BBLi Final Four 2009

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Gallacher
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 08 Mär 2009, 18:22

Postitus Postitas Gallacher »

spartaklane kirjutas:
sarka14 kirjutas:Isegi kui Kalev Oleks saanud FF-i Oleksin ma Kalevi poolt olnud kuigi kalev ei meeldi mulle aga ikkagi Oma Klubi ju
Isiklikult ikkagi toetan rohelisi ehk siis Zalgirist ,ja just silmaspidades Kalev/Cramo tulevikku tuleks juba Zalgirist toetada.No öelge meile mis kasu saame meie Kalev/Cramo fännid sellest ,et Rock võidab Zalgirist ja läheb finaali ,mitte mingisugust ,sest kui hakatakse otsima uueks hooajaks toetust firmadelt ,kes meie klubi toetaksid siis kindlasti on neid firmasid ,kes kaaluvad kahe klubi vahel otsuse langetamist ,sest kahte korraga raskel ajal ei toetata ja vot siis hakkabgi see Rocki eeldatav või kardetav võit siin meie jaoks olulist rolli mängima,sest kas sa mängid seal FF kolmanda või neljanda kohapeale ei mängigi suurt rolli,selle ees kas sa mängid finaalis.Finaali mitte pääsemine oleks Rockile poole suurem psüholoogiline löök, kui FF jõudmine ja ühtlasi tooks see maakad maapeale tagasi.
Nagu keegi eelpool ütles, see on tõesti loll jutt.
Ürita mõelda natuke kaugemale, kui see asjaolu, et äkki tõesti mõni potentsiaalne sponsor mõtiskleb, et võiks ehk järgmisel aastal kossu toetada ja eks siis Final Fouri pealt vaatame. Mis muidugi on puhas spekulatsioon.
Vaata, kõik see raha, mis Eesti kossu tuleb, on seotud kahe asjaga: tulemused ja publikuhuvi. Mida sitemini mängivad nii klubid kui koondis, mida kehvemini meil läheb rahvusvahelistes mängudes, seda vähem pappi tuleb, ka Kalevile. Sina aga muretsed, et oh õudust küll, äkki saab Rock hea mängu tõttu järgmisel hooajal rohkem pappi kui meie.
Aga noh, tundub, et sellised "fännid" ei oskagi oma kinganinadest kaugemale vaadata. Ehk eksin aga su jutust jääb küll mulje, et sinu jaoks ongi põhiline omale meeskonnale tribüünil kaasa elada, võidu korral rõõmustada, et maakatele sai ära tehtud, korvpall kui selline on teisejärguline. Näiteks jalgpallis on selliseid pseudofänne viimasel ajal mu enda tutvusringkonnastki tublisti esile kerkinud; koondise sallid ja särgid on ostetud, põsed värvitud tribüünil lärmi teevad aga kui paluda defineerida suluseisu reegel või üritad mingit sisulist arutelu arendada, on eee...ääää.... ja kõik.
"Ja lagunebki mäng nagu sitt vee peal laiali!"
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Minagi lähen TTÜ mängu vaatama kuigi pean KML mudaliigaks.Aga ma parema meelega vaatan mudaliigas kuidas 2 minujaoks sümpaatset meeskonda mängivad kui vaatan kuidas mulle sellest ajast kui ma korvpalli vaatama hakkasin äärmiselt ebasümpaatne meeskond Leedukatelt loodetavasti oma keretäie kätte saab.
Viimati muutis KalevForever, 21 Apr 2009, 21:46, muudetud 1 kord kokku.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

kuidas te saate seda kritiseerida ma ei saa aru????

kui ma olen käinud kõikidel kalevi mängudel sellel hooajal, elanud kaasa oma tiimile ja siis tiimi SUURIM RIVAAL võidab meid õnne viskega lisaaja viimasel sekundil ja võtab meilt koha balti liiga final-fouris mille nimel oleme me nii palju häid mänge teinud... SIIS MIKS KURAT PEAME ME ROCKI POOLT OLEMA? see on ju täiesti loogiline, et me oleme rocki vastu...
kuidas saab seda üldse hukkamõista...
Viimati muutis Oskar8, 21 Apr 2009, 21:58, muudetud 1 kord kokku.
Gallacher
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 08 Mär 2009, 18:22

Postitus Postitas Gallacher »

KalevForever kirjutas:Minagi lähen TTÜ mängu vaatama kuigi pean KML mudaliigaks.Aga ma parema meelega vaatan mudaliigas kuidas 2 minujaoks sümpaatset meeskonda mängivad kui vaatan kuidas mulle sellest ajast kui ma korvpalli vaatama hakkasin äärmiselt ebasümpaatne meeskond Leedukatelt loodetavasti oma keretäie kätte saab.
Noh, viimaseid postitusi lugedes, saan aru, et väljendasin end pisut karmilt. Ise olin 13 aastaselt samasugune, tähtis oli ühtekuuluvustunne ja samasugused särgid ning üldse siuke värk. Ja eeskätt muidugi oma meeste võit.
Aga uskuge või mitte, kümne aasta pärast mõtlete juba natuke teisiti.:D
"Ja lagunebki mäng nagu sitt vee peal laiali!"
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Oskar8 kirjutas:kuidas te saate seda kritiseerida ma ei saa aru????

kui ma olen käinud kõikidel kalevi mängudel sellel hooajal, elanud kaasa oma tiimile ja siis tiimi SUURIM RIVAAL võidab meid õnne viskega lisaaja viimasel sekundil ja võtab meilt koha balti liiga final-fouris mille nimel oleme me nii palju häid mänge teinud... SIIS MIKS KURAT PEAME ME ROCKI POOLT OLEMA? see on ju täiesti loogiline, et me oleme rocki vastu...
kuidas saab seda üldse hukkamõista...
TOETAN SINU SEISUKOHTA SAJA PROTSENDILISELT JA MUL ON RÕÕM TÕDEDA ,ET OLEME ÜHEL POOLEL JA NÄEME ASJU SAMAMOODI .
ise3x
Uus kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 21 Apr 2009, 22:09

Postitus Postitas ise3x »

``Haardkoor`` kalevi fännide vingumisest jääb mulje, nagu super-kalev võitis BBL põhihooajal kõik mängud 30 punktiga. Veerandfinaalis tuli kokku minna maakatest kambaga, kes põhihoojal sai kõigilt 50-eseid pakke ja kõigele lisaks ei peetud veerandfinaalis üldse mänge, vaid kummastki võistkonnast sai üks mees kolmest visata. Supersnaipernbamaterjaal Arbet eksis, maakast invaliidpensionär Beard aga pani ära. Seega selline ebaõiglus, et kratsi või silmad peast.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Mõttetu möla. Naljakas ainult, et mingid tartlased ja suvalised nagu Zero üritavad siin Rockile poolehoidu kerjata ja samas vinguvad. Tra, olge ausad mehed, öelge: "jah, BBL põhihooaeg oli meil sitt, aga playoffis võitlesime ja meil vedas kolmandas mängus selle hullu viskega ning me saame täiesti aru, kui sel põhjusel ei ole erilist isu Rocki Final Fouris fännata. No big deal."
Eiviitsi vana juttu üle korrata, aga ükskõik kui palju Tsinn või Beard kõvatavad, see Tartu kamp hävitatakse Zalgirise poolt 20-30 punktiga. Emotsiooniga suudeti ülinapilt ülekäia ebaühtlasest Kalevist, aga mitte Leedu tippklubist.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Postitus Postitas BCKLV »

Oskar8 kirjutas:kuidas te saate seda kritiseerida ma ei saa aru????

kui ma olen käinud kõikidel kalevi mängudel sellel hooajal, elanud kaasa oma tiimile ja siis tiimi SUURIM RIVAAL võidab meid õnne viskega lisaaja viimasel sekundil ja võtab meilt koha balti liiga final-fouris mille nimel oleme me nii palju häid mänge teinud... SIIS MIKS KURAT PEAME ME ROCKI POOLT OLEMA? see on ju täiesti loogiline, et me oleme rocki vastu...
kuidas saab seda üldse hukkamõista...
Jutt on sul sama hea nagu mõnele vihasemale Rocki fännile, kelle ainuke soov on Tallinnale ära teha.. Näe asju laiemalt. Kalevil oli 9 suurt rivaali Balti liigas. Rock sai edasi sportliku printsiibi alusel võites Kalevit ausas võitluses! ...mida ei saa aga Leedu klubide kohta öelda.
Eks fänne ole ka väga erinevaid, enamus oskab siiski väärikalt kaotada ja tunnustada võitjat, mõned jäävadki näost punased vihast jalgu trampima... Aga nagu eespool mainiti, see läheb aastatega üle.

Miks Rocki poolt olla? Minuteada mängib seal ligi 10 eestlast! Ole kaasmaalaste poolt! simpel :)
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Postitus Postitas Zog »

Ah kuulge aitab ka, kui inimesele ikka see klubi niivõrd vastumeelne on, siis las olla... see vaidlus kisub siin ikka väga mõttetuks. Loodetavasti siis vähemalt soovitakse, et Talts-Kullamäe-Doronin-Tein-ST Sokk ja teised eestlased näitavad head mängu, kuna neid läheb meie koondisel varsti vaja, ning ma ütleks et koondisel on hetkel suhteliselt kriitiline seis, nii et seal peaks küll kõiki võrdselt austama, olgu nad Tallinnast, Tartust või Kohtla-Järvelt...
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Oskar8 kirjutas:kuidas te saate seda kritiseerida ma ei saa aru????

kui ma olen käinud kõikidel kalevi mängudel sellel hooajal, elanud kaasa oma tiimile ja siis tiimi SUURIM RIVAAL võidab meid õnne viskega lisaaja viimasel sekundil ja võtab meilt koha balti liiga final-fouris mille nimel oleme me nii palju häid mänge teinud... SIIS MIKS KURAT PEAME ME ROCKI POOLT OLEMA? see on ju täiesti loogiline, et me oleme rocki vastu...
kuidas saab seda üldse hukkamõista...
Minuarust ka, ma ei saa aru kuidas saab mõni põline kalevi fänn järsku hakata rocki poolt olema :S mitte mingil juhul!
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

Kalevil oli 9 suurt rivaali Balti liigas.
saage aru, rock on, oli ja jääb kalevi suurimaks rivaaliks. rock=kalev, tartu=tallinn. kes keda?
mina tallinlasena, kalevi fännina ei saa mitte mingil juhul olla rocki poolt. kuidas saab olla suurima konkurendi poolt???
ok, bbl final 4- tegelikult mul savi kes selle kinni paneb. ma lihtsalt kindlasti ei hoia pöialt rockile. ja pigem olen rõõmus kui ta saab kaotused kirja. miks? sest siis ei ole ajakirjanduses ega mujal seda suurt "hurraatamist", rocki ülistamist, grusiinide lolle nägusid jne

ja kui tulla selle juurde tagasi, et Sa ütlesid, et kalevil oli 9 suurt rivaali. jah, nad on kõik rivaalid aga mitte suured rivaalid.
mõelge nüüd ise mida ajakirjandus kirjutab kui kalevi ja rocki mäng tulemas. juba 4-5 päeva enne mängu esimesed artiklid ja nii iga päev. see mäng on alati suurima luubi all. nii on ja nii jääb
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

See teema on läinud ikka väga "Delfiks" juba..
Mõttetut hülgemöla ajavad paljud siin!
Lõpetaks ehk ära juba selle vastasseisu teema vms.
Rock ongi Kalev/Cramo suurim rivaal, nagu ka Leedus Rytas-Žalgiris.
Ma ei leia, mille üle siin veel vaielda.

Aga Žalgrisie mehed peavad andma endast nüüd maksimumi, kuna neil ikka mingi pankroti teema ja vaja nüüd viimast võtta, mis veel võtta annab.
Ei tahaks küll halba soovida Rockile, aga tahaks näha parema meelega ASK-Rock duelli. ASK tundub selline huvitavam variant minu jaoks. Ei Lätita, me läbi ei saa! :D
Viimati muutis Kalev4ever, 22 Apr 2009, 16:21, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
#15
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 20 Jaan 2008, 21:12

Postitus Postitas #15 »

Keegi oskab öelda palju nad pappi kohtade eest saavad?Kuskil oli kirjas küll palju neljas,kolmas,teine,esimene saavad aga ei mäleta.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Žalgiris oli see, kelle pärast Kalev ei jõudnud kahe hulka ja millest tulenevalt langeti üldse välja ning nüüd tahate neid fännata? Okei.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Alan kirjutas:Žalgiris oli see, kelle pärast Kalev ei jõudnud kahe hulka ja millest tulenevalt langeti üldse välja ning nüüd tahate neid fännata? Okei.
Vähesed tahavad neid fännata ,enamusel on lihtsalt raske olla oma suurima konkurendi ja vaenlase poolt siin Eestis.Kuidas on selline asi igalpool mujal loomulik ,aga mitte Eestis?!
Suletud