BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock [28.märts](2. play-off mäng)

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
fcflorabckalev
Kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 12 Dets 2008, 20:39

Postitus Postitas fcflorabckalev »

heh..pidid ju peale veerandfinaale otsustama kus toimub final four....
ma ei tea igaks juhuks ei usu kalkunit :D
Foxxx23
Kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 05 Jaan 2009, 19:30

Postitus Postitas Foxxx23 »

Kas esimest poolaega ja kolmandat veerandaega ka kuskilt näeb,äkki keegi paneb ülesse
Neljas veerandaeg etvspordis.Muide Veskilt oli väga ilus pealtpanek
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

näputäis kalevi fänne karjus täna terve tü halli üle.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

Patrioot kirjutas:näputäis kalevi fänne karjus täna terve tü halli üle.
Segi oled vä? Saal karjus siis ka teid üle kui rock 35 taga oli, kui sa telekast mängu vaatad ja kalevi fännide kõrval on mikker siis loomulikult kuuled sa aind kalev-kalev!
Tartu Rock!
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

hendrik kirjutas:
zero0 kirjutas:Super võit! Sellist mängu ma ootasin!!!!!!! Kui järgmist mängu ei võida, siis on ikka väga hale Kalevi poolt! Kõik võimalused on tuua FF Tallinnasse ning panna üldse BBL kinni!
Aga me ei tohi unustada, et SSH on Rocki koduhall!!!!!!!!!!!
Komentaator ütles et kes selle veerandfinaali paari võidab läheb vastamisi Zalgirižega ja Kaunases!
Kas mitte Vilnuse, Siauliai ja Tallinna vahel ei valita välja FF toimumiskoht? Mina igatahes ei usu sinu juttu :D
Kasutaja avatar
Egert2899
Kasutaja
Postitusi: 127
Liitunud: 11 Apr 2008, 19:46

Postitus Postitas Egert2899 »

Hendrik. kirjutas:Segi oled vä? Saal karjus siis ka teid üle kui rock 35 taga oli, kui sa telekast mängu vaatad ja kalevi fännide kõrval on mikker siis loomulikult kuuled sa aind kalev-kalev!
järjekordne mõtetu rocki fänn.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

aga esimene kes julges midagi kobiseda, teised on vist maa alla trambitud häbist.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Hendrik ma arvan ka, et sa võiksid praegu vait olla ja mitte tulla siia pärast lahingut kibestunud kaotajana rusikatega vehkima. Ühesõnaga shut da fuck up..
aga ma ka ei usu Kalkunit, Vilnius or Tallinn ilmselt neist valitakse see FF place ikka, Kaunasel vaevalt sansi on.
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

greystone kirjutas:Hendrik ma arvan ka, et sa võiksid praegu vait olla ja mitte tulla siia pärast lahingut kibestunud kaotajana rusikatega vehkima. Ühesõnaga shut da fuck up..
aga ma ka ei usu Kalkunit, Vilnius or Tallinn ilmselt neist valitakse see FF place ikka, Kaunasel vaevalt sansi on.
Kas ma ütlesin midagi valesti, ma ei vehi siin kibestunud fännina, vaid ütlesin kuidas asi oli, rahu ;)
Tartu Rock!
fcflorabckalev
Kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 12 Dets 2008, 20:39

Postitus Postitas fcflorabckalev »

Hendrik. kirjutas:
greystone kirjutas:Hendrik ma arvan ka, et sa võiksid praegu vait olla ja mitte tulla siia pärast lahingut kibestunud kaotajana rusikatega vehkima. Ühesõnaga shut da fuck up..
aga ma ka ei usu Kalkunit, Vilnius or Tallinn ilmselt neist valitakse see FF place ikka, Kaunasel vaevalt sansi on.
Kas ma ütlesin midagi valesti, ma ei vehi siin kibestunud fännina, vaid ütlesin kuidas asi oli, rahu ;)
vaata kui sa oled rocki fännisektoris, siis sa kuuledki rohkem seda mis sinu ümber rocki fännid karjuvad..
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

fcflorabckalev kirjutas:
Hendrik. kirjutas:
greystone kirjutas:Hendrik ma arvan ka, et sa võiksid praegu vait olla ja mitte tulla siia pärast lahingut kibestunud kaotajana rusikatega vehkima. Ühesõnaga shut da fuck up..
aga ma ka ei usu Kalkunit, Vilnius or Tallinn ilmselt neist valitakse see FF place ikka, Kaunasel vaevalt sansi on.
Kas ma ütlesin midagi valesti, ma ei vehi siin kibestunud fännina, vaid ütlesin kuidas asi oli, rahu ;)
vaata kui sa oled rocki fännisektoris, siis sa kuuledki rohkem seda mis sinu ümber rocki fännid karjuvad..
Aga kui sa oled teleka ees ja mikker on kalevi fännide kõrval siis kuuled sa ju rohkem kalev-kalev? :)
Tartu Rock!
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Postitus Postitas suvakas »

üks põhjus, miks kolmap. ei tule täismaja on jalgpall. kell 18.00 on eesti-armeenia valikmäng
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Hendrik. kirjutas:
fcflorabckalev kirjutas:
Hendrik. kirjutas: Kas ma ütlesin midagi valesti, ma ei vehi siin kibestunud fännina, vaid ütlesin kuidas asi oli, rahu ;)
vaata kui sa oled rocki fännisektoris, siis sa kuuledki rohkem seda mis sinu ümber rocki fännid karjuvad..
Aga kui sa oled teleka ees ja mikker on kalevi fännide kõrval siis kuuled sa ju rohkem kalev-kalev? :)
Ega tõesti, kui Rock on kaotusseisus ~30p, siis fännidel ei ole isu eriti ergutada. Seetõttu ka Kalevi fännid karjusid täna Rocki omad üle.
hendrik
Kasutaja
Postitusi: 64
Liitunud: 23 Sept 2008, 15:16
Asukoht: haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas hendrik »

Kristo kirjutas:
hendrik kirjutas:
zero0 kirjutas:Super võit! Sellist mängu ma ootasin!!!!!!! Kui järgmist mängu ei võida, siis on ikka väga hale Kalevi poolt! Kõik võimalused on tuua FF Tallinnasse ning panna üldse BBL kinni!
Aga me ei tohi unustada, et SSH on Rocki koduhall!!!!!!!!!!!
Komentaator ütles et kes selle veerandfinaali paari võidab läheb vastamisi Zalgirižega ja Kaunases!
Kas mitte Vilnuse, Siauliai ja Tallinna vahel ei valita välja FF toimumiskoht? Mina igatahes ei usu sinu juttu :D
Ei tea Kalkun igaljuhul ütles nii :D
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

suvakas kirjutas:üks põhjus, miks kolmap. ei tule täismaja on jalgpall. kell 18.00 on eesti-armeenia valikmäng
Ei tahaks uskuda, et see väga mõjutab. Minu tuttavate hulgas on küll inimesed, kas kindlalt jalgpallihuvilised või siis korvpalli pooldajad. Sellist asja nagu küll ei tea, et mõlemad ühtviisi võrdselt huvitaksid. Aga kindlasti mõned inimesed siiski vaatavad mõlemat võrdse huvi ja entusiasmiga. Aga kindlasti mitte märgatavalt. Usun, et tuleb samuti ca 5500-6000 inimest.
Suletud