Uudised/Intervjuud.

Muud jutud (sh arvutimängud)
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Postitus Postitas suvakas »

And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Põlvevigastust raviv Kalev/Cramo mängujuht John Linehan treenis täna õhtul pärast mitmepäevast pausi, kuid ei teadnud veel, kas teeb kaasa homses Balti liiga mängus Ventspilsiga.

Linehan jättis veebruaris ja märtsis vahele ühe Balti liiga ja neli Eesti liiga kohtumist. Möödunud laupäeval osales ta mängus Tartu Ülikool/Rockiga, pühapäeval Valga vastu väljakule ei tulnud. 175 cm pikkust ühendriiklast vaevab põlvevigastus, mille ta sai kolm nädalat tagasi kukkudes.

Tütre eestkoste asjus USA-s kohtuistungil käinud Kevin Lyde pidi algselt Eestisse naasma eile, kuid nõuab siiski alles homme keskpäeval mõni tund enne mängu Ventspilsiga.

Kalev/Cramo vajab põhiturniiril teise koha saamiseks võitu Ventspilsi üle ja lootma, et Vilniuse Lietuvos rytas alistab Kaunase Žalgirise.



Mitte just head uudised homse mängu eel. Ning kui nägin pealehel teadet, et Lydel on sünnipäev, siis viisin selle kohe kokku tema sõiduga USA-sse, kuid siiski arvasin, et vast ei ole need sündmused omavahel seotud ja ma näen ohtu seal, kus see puudub. Praegu aga tundub, et minu arvamus võis tõeks osutuda...Isegi kui oli mingi kohtuteema, siis kindlasti näitab mõni tund enne mängu saabumine ebaprofessionaalsust ja seda, et kindlasti tähistas mees ka lõbusalt sünnipäeva kodumaal. Loodan väga, et see uudis ei mõjuta homse mängu tulemust!
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

The Ponce Lions held their press conference this morning in the main Plaza of their town. Team owner Helcias Bermudez indicated that the team this upcoming season will have guard Bobby Joe Hatton once again at the helm of the team. Hatton had played last year with the Arecibo Captains who are the reigning champions. Alongside Hatton, the team will have Jorge Lebron, Ricky Melendez, Gabriel Colon, Jose Rosario, Raul Orta who is said to be ready to take one of the starting positions this year and if Ricky Sanchez decides to play the Lions will have a great starting squad. During the conference it was stated that Tanoka Beard will be one of the two import players the Lions are entitled to this year. The other import player seems to be James White who is currently on a 10 day contract with the Houston Rockets. The Lions seem intent in waiting out to see if White is finally signed for the rest of the season or if in fact is cut loose.

Other players who have been said to be with the team are Joey Mendez, Christian Soto and Hector Zayas. The Lions have not filled out all their allotted player slots so there still is room for additional players to be named later.
http://www.latinbasket.com/Puerto-Rico/ ... sID=154894
http://www.leonesponce.com/portal/notic ... 482&flag=1

Puerto Rico hooaeg algab alles hiljem, nii et Rocki see väga segada ei tohiks.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Lyde EI TOHI puududa tänasest mängust!
Loodame, et mingit saabumise hilinemist ei tule, muidu on asi hapu.
Ega Linehanitagi kerge pole, aga siiski..
Fear the prophet!
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Postitus Postitas suvakas »

Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

suvakas kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=320546
võiks olla nii
Ütleme nii, et minu arvates on see üsnagi lamp korraldus. Ńo sorry, aga kas Rock polegi siis Eesti klubi?!? Kardavad, et siis ei tuleks rahvast kohale? Olen kindel, et rahvast lendaks ikka kohale, isegi kui Rock saaks sinna.
Viimati muutis Tartust, 17 Mär 2009, 18:46, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Tartust kirjutas:
suvakas kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=320546
võiks olla nii
Ütleme nii, et minu arvates on see üsnagi lamp korraldus. Ńo sorry, aga kas Rock polegi siis Eesti klubi?!? Kardavad, et siis ei tuleks rahvast kohale? Olen kindel, et rahvast lendaks ikka kohale, isegi kui Rock saaks sinna.
Korvpalliliidu peasekretäri Karel Loide sõnul ei võeta otsust vastu enne veerandfinaalide lõppu, sest soovitakse korraldaja osalemist finaalturniiril.


Rock pole ju Tallinna klubi.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Kristo kirjutas:
Tartust kirjutas:
suvakas kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=320546
võiks olla nii
Ütleme nii, et minu arvates on see üsnagi lamp korraldus. Ńo sorry, aga kas Rock polegi siis Eesti klubi?!? Kardavad, et siis ei tuleks rahvast kohale? Olen kindel, et rahvast lendaks ikka kohale, isegi kui Rock saaks sinna.
Korvpalliliidu peasekretäri Karel Loide sõnul ei võeta otsust vastu enne veerandfinaalide lõppu, sest soovitakse korraldaja osalemist finaalturniiril.


Rock pole ju Tallinna klubi.
Noh, seda küll, kuid kui korraldaks Eesti(toimuks ikkagi Tallinnas), siis oleks ju Eesti klubi täiesti olemas. Õhesõnaga saab seda mitut moodi võtta.
Viimati muutis Tartust, 17 Mär 2009, 19:46, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Seal vaadatakse ikka rohkem linna järgi, nagu olen aru saanud. Kui Tartus oleks korralik hall, siis kindlasti kandideeriks Rock ka praeguste kandidaatidega.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Tartule :

Kuulsin mängu ajal sama arutelu täna ja siis öeldi mulle, et pärast seda kui Rock loobus eelmine aasta tähtede mängu korraldamast, siis temaga enam ei arvestatud vms.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

jyrgen kirjutas:Tartule :

Kuulsin mängu ajal sama arutelu täna ja siis öeldi mulle, et pärast seda kui Rock loobus eelmine aasta tähtede mängu korraldamast, siis temaga enam ei arvestatud vms.
Ex ta õige ole kah.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

ma loodan et seal ikka sporti hakatakse ka näitama.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

http://www.delfi.ee/news/sport/korvpall ... d=21846767 - ikkagist ETV näitab teist mängu mitte Kalev Sport
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

gert dorbek jäi töötuks
Vasta