Balti liiga 2008/09

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
djm
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 23 Dets 2008, 20:01

Postitus Postitas djm »

tänud kõigile Kalev Cramo fännidele, kes natukenegi Rocki poolt olid! ja edu ka Cramole! eelkõige mängudes Ventspilsi ja Valmieraga ;)
100% TÜ Rocki fänn
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

Kalev4ever kirjutas:Ka see oleks etem olnud, kui Barons oleks hoopis punkti saanud? :D
Absoluutselt tore, et Eesti klubi võitis!

Küsimus: Mis ajast Tsintsadze nr. 4 on?
sellest ajast kui tal enda särk koju jäi ja ta pidi aabi oma laenama :D
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

sitt jätk sittale nädalavahetusele.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Praegu on esikuuikus just need klubid, keda ma tahaks, et top 6-s ka lõppude lõpuks oleks :)
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Minu kolmepäevane kaotuse seeria sai läbi: Kanepi kindel kaotus Safinale, Kalevi kaotus ASK-ile, suusatajate põlemine.
Euroliiga
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 27 Nov 2008, 17:52

Postitus Postitas Euroliiga »

KalevForever kirjutas:sitt jätk sittale nädalavahetusele.
Sitt nädalavahetus oli siis kui Kalev baronsile kodus kaotas üle kahekümne punktiga.

Tänane päev oli hea. vähemalt üks eesti klubi suutis see nädalavahetus võita, eks näis mis järgmine toob

Siis on Cramo vs Valmiera ja Rock vs Ventspils.
djm
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 23 Dets 2008, 20:01

Postitus Postitas djm »

miks Rocki ja Zhalgirise mängu bbl-i ajakavast kadunud on? aega muudetud?
100% TÜ Rocki fänn
Ruutu
Kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Dets 2008, 15:36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ruutu »

Jõudsin koju ja lugesin kommentaarid läbi. "karl890" kommentaare oli tõeliselt halb lugeda. Esiteks kirjavead ja teiseks mingid kompleksid. Tundub, et vanust üle 11 või 12 tal küll pole. Aga tore, et Rock võitis. Edu mõlemale Eesti klubile
karl890
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Nov 2006, 22:35
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas karl890 »

Ruutu kirjutas:Jõudsin koju ja lugesin kommentaarid läbi. "karl890" kommentaare oli tõeliselt halb lugeda. Esiteks kirjavead ja teiseks mingid kompleksid. Tundub, et vanust üle 11 või 12 tal küll pole. Aga tore, et Rock võitis. Edu mõlemale Eesti klubile
mine saa ka p..ese pane 10 ja rohkem juurde siis leiad õige vanuse!! Poh need kirjavahe märgid, lihtsalt rock on jube ja kõik !:/

Õige fänn toetab vaid kalevit mitte ka rocki !
:koss: :popcorn:
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Õige Eesti korvpalli fänn toetab kõiki oma klubisid!!
Ma oleks aru saanud, kui Rock oleks Kalevit kahega võitnud, et siis oled vihane, aga noo saad aru, nad võitsid BARONSIT!

Kalevil läheb nüüd raskeks. Tuleb loota, et ASK komistab kellegi nõrgema otsa ja meil avaneb šanss. KUI, siis Šiauliai võib hakata ohtlikuks kohtade suhtes.
Fear the prophet!
Ruutu
Kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Dets 2008, 15:36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ruutu »

karl890 kirjutas:
Ruutu kirjutas:Jõudsin koju ja lugesin kommentaarid läbi. "karl890" kommentaare oli tõeliselt halb lugeda. Esiteks kirjavead ja teiseks mingid kompleksid. Tundub, et vanust üle 11 või 12 tal küll pole. Aga tore, et Rock võitis. Edu mõlemale Eesti klubile
mine saa ka p..ese pane 10 ja rohkem juurde siis leiad õige vanuse!! Poh need kirjavahe märgid, lihtsalt rock on jube ja kõik !:/

Õige fänn toetab vaid kalevit mitte ka rocki !
Kle tropp, kas Rock ohustab Kalevi teist kohta? Mis see Rockis siis nii jube on, mind täitsa huvitab? Õige fänn käib saalis, aga ma pakun, et sina oled vaid arvuti taga kõva mees karjuma
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

mis teist kohta, see unistus jäi reede õhtul riga arenale. pigem on niipidi, et rock ja kalev veerandfinaali kokku võivad saada.see oleks kõige halvem variant üldse, sest rocki vaevab "kalevi kompleks"
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Kalev4ever kirjutas:Õige Eesti korvpalli fänn toetab kõiki oma klubisid!!
Ma oleks aru saanud, kui Rock oleks Kalevit kahega võitnud, et siis oled vihane, aga noo saad aru, nad võitsid BARONSIT!

Kalevil läheb nüüd raskeks. Tuleb loota, et ASK komistab kellegi nõrgema otsa ja meil avaneb šanss. KUI, siis Šiauliai võib hakata ohtlikuks kohtade suhtes.
Nojah,aga õnnex või kahjuks on see Kalevi foorum mitte eesti korvpalli fännide foorum.Mina ei pea ennast Eesti korvpalli vaid Kalevi ja Eesti koondise fänniks,Tartu meeskonnast ebasümpaatsemat mulle aga pole.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

pelmeen kirjutas:mis teist kohta, see unistus jäi reede õhtul riga arenale. pigem on niipidi, et rock ja kalev veerandfinaali kokku võivad saada.see oleks kõige halvem variant üldse, sest rocki vaevab "kalevi kompleks"
see unistus pole veel kindlasti kadnud, zalgirsisele +5 ja neis ees.. ASK komistab teistele.. Sellist teooriat näen veel mina.. AGa eks see raske saan olema
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

ärge unustage ka Rytast, kes veel võib kõvasti kaarte segada..
Suletud