EuroCup

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Madis kirjutas:
BigMac kirjutas:
#23 kirjutas: Selline see elu juba on .
jäta need mõtetud postitused endale !
Samamoodi võiks siis Sina ka teha, eriti veel seljuhul kui lauses kirjavead on.
aitäh tähele panemast !
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

BigMac kirjutas:
#23 kirjutas:
Mr. Aff kirjutas:Baronsil raisk vedas. Said ilma kvalifikatsioonita EuroCupile (UlebCupi uus nimi see aasta) ja nüüd samasse grupi Moskva Dünamo! Kahju, et Tallinnas ega Tartus NBA mehi Pargot ja Nachbari näha ei saa.
Selline see elu juba on .
jäta need mõtetud postitused endale !
Ma nõustun, et #23'e pidevad postistused, 'jeps','jah','ikka', jne häirivad !
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kasutaja "ints" järeltulija ta vist. Niiet päriselt, #23, kui seda loed, siis proovi oma kommentaarides vältida mõttetuid "elu on selline", "ma arvan ka" postitusi. Või siis lisa juurde midagi!
Mis ints`ist sai üldse? :D

Millal siis vastased loositakse? Tahaks teada :P
Nüüd, kui meil Lyde olemas, on ootused suured :)
Fear the prophet!
#23
Kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 28 Okt 2008, 13:18
Asukoht: Saku

Postitus Postitas #23 »

Sorri, et siukest p**ka välja ajan, eks siis enam ei postita mingit joga.
Nii palju Eurosarjast, et ootused on suured. Tiim on väga hästi komplekteeritud ja jääme ootama mänge .
Elagu BC Kalev/Cramo !
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

15.nov on loosimine , esimesed mängud peetakse 25 nov.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

marxx762 kirjutas:15.nov on loosimine , esimesed mängud peetakse 25 nov.
Täna(4.11)mängitaks teise ringi esimesd ja 11.11 korduskohtumised.
Lähinaabridest on ainult Riia ASK veel võitlemas pääsu eest EURO-2 sarja.Mängib(5.11) Hispaanlaste SEVILLA Cajasol'ga.
YNWA
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

ASk 83-69 Cajasol.Sundov ja Marsh 21p.Nii ja naa on see +14,kui Hispaanias mäng toimuva hakkab.
Rock asemel olev Swans mängis RED Stariga 82-82.Fisher ja mayes 21p.-vastastel Dragicevic 21.ja ex-balti liiga mees Stimac 12p.(16min.)Ennustaks,et Austria klubi purustatakse seal Serbias.
YNWA
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

kui keegi juhtus teispäeva õhtul eurosport2 vaatama eurocup teise vooru esimest mängu panionois-kiiev.panionios mängis tartu ülikooli laadses laudas, väljakul oli vähemalt nelja erineva pallimängu jooned, max mingi 2000 istekohta, ukrainlastel on selleks hooajaks ostetud suured jänkid nagu scoonie penn, alex scales, bent wright,oma artur drozdov. panionios tabas vist mängu jooksul mingi 15 kaugviset ja et kiievil lootust oleks peavad nad ukrainas võitma 28 punktiga.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

pelmeen kirjutas:kui keegi juhtus teispäeva õhtul eurosport2 vaatama eurocup teise vooru esimest mängu panionois-kiiev.panionios mängis tartu ülikooli laadses laudas, väljakul oli vähemalt nelja erineva pallimängu jooned, max mingi 2000 istekohta, ukrainlastel on selleks hooajaks ostetud suured jänkid nagu scoonie penn, alex scales, bent wright,oma artur drozdov. panionios tabas vist mängu jooksul mingi 15 kaugviset ja et kiievil lootust oleks peavad nad ukrainas võitma 28 punktiga.
Äkki võtaks vähe vaiksemalt poiss... Mis õigusega on meie kodusaal laut? Kui see niiöelda laut toob edu, siis küsikski, et miks te siis sellises "laudas" ei mängi? Äkki tuleks ka mõned tulemused?
Viimati muutis Tartust, 06 Nov 2008, 16:43, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Tartust kirjutas:
pelmeen kirjutas:kui keegi juhtus teispäeva õhtul eurosport2 vaatama eurocup teise vooru esimest mängu panionois-kiiev.panionios mängis tartu ülikooli laadses laudas, väljakul oli vähemalt nelja erineva pallimängu jooned, max mingi 2000 istekohta, ukrainlastel on selleks hooajaks ostetud suured jänkid nagu scoonie penn, alex scales, bent wright,oma artur drozdov. panionios tabas vist mängu jooksul mingi 15 kaugviset ja et kiievil lootust oleks peavad nad ukrainas võitma 28 punktiga.
Äkki võtaks vähe vaiksemalt poiss... Mis õigusega on meie kodusaal laut? Kui see niiöelda laut toob edu, siis küsikski, et miks te siis sellises "laudas" ei mängi? Äkki tuleks ka mõned tulemused?
Ega siis laut kohe halb asi ple:D...ega kui fännid otsustaxid siis tõenäoliselt mängitakski veel hullemas ''laudas'' Kalevi spordihallis,aga klubil ju raha ka vaja teenida.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

KalevForever kirjutas:
Tartust kirjutas:
pelmeen kirjutas:kui keegi juhtus teispäeva õhtul eurosport2 vaatama eurocup teise vooru esimest mängu panionois-kiiev.panionios mängis tartu ülikooli laadses laudas, väljakul oli vähemalt nelja erineva pallimängu jooned, max mingi 2000 istekohta, ukrainlastel on selleks hooajaks ostetud suured jänkid nagu scoonie penn, alex scales, bent wright,oma artur drozdov. panionios tabas vist mängu jooksul mingi 15 kaugviset ja et kiievil lootust oleks peavad nad ukrainas võitma 28 punktiga.
Äkki võtaks vähe vaiksemalt poiss... Mis õigusega on meie kodusaal laut? Kui see niiöelda laut toob edu, siis küsikski, et miks te siis sellises "laudas" ei mängi? Äkki tuleks ka mõned tulemused?
Ega siis laut kohe halb asi ple:D...ega kui fännid otsustaxid siis tõenäoliselt mängitakski veel hullemas ''laudas'' Kalevi spordihallis,aga klubil ju raha ka vaja teenida.
Point on selles, et see inimene ei võtnud seda huumoriga. Ta mõtles seda üsna tõsiselt, mis mulle ei meeldi. Aga noh eks me siis 6. Detsembril "laudas" kohtume.
(Y)
heh

Postitus Postitas heh »

Tartust kirjutas:
KalevForever kirjutas:
Tartust kirjutas: Äkki võtaks vähe vaiksemalt poiss... Mis õigusega on meie kodusaal laut? Kui see niiöelda laut toob edu, siis küsikski, et miks te siis sellises "laudas" ei mängi? Äkki tuleks ka mõned tulemused?
Ega siis laut kohe halb asi ple:D...ega kui fännid otsustaxid siis tõenäoliselt mängitakski veel hullemas ''laudas'' Kalevi spordihallis,aga klubil ju raha ka vaja teenida.
Point on selles, et see inimene ei võtnud seda huumoriga. Ta mõtles seda üsna tõsiselt, mis mulle ei meeldi. Aga noh eks me siis 6. Detsembril "laudas" kohtume.
heh 18 nov ju Tallinnas ka mäng, kus esimest korda siis tehakse asjad klaariks. Kuigi ma usun, et see ei see nii võitlev olema kui BBL mäng on sest see KML-i võit ei ole nii tähtis..
arvaja

Postitus Postitas arvaja »

heh kirjutas:
Tartust kirjutas:
KalevForever kirjutas: Ega siis laut kohe halb asi ple:D...ega kui fännid otsustaxid siis tõenäoliselt mängitakski veel hullemas ''laudas'' Kalevi spordihallis,aga klubil ju raha ka vaja teenida.
Point on selles, et see inimene ei võtnud seda huumoriga. Ta mõtles seda üsna tõsiselt, mis mulle ei meeldi. Aga noh eks me siis 6. Detsembril "laudas" kohtume.
heh 18 nov ju Tallinnas ka mäng, kus esimest korda siis tehakse asjad klaariks. Kuigi ma usun, et see ei see nii võitlev olema kui BBL mäng on sest see KML-i võit ei ole nii tähtis..
Ma tahaks näha Rocki-Kalevi mängu, kus meeskonnad ei võitle viimase veretilgani. Selle eest on juba eestlastest tuumik hoolitsemas ning rockil veel teise aasta leegionärid ka.

Rock + Kalev = derby.
lmi

Postitus Postitas lmi »

arvaja kirjutas:
heh kirjutas:
Tartust kirjutas: Point on selles, et see inimene ei võtnud seda huumoriga. Ta mõtles seda üsna tõsiselt, mis mulle ei meeldi. Aga noh eks me siis 6. Detsembril "laudas" kohtume.
heh 18 nov ju Tallinnas ka mäng, kus esimest korda siis tehakse asjad klaariks. Kuigi ma usun, et see ei see nii võitlev olema kui BBL mäng on sest see KML-i võit ei ole nii tähtis..
Ma tahaks näha Rocki-Kalevi mängu, kus meeskonnad ei võitle viimase veretilgani. Selle eest on juba eestlastest tuumik hoolitsemas ning rockil veel teise aasta leegionärid ka.

Rock + Kalev = derby.
Minu arust eelmine aasta nägime kui Rock kaotas enne Permi mängu Kalevile suurelt.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Eelmine aasta nägime paljutki, mis kurat seal vahet on?
Vasta