Uudised/Intervjuud.

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Naersin ise ka selle peale päris kaua :D
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

http://sport.postimees.ee/?id=80790

http://www.ohtuleht.ee/spordiblogi/674/
Kas mina olen ainuke, kes pisut ärritus Martinsoni blogi peale kossu ja võrkpalli teemal? :mad:
Fear the prophet!
nba-on-lahe
Kasutaja
Postitusi: 59
Liitunud: 17 Jaan 2009, 20:50

Postitus Postitas nba-on-lahe »

Ei ärritanud... minu meelest tõsi ka, kuigi olen kossu fänn ja võrku absoluutselt ei vaata.
Euroliiga
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 27 Nov 2008, 17:52

Postitus Postitas Euroliiga »

Võrgus ikka tegelikult palju vähem sportlasi, raha, fänne, ühesõnaga kõike. See pole nii populaarne.

Kuigi jah,, Eesti võrkpall on päris heal tasemel,
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

http://sport.postimees.ee/?id=82295

Täiesti nõus ja mindki piinab endiselt see küsimus, et miks ei suudetud kahel eelmisel aastal potentsiaali ära kasutada? Tõenäoliselt siiski Matic...
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Tartu Rocki korvpallimeeskond kaotas koduväljakul toimunud sõpruskohtumises Venemaa tippklubile Moskva Dinamole 66:82.
Rocki kasuks viskasid Tanoka Beard 23, Viktor Sanikidze 11, Silver Leppik 8, Georgi Tsintsadze 7, Gert Kullamäe 6, Marek Doronin 6, Janar Talts 2, Sten Sokk 2 ja Tanel Tein 1 punkti.

Dinamole tõid Bostjan Nachbar 20, Sergei Bõkov 19, Sergei Monja 15, Robertas Javtokas 13, Darjus Lavrinovic 5, Travis Hansen 4, Juri Vassiljev 3, Dmitri Domani 2 ning Dmitri Hostov 1 punkti.

Lauavõitluses jäi Dinamo peale 30:28, Rock tegi 8 vaheltlõiget ning Dinamo 7. Pallikaotusi tegid mõlemad meeskonnad 13


Talts jäi küll kuidagi kuivale :/
Viimati muutis Kalev4ever, 15 Veebr 2009, 20:08, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Taltsilt ja Teinilt kahe peale 3p. TASE !
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Lugesin Taltsi kommentaari just selle nende viimase baltiliiga mängu kohta kus ta tegi korraliku mängu ja ta ütles : ' teeks ma sama hea partii Dinamo vastu, oleks millest rääkida.' Natuke vist ebaõnnestus ...:rolleyes:
Viimati muutis #7, 15 Veebr 2009, 21:25, muudetud 1 kord kokku.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Intervjuu Belgradi Partizani ja Serbia koondise mängija Uros Tripkoviciga
15.02.09
Allikas: fibaeurope.com

Enne lähenevaid korvpalli Euroopa meistrivõistlusi kuulutas Serbia koondise peatreener Dušan Ivkovic, et selle turniiriga on hädavajalik naasta tippu ja päästa riigi korvpallikoondise au. Ta märkis, et kavatseb panna rõhku eelkõige kodumaa klubides pallivatele noortele mängijatele. Pole kahtlustki, et seega on meeskonna üks põhitegijaid Uros Tripkovic.

Tõelisest korvpalli perekonnast pärit 22-aastane Belgradi Partizani noor täht on kahtlemata üks Serbia suurimaid lootusi ka eelseisval turniiril.

Tere Uros. Treener Ivkovic teatas enne lähenevat EuroBasketit, et ta teeb kõik, et tuua au Serbia koondisele selle turniiriga tagasi. Me eeldame, et tugev EuroBasketile kvalifitseerumine oli selle noore meeskonna jaoks suurepärane algus?

Ivkovic on suurte kogemustega suurepärane treener. Ta on toonud kokku noore koondise ning me saavutasime eelmise aasta kvalifikatsioonis nii mõnegi hea tulemuse. Me mängisime hästi ning õppisime ka üksteist lähemalt tundma. Ma olen kindel, et meil on head võimalused headeks tulemusteks ka Poolas toimuval EM-il.

Mida sa arvad moodustatud alagruppidest? Millised on su arvamused Hispaania, Sloveenia ja Suurbritannia suhtes ja millist gruppi sa pead sel turniiril kõige raskemaks?

Ma usun, et me kuulume turniiri ühte kõige raskemasse gruppi. Hispaania on loomulikult ekstraklass ning Suurbritannia ja Sloveenia koondiste koosseisusgi on mitmeid NBA mängijaid, seega alagrupp ei ole kindlasti kerge. Igatahes ma usun, et hea mängu ja ka paraja õnne korral suudame edasi play-off'idesse pääseda.

Me eeldame, et EuroBasket 2009 tähendab su jaoks veidi rohkem, kui teiste, kuna sa pidid eelmise turniiri vigastuse tõttu vahele jätma?

Iga turniir tähendab kõigi mängijate jaoks väga palju, seega jah - see tähendab mu jaoks palju. Me kõik peame tegema kõvasti tööd, et saada Poolast soovitud tulemus.

Ka sa eelistaksid olla noor mängija noores võistkonnas, või peaksid kasulikumaks, kui kõrval on ka kogenumaid mängijaid, kes sind abistada saavad?

Mulle meeldib meie meeskond noorena rohkem, sest me tunneme üksteist juba pikka aega ning oleme ka omavahel kogemusi jaganud.

Kas on võimalik, et EuroBasket 2009 tuleb teie meeskonna jaoks ehk liiga vara kätte? Ehk oleks meeskonna noorust arvestades mõistlik tõeliselt häid tulemusi oodata alles 2012 Londoni Olümpialt? Kas sa arvad, et Serbia fännid suudavad näidata sellisel juhul kannatlikust, mida te ehk vajaksite?

Mida rohkem aega me koos veedame, seda suuremad võimalused on headeks tulemusteks. Tõenäoliselt on meil tulevikus veel paremad võimalused, ent ma usun, et oleme paljuks suutelised ka tänavusel EM-il. Ma olen kindel, et meie fännid suudavad vajaduse korral ka rahulikena püsida ning nad annavad meile toetust, mida me vajame.

Kas sa tunned rohkem survet mängides Belgradi Partizani eest, mis on traditsioonide ja suurte saavutustega ajalooline klubi või Serbia koondise eest, mis on samuti suure ajalooga klubi ning mis vajab au taastamist korvpallimaailmas?

Surve on olemas alati nii klubi kui ka koondise eest mängides ja ma arvan, et see on normaalne iga proffessionaalse mängija jaoks. Ma üritan alati teha kõik, et pinge all mitte valesi otsusi vastu võtta.

Räägi meile lõpetuseks ka oma hetke vormist ning millised on teie eesmärgid Belgradi Partizaniga, olles jõudnud Euroliigas 16 parima hulka?

Ma arvan, et mu vorm on hetkel hea. Partizaniga loodame loomulikult kaitsta Serbia liiga tiitlit ning ma usun, et me oleme võrdsed vastased ka igale meeskonnale Euroliiga vahegrupis (16 parima hulgas).

www.sponest.ee
Viimati muutis greystone, 15 Veebr 2009, 22:55, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

Õige vend valiti :)
Tartu Rock!
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Fear the prophet!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Ausaltöeldes ma ei uskunud seda, aga super.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

Veerpalu!
Viimati muutis Kalev, 20 Veebr 2009, 15:12, muudetud 1 kord kokku.
Vasta