Uudised/Intervjuud.

Muud jutud (sh arvutimängud)
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

väike-tamma kirjutas:
väike-tamma kirjutas:
gasol2 kirjutas:Muideks ega Eestiski on 15 aastaseid vendasi olnud kes umbes nii pikkad nt selline oli vst Allan Hallik(kuid kahjuks tast eriti mängumeest pole saanud).
aga neid pikkasi on nii vähe. oleks siis igas meeskonnas 1 selline. jumal ei ole eestit pikkade korvpalluritega õnnistanud:S
kusjuures Allan Hallik mängib praegu A-klassis parksepas ja mul õnnestus suvel tema vastu mängida. sai isegi kopa mult kuigi see võeti veaks:S ja ma ise olen 188 pikk:D
Käisin selle vennaga samas kooli aga noh ise kossu ei mängi aga üks tuttav kes mängis(u.185cm) see ütles, et ega see vend ei saa kellegagi hakkama.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

väike-tamma kirjutas:
gasol2 kirjutas:Muideks ega Eestiski on 15 aastaseid vendasi olnud kes umbes nii pikkad nt selline oli vst Allan Hallik(kuid kahjuks tast eriti mängumeest pole saanud).
aga neid pikkasi on nii vähe. oleks siis igas meeskonnas 1 selline. jumal ei ole eestit pikkade korvpalluritega õnnistanud:S
...selle jumala juttu peale meenus vana Dorbeku jutt,et pikad sportlased(korv,võrk jne.)on ise selles süüdi.Tehku sugu ikka omasugustega siis on ka järelkasvust midagi loota.Enamus korvpallurite elukaaslased....hea,kui rinnanigi ulatuvad.
YNWA
Fox
Kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 30 Dets 2008, 12:45

Postitus Postitas Fox »

Kas keegi on lugenud juba jaburat Riho Illaku juttu? Kus väidab, et Tartu rock on Balti liigas kõige väiksem eelarvega, mis tundub üsna uskumatu!
Teiseks ei usu ma, et Bckalev/Cramo eelaarve on 10-15 miljonit suurem! See pigem kõlab rohkem vabandusena, miks neil nii halvasti läheb!
http://rock.postimees.ee/?id=69624
Viimati muutis Fox, 15 Jaan 2009, 17:51, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Kuule see on ju sulaselge jaburdus!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Seda juttu pasundas ta juba hooaja alguses !! täielik idioot vend on see .. Loll on see kes vabandust ei leia.. Kui kalevi eelarve on 18 miljonit minu andmete järgi, siis neil on 3 miljonit vä ja üle poole läheb tanokale ??
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

rääkides illakust siis miks ta tihti rocki treeneri pingil istub, miks meil holsmer ei istu seal, või täidab ta treeneri rolli, või mõtleb et kui publiku seas istub siis võtab kellegi koha ära ja jääb raha saamata ?
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Eurosarjast välja langenud Tartu Ülikool Rocki korvpallimeeskonna peatreener Indrek Visnapuu leiab, et võrreldes tänavusega leiti mullu sobivad mängijad. Samas usutluses Postimehele kritiseerib ta mängujuht Giorgi Tsintsadzet.

Väitele, et Tsintsadze ei tegutse eelmise hooaja tasemel, tujutseb ega mängi meeskondlikult, vastas Visnapuu: "See on tõepoolest lahendamata probleem. Olen temaga paar korda nelja silma all rääkinud, ent ta ise ütleb, et midagi pole muutunud – platsil üritab ja püüab ta endiselt. Samas on selgelt märgata, et tema kasutegur on mullusest väiksem. Võimalik, et mitmed mänguvälised tegurid on teda mõjutanud, aga ise ta seda ei tunnista."

Samas ei nõustu Visnapuu päriselt, et Rockil ei suuda vastaseid oma mängule ja tahtele allutada. "Kuidas meil õnnestuks oma mängu peale suruda, kui pall ei tule tugeva surve vastu üle keskjoone? Olen ka ise selle peale mõelnud, et lähtume liialt vastaste käikudest, kuid samas ei näe ma rünnakul kindlat tegijat, kelle peale võiksime surve all mängida," ütleb Rocki mullune abitreener.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Euroliiga
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 27 Nov 2008, 17:52

Postitus Postitas Euroliiga »

jyrgen kirjutas:Seda juttu pasundas ta juba hooaja alguses !! täielik idioot vend on see .. Loll on see kes vabandust ei leia.. Kui kalevi eelarve on 18 miljonit minu andmete järgi, siis neil on 3 miljonit vä ja üle poole läheb tanokale ??
Kalevil ON suurem eelarve, aga kindlasti pole see nii palju suurem.
Ja Balti klubidest oli hooaja alguses tõesti Rockil kõige väiksem, kuid nüüd ei tea enam midagi...


Ja Tsinist rääkidse, siis keegi midagi rääkis, et ta läks oma naisest lahku. Äkki see ongi põhjuseks.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Ma ei taha mitte kuidagi uskuda, et Rockil on Valmierast,Nevežisest ja Ventspilsist väiksem eelarve ning nõustun ka sellega, et Kalevil on suurem, aga 15 miljonit, see on pigem vabanduse otsimine, aga noh loll on see kes vabandust ei leia :)
Euroliiga
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 27 Nov 2008, 17:52

Postitus Postitas Euroliiga »

TDK kirjutas:Ma ei taha mitte kuidagi uskuda, et Rockil on Valmierast,Nevežisest ja Ventspilsist väiksem eelarve ning nõustun ka sellega, et Kalevil on suurem, aga 15 miljonit, see on pigem vabanduse otsimine, aga noh loll on see kes vabandust ei leia :)
tegelt jah, seda ei tea meist keegi. ainult klubijuhid teavad
Foxxx23
Kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 05 Jaan 2009, 19:30

Postitus Postitas Foxxx23 »

Kalevi mänedžer vastuseks Illakule: "Udujutt!"

Kalev/Cramo korvpallimeeskonna mänedžer Remo Holsmer lükkas ümber Tartu Rocki bossi Riho Illaku väite, et Kalevi eelarve on 10-15 miljoni krooni võrra suurem.

"See on udujutt!" vastas Holsmer Tartu Ülikooli spordiklubi juhi Illak Tartu Postimehes esitatud väitele, justkui oleks Kalevi tänavune eelarve Rocki omast 10-15 miljoni krooni suurem.

"Meie klubide mängijate palgad on üldjoontes teada ja kõik muud kulud enam-vähem sarnased. Lisaks ei kulu Rockil raha saali üürile, mis meil võtab eelarvest kümnendiku. Sisuliselt on eelarved enam-vähem võrdsed. Need jutud on täiesti asjatundmatud," pareeris Holsmer.

Illak pillas ka lause, et Kalev saab suurema eelarve tõttu endale lubada hooaja jooksul 2-3 miljonit krooni teenivaid John Linehani taolisi mängijaid. „Ei kujuta ette, kust ta selle numbri võtab," imestas Holsmer. „Olen hämmingus, tegemist on selgelt valede andmete esitamisega avalikkusele."

Mänedžeri sõnul on Kalevi rahaline olukord üldise majandussurutise tõttu keeruline, kuid ühtegi võõrmängijat koju saatma pole vaja hakata.

http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=312091
Fox
Kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 30 Dets 2008, 12:45

Postitus Postitas Fox »

Riho illak ise väitis hooaja algul , et neil on eelarve 17 miljonit krooni. Ei usu eriti, et see on Balti liiga kõige väiksem eelarve :D
http://rock.postimees.ee/?id=37513
Kasutaja avatar
Neverlast
Kasutaja
Postitusi: 187
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:59

Postitus Postitas Neverlast »

Eerik
Kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 16 Jaan 2008, 16:56

Postitus Postitas Eerik »

suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Postitus Postitas suvakas »

Vucinic: "Mängisime nagu idioodid!"

"Mängisime nagu idioodid!" põrutas Kalev/Cramo peatreener Nenad Vucinic eile õhtul pärast hoolealuste 18punktilist kaotust Eesti meeste korvpalli meistriliigas Tartu Ülikool Rockile.

Haigestunud liidri John Linehani puudumisel vajus kalevlaste mäng kokku nagu kaardimajake. "Igal mehel on meeskonnas kindel roll ja Johni puudumine ei vabanda välja meie idiootset tegutsemist," lajatas Vucinic armutult. "Rock tahtis võitu tunduvalt rohkem ja sai selle kätte."

Rocki resultatiivseimana 22 punkti visanud ja kaheksa lauapalli hankinud Janar Talts ütles siiski diplomaatiliselt, et Kalev/Cramole oli Linehani puudumine suurem löök kui võõrustajatele Tanel Teini eemalejäämine ninaluumurru tõttu. "Tahaks loota, et nüüd algas meie uus tõus," lausus Talts.

Visnapuu: lõpuks peab hea töö välja paistma

Rocki peatreener Indrek Visnapuu kasutas hoolealustest rääkides vaid ülivõrret. "Mängisime nii, nagu kogu aeg oleme tahtnud," arutles ta. "Ükski mees ei andnud üheski olukorras alla. Oleme treeningutel vaeva näinud, et sellist tulemust saavutada. Lõpuks peab hea töö välja paistma."

Erilise mõnuga rügas väljakul Viktor Sanikidze, kes viskas 11 punkti ja noppis 15 lauapalli, neist kaheksa ründelauast. "Ründelauapallide hankimisega süstis Viktor kõigisse tegutsemistahet," märkis Talts. Visnapuu lisas: "See näitabki võistkonna tugevust, kui iga mees suudab pingilt võitlusse sekkuda."

Sanikidze ise jäi oma panuse hindamisel tagasihoidlikuks. "Mulle anti mänguvõimalus," tõdes 28 minutit platsil rassinud grusiinlane. "Häälestan end igaks kohtumiseks nii, paraku iga kord nii hästi ei õnnestu. Usun, et meeskond suudab samamoodi jätkata. Viimasel ajal on meil olnud palju kaotusi."

Rock asus kiirelt juhtima 11:0, võitis avaveerandi 23:15, poolaja 34:32 ja juhtis enne otsustavat veerandaega 52:48. "Saime mängu kohe käima," rääkis Talts. "Suuri ärakukkumisi ei tekkinud. Tänane võit andis hea emotsionaalse süsti enne laupäevast Balti liiga kohtumist (Riias Baronsiga – toim)."

Kaotus peab kalevlasi äratama nagu äratuskell

Ka Visnapuu hinnangul oli tartlastel võitu vaja just enesekindluse hankimiseks. "Kogu meeskond tõestas endale, et suudab vajadusel hästi mängida," sõnas peatreener. "Varem on meil agressiivsusega probleeme olnud, täna läksime kohati isegi üle piiri. Lätis ja Leedus tuleb seda tunnetada."

Vucinic leidis, et mõnes mõttes oli allajäämisest Rockile isegi kasu. "Kaotus peaks mõjuma tähtsate Balti liiga mängude eel kui äratuskell," nentis ta. "Meil on ees kolm väga olulist kohtumist." Kalev/Cramo mängib reedel võõrsil Riia ASKiga, seejärel Valmiera ja Kaunase Žalgirisega.
Vasta