BBLi Final Four 2009

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Delta »

Oskar8 kirjutas:kuidas te saate seda kritiseerida ma ei saa aru????

kui ma olen käinud kõikidel kalevi mängudel sellel hooajal, elanud kaasa oma tiimile ja siis tiimi SUURIM RIVAAL võidab meid õnne viskega lisaaja viimasel sekundil ja võtab meilt koha balti liiga final-fouris mille nimel oleme me nii palju häid mänge teinud... SIIS MIKS KURAT PEAME ME ROCKI POOLT OLEMA? see on ju täiesti loogiline, et me oleme rocki vastu...
kuidas saab seda üldse hukkamõista...
Arvan, et enamus Rocki pooldajad saavad väga hästi aru, et Kalevi fännid ei tule tormiliselt kaasa elama. Samas, ei saa mina absoluutselt aru kuidas saavad Kalevi fännid järsku "go Zalgiris" olla. Alles kuu aega tagasi oli "kuradi Zalgiris ja Rytas mängisid kokku ja me ei saanud otse kohta f4". Pigem näitab see seda, et tegemist pole mingite fännidega vaid pubekatega kes karjuvad sinna kust poolt tuul puhub.
Kui ma nüüd proovin ennast olukorda asetada(aka, Rock oleks kaotanud, Kalev f4, final4 Saku Suurhallis), et kuidas käituksin. Kindlasti oleks suurim kordaminek, et antud juhul ei häbistataks Eesti korvpalli. Võit või kaotus, pole nii oluline kui võitluslik mäng. 1-5 punktine kaotus oleks tore, näitaks et taset meil on. 1-5punktine võit jätaks umbes kahevahele, kardan et Kalevi fännidel tekiks muidugi suhtumine, jälle kurat joppas rockil miski viimase kobaga, aga ok. Ja no +20 meile(Eesti võistkonnale, ükskõik, Kalev või Rock) teeks ikka äärmiselt heameelt. See oleks Zalgirisele kontreetne müts pähe ja näitaks Eesti korvpalli ikkagi vägagi arvestatavalt.
Ainus asi mida ei loodaks kellelgi, et "saaks suurelt kotti, loodan et tambivad maadligi". Imelik, et Kalevi fännid sellest aru ei saa. BBLi tulemus kajastab ju ka Eesti korvpalli taset. Välisvaatlejaid ei koti mingi "aga Kalevil oli tegelikult rohkem potensiaali". Vaadatakse tulemusi. Antud olukorras vaatatakse, Rocki on f4 võitis Kalevit, et sinna saada, järelikult on antud hetkel parim sats. Kaotab 30nga Zalgirisele-> see on korvpalli tasemevahe Eestis ja Leedu klubides.
Kasutaja avatar
Madli
Kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 04 Okt 2007, 12:13
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Madli »

Oskar8 kirjutas:kuidas te saate seda kritiseerida ma ei saa aru????

kui ma olen käinud kõikidel kalevi mängudel sellel hooajal, elanud kaasa oma tiimile ja siis tiimi SUURIM RIVAAL võidab meid õnne viskega lisaaja viimasel sekundil ja võtab meilt koha balti liiga final-fouris mille nimel oleme me nii palju häid mänge teinud... SIIS MIKS KURAT PEAME ME ROCKI POOLT OLEMA? see on ju täiesti loogiline, et me oleme rocki vastu...
kuidas saab seda üldse hukkamõista...
Oskar, ma pole kunagi varem sinuga nii n6us olnud :D
juuksed
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 29 Jaan 2008, 18:12
Kontakt:

Postitus Postitas juuksed »

Alan kirjutas:Žalgiris oli see, kelle pärast Kalev ei jõudnud kahe hulka ja millest tulenevalt langeti üldse välja ning nüüd tahate neid fännata? Okei.
Minul on asjast teine nägemus. Kalev ei jõudnud otse kahe parema sekka, sest Rytas oskas oma kodusaalis Žalgiriselt pähe saada 2 punktiga.
Žalgirist ei saa süüdistada, et nemad võitsid, Rytas oli see patune, kes ei tahtnud või ei suutnud pingutada piisavalt viimases põhiturniiri kohtumises.

Samamoodi, ma toetan ka Oskari juttu...
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Postitus Postitas Zog »

Ma küll lubasin vait olla, aga lihtsalt Oskarile ja tema sekundeerijatele seletuseks: samamoodi nagu teile tundub pühaduse tõotusena olla oma suurima rivaali poolt, tundub mõnele teisele inimesele mõeldamatu, et Eesti ja Leedu klubide vahelises mängus on keegi Leedu klubi poolt, olenemata asjaoludest... mina nt kaldun pigem sinna teisele poole, nii et püüdke mõista ka neid, kes teie peale pahased on, kui te ütlete, et te Žalgirise võitu pooldate. Või siis tuletage meelde neid aegu, kui Kalev nii kõva oli, et Žalgirist oma suurimaks rivaaliks pidada :)
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Kuid Rocki oletatav võit meile Kalev/Cramole ka mitte mingit kasu ei too ,selles olen igaljuhul mina 100 prossa kindel.Aga tänases õhtulehes igaljuhul Vucinicilt hea analüüs Zalgirise -Rocki mängust ,kus ta näeb võimalusi 50-50.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Postitus Postitas BCKLV »

spartaklane kirjutas:Kuid Rocki oletatav võit meile Kalev/Cramole ka mitte mingit kasu ei too ,selles olen igaljuhul mina 100 prossa kindel.Aga tänases õhtulehes igaljuhul Vucinicilt hea analüüs Zalgirise -Rocki mängust ,kus ta näeb võimalusi 50-50.
Mine tea mille alusel järgmine hooaeg eurosarjade kohti jagatakse... Rocki kõrgema koha korral BBLis on ehk Kalevil ka lihtsam kuhugi pääseda. Kui mitte kõvemasse sarja, siis ehk ilma eelringiteta jne. FIBA vähemalt lahterdab klubisid riikide kaupa...
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

No see vaidlus, mis siin toimub, on suht mõttetu... täiesti arusaadav, et mõnedele kalevi fännidele on vastuvõetamatu karjuda rockile f4-is kaasa pärast sellist nibin-nabin kaotatud mängu (arvan, et kalevil oleks zalgirise ja rytase vastu rohkem võimalusi olnud kui rockil, aga oleksid ei maksa kahjuks midagi). Ei mõista aga inimesi kes räägivad siin eesti ja leedu korvpallist, see on klubikorvpall mitte mingi rahvuste karikas. Täiesti mõttetu on siin püüda oskareid ja teisi rocki poolele üle rääkida, aga ise olen ikka pigem, paaris Zalgiris-Rock, Rocki poolt ;) ... päikest!
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

Vaidlus on jah mõttetu. Zalgirise poolt ikka ei oleks. Ma pole kummagi poolt, võidab parem.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

Hmm. Rocki ja Zalgrise m2ng on mul kyll savi kes v6idab
Aga ASK - Rytas paneb Rytas 2ra
Rytas võidab kogu BBL-i kah
Nii, et Rytase poolt.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Pigem loeb ikka riigi meistritiitel sel juhul.
BCKLV kirjutas:
spartaklane kirjutas:Kuid Rocki oletatav võit meile Kalev/Cramole ka mitte mingit kasu ei too ,selles olen igaljuhul mina 100 prossa kindel.Aga tänases õhtulehes igaljuhul Vucinicilt hea analüüs Zalgirise -Rocki mängust ,kus ta näeb võimalusi 50-50.
Mine tea mille alusel järgmine hooaeg eurosarjade kohti jagatakse... Rocki kõrgema koha korral BBLis on ehk Kalevil ka lihtsam kuhugi pääseda. Kui mitte kõvemasse sarja, siis ehk ilma eelringiteta jne. FIBA vähemalt lahterdab klubisid riikide kaupa...
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

Mr. Aff kirjutas:Pigem loeb ikka riigi meistritiitel sel juhul.
BCKLV kirjutas:
spartaklane kirjutas:Kuid Rocki oletatav võit meile Kalev/Cramole ka mitte mingit kasu ei too ,selles olen igaljuhul mina 100 prossa kindel.Aga tänases õhtulehes igaljuhul Vucinicilt hea analüüs Zalgirise -Rocki mängust ,kus ta näeb võimalusi 50-50.
Mine tea mille alusel järgmine hooaeg eurosarjade kohti jagatakse... Rocki kõrgema koha korral BBLis on ehk Kalevil ka lihtsam kuhugi pääseda. Kui mitte kõvemasse sarja, siis ehk ilma eelringiteta jne. FIBA vähemalt lahterdab klubisid riikide kaupa...
jah, sest see aastagi sai Rock ju nö Ulebi koha aga Kalev oli eelmine aasta BBL parem
Niiet, et saada paremat Eurosarja vaja Rock eestikatel maa alla tampida
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Täna siis see päev, kus Rock kaotab Žalgirisele!
konso
Kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 07 Okt 2008, 12:29

Postitus Postitas konso »

täna on siis see päev, kus Cramo mängijad vaatavad FF telekast :D
Rock forever
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Täna siis see päev, kus Rock kaotab Žalgirisele!
täna on siis see päev, kus Cramo mängijad vaatavad FF telekast big_smile
Lasteaed. Lõunauinaku aeg ei ole teil?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Kibestunud Kalevi fännid, kes hoiavad pöialt meie sõprusklubile Žalgirisele ja samas lähevad TTÜ ja Rakvere vahelist mängu vaatama, mul on teile suur üllatus:

Reedel, 24.aprillil algusega 18.30 TTÜ Spordihoones toimuvale mängule paigaldatakse tribüüni sektorite ette kolm suurt ekraani ning üritame igal võimalikul hetkel tagada otsepildi Tartust, BBL Final-four mängust TÜ/ Rock – Kaunase Zalgiris, segamata saalis toimuvat põnevat play-off mängu TTÜ KK – BC Rakvere Tarvas.
Mäng Tartus algab kell 19.00 ning loodame, et see ajanihe võimaldab korraldada meeldiva elamuse – istudes TTÜ Spordihoone tribüünil võid häälekalt kaasa elada nii saalis kui ka Tartus toimuvale!
Suletud