kõiki annaks meenutada. Selge see, et ega see klubile head märki külge ei jäta, kui nii palju erinevaid mängijaid läbi on jalutanud. Ja selge on see, et tahetakse vaid parimat ja kõik õpivad vigadest, kuid kusagil tuleb piir ette ja neli aastat peaks see kõige viimane piir olema. Viiendat aastat sama reha otsa komistades oleks oht kaotada sponsoreid...Nüüd on hädasti tulemust vaja. Kui muu ei õnnestu, siis Eestikate tiitel peab vähemalt tulema. Minu arvates on see kohustuslik. Mitte, et teised tähtsusetud oleks, aga kui oleme tiitlist juba 3 aastat ilma jäänud, siis on midagi valesti. Ja meeste palkamine ei ole kindlasti mitte lihtne, aga liiga palju selles vallas eksperimenteerida ei tasu, oleks vaja kogemuste ja tutvustega manageri, loodetavasti on Holsmer nüüd kogemuste ja kontaktide võrra rikkam, kuid siiski tasuks mõelda taustajõudude tugevdamisele ja meeskonna personali laiendamisele, et astud samm edasi professionaalsuse suunas. Suure hurraaga mehi kokku osta ei saa....Nagu näha, siis lisaks meeste oskustele korvpalliväljakul tuleb osata hinnata ja analüüsida ka psühholoogilist poolt, mehe isikuomadusi...Hea manager peab olema ka hea psühholoog...
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Ülevääde on tõesti super!
Ei tahaks teemat sinna poole üldse mitte juhtidagi, aga mina ei näe selles mingit probleemi, muidugi võiks mõned leegionärid ikka järgmiseks hooajaks samaks ka jätta, et koostöö paremini sujuks.

Igal juhul värvikirev on see seltskond siin olnud tõesti aga eks paistab mis saab.
Mario

Postitus Postitas Mario »

Miskipärast mulle ei meenu, kes see 6. balkanlane on, kellest räägitakse. Jelić, Pelkić, Jokić, Kedzo, Vuksanović ja ... ?
Vasta