BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock [24.märts](BBL 1. veerandfinaal)

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

ma ei hakkagi midagi siin kommenteerima ,kuid süda haistab halba ,aga elame näeme.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

spartaklane kirjutas:ma ei hakkagi midagi siin kommenteerima ,kuid süda haistab halba ,aga elame näeme.
oled lahe jälle ;)
Merli
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 10 Okt 2006, 07:17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Merli »

kalevcramo kirjutas:jama on aint see et rocki fännid kajavad üle saali oma basstrummidega, eriti rõve. Häirib veits :D
Ole mureta, küll ka Kalevi pool homme uut trummi põrinat kuulda saab ;)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Küsimus,kas hetkel kedagi vigastused ei kimbuta?
Mis mängu puutub siis tuleb kasutada sama taktikat,mis alati on meile edu toond.Agresiivne kaitse ja kompromissitu andmine väljakul.
Karta on,et sellest võib tulla närviline mäng...........nii,et kalevipoisid harjutage jumala pärast ka vabaviskeid trennis.
Edu meestele hommseks ja laupäeval laseme Tartus neil lõplikult õhu välja.
YNWA
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Nagu ma aru saan, on piletid ainult koha peal?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

väga positiivne, kalevi kodulehe esilehel on jälle mängule kutsuv video :)
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

Alan kirjutas:Nagu ma aru saan, on piletid ainult koha peal?
peaks olema jah, see hooaeg vist kõikidel kordadel kohapeal old?
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Eks mäng tuleb kindlasti pingeline, aga mina isiklikult ei mõtlegi Rocki võidule, Kalev on parem ning tugevam meeskond. Rocki edasipääs sellest ringist oleks katastroof Eesti korvpallile, sest fakt on see, et poolfinaalis pole neil midagi teha...Rääkimata siis finaalist. Kalev aga on edasipääsu korral võimeline võitma nii Zalgirist kui Rytast. Juba seepärast oleks vaja, et Kalev võtaks täna võidu ning laupäeval lõpetaks selle seeria Tartus.
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

And kirjutas:Eks mäng tuleb kindlasti pingeline, aga mina isiklikult ei mõtlegi Rocki võidule, Kalev on parem ning tugevam meeskond. Rocki edasipääs sellest ringist oleks katastroof Eesti korvpallile, sest fakt on see, et poolfinaalis pole neil midagi teha...Rääkimata siis finaalist. Kalev aga on edasipääsu korral võimeline võitma nii Zalgirist kui Rytast. Juba seepärast oleks vaja, et Kalev võtaks täna võidu ning laupäeval lõpetaks selle seeria Tartus.
Räägi siis mulle ka kuidas see "katastroof" eesti korvpallile oleks ?
Tartu Rock!
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Hendrik. kirjutas:
And kirjutas:Eks mäng tuleb kindlasti pingeline, aga mina isiklikult ei mõtlegi Rocki võidule, Kalev on parem ning tugevam meeskond. Rocki edasipääs sellest ringist oleks katastroof Eesti korvpallile, sest fakt on see, et poolfinaalis pole neil midagi teha...Rääkimata siis finaalist. Kalev aga on edasipääsu korral võimeline võitma nii Zalgirist kui Rytast. Juba seepärast oleks vaja, et Kalev võtaks täna võidu ning laupäeval lõpetaks selle seeria Tartus.
Räägi siis mulle ka kuidas see "katastroof" eesti korvpallile oleks ?
No "katastroof" ei ole ehk parim sõna, aga tahan öelda seda, et Eesti korvpallile oleks parem kui Kalev saaks edasi, sest mina isiklikult usun, et Kalev on võimeline ka järgmistes ringides võite noppima, Rock paraku mitte. Ja minu loogika kohaselt paistab Eesti korvpall paremas valguses just siis kui lülitatakse Zalgirs ka mängust välja, mitte ei kaotata kuivalt 2:0. Ning kui hetkel vaadata ja võrrelda mõlema meeskonna mängulist taset, füüsist, vaimu, koosseisu jnejne, siis PIGEM on Kalev see meeskond, kes suudab kaugemale välja minna....
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

And kirjutas:...siis PIGEM on Kalev see meeskond, kes suudab kaugemale välja minna....
Pole kahtlustki,et me paneme kogu selle jama kinni tänavu aasta.
YNWA
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Kas täna on kohtunikud nii Lätist Leedust kui Eestist? Tavaliselt on olnud nii play-offides?
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Merli kirjutas:
kalevcramo kirjutas:jama on aint see et rocki fännid kajavad üle saali oma basstrummidega, eriti rõve. Häirib veits :D
Ole mureta, küll ka Kalevi pool homme uut trummi põrinat kuulda saab ;)
tulebki basstrumm teil kasutusse? :D
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

väga hea et eelmüüki pole, ei panda mõttetult jälle ühte küljesektorit lihtsalt kinni.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Kõik alla võidu on andestamatu.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Suletud