KML Finaalid: BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jaak54 »

spartaklane kirjutas:Tegelikult võiks see Kalev /Cramo juba laiali minna sellist meeskonda pole enam küll mõtet pidada,kui ikka ei taheta mängida siis pole ka mõtet mängida ja isiklikult arvan ,et järgmine hooaeg nii ka läheb ja see seeria lõpeb 4-2 Rockile ja taas tartlaste rõõmupidu Saku Suurhallis.
Kuule, mine uputa ennast kusagile ära või sõida ennast surnuks. Mul on su pessimismist kõrini juba, kas sa aru ei saa, et keegi meist ei taha sinu hädaldamist siin kuulda. :mad:

Seda antud juttu mine räägi kusagil delfis või rocki foorumis, meid see ei huvita !!!
Viimati muutis Jaak54, 25 Mai 2009, 23:05, muudetud 1 kord kokku.
karl890
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Nov 2006, 22:35
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas karl890 »

ütlen vusinic peaks mehed kokku kutsuma ühe laua taha ja rääkima nendega mida me tahame kas tahame võitu meeskondlikult või iga üks annab väikese panuse ja kaotame !!

Ütlen ma pole näinud finaalis weel kalevi mängu!! kui näeks seda meeskondliku mängu, kus kõik mehed tahavad mängida, mitte ei punnita nii kaitses kui rünnakul nii nagu oli talvel seda oli lausa lust vaadata :S väga kahju aga loodan ikka võitu!
:koss: :popcorn:
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Eks kohtunike vile ikka ajas närvi kohati, aga kui sa ise absoluutselt ei mängi, siis saab süüdistada ainult iseennast.
Meestel peaks tõsiselt häbi olema!
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

djm kirjutas:
marxx762 kirjutas:
djm kirjutas:kas Cramo fännid karjusid Tsinnile buu? tean, et loll küsimus, aga vastake ikka!
ma usun et see vastus on JAH, eelmine mäng tlns sai karjutud igatahes
ups ma unustasin lehte vahetada :D
igatehes Buu pidavat olema Tsinni hüüdnimi ja tähendavat gruusia keeles öökulli.
tegelt ei karjunud buu vaid enamasti mää!
nuxa
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 20 Mai 2009, 00:21
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas nuxa »

ei saa öelda et rock üle mäe tugevam oli, no sellised apsud vabavisetega, ma imestasin et tanoka enam vigu ei teinud peale poolaega, arvasin et läheb samamoodi nagu üks mäng, poolajaks oli doroninil ja beardil 4 viga olemas. Kalevil oli palju võimalusi lihtsalt ei tabanud, väga kehv visketabavus. Rock sai mõne rünnaku hästi lahendatud ning emotsiooniga joosti üle, stardipositsioon oli isegi 3 veerandaja alguses kalevil parem. Kanguri donk oli väga jõuline, samas paneb mind siiski muretsema rocki puhul kui tsinnil peaks halb päev olema, liiga palju raskust on tema peal.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Kõige rohkem on mul kahju sellest, et me ei näe ilmselt kordagi sellist mängu nagu me nägime Kalevi esituses oktoobrist-detsembrini - siis kui võitsime 7 BBLi mängu järjest ja ka kaotusseisust Kiievit.
Sellel perioodil oli saali minnes kindel teadmine, et me võidame, paar mängu kui olime 10ga taga ma lihtsalt mõtlesin endamisi, et me ei saagi kaotada - ei kaotanudki!
Aga selline puterdamine, mida mehed hetkel näitavad on Amatöörliiga tase.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Hendrik. kirjutas:
Oskar8 kirjutas:Eks kohtunike vile ikka ajas närvi kohati, aga kui sa ise absoluutselt ei mängi, siis saab süüdistada ainult iseennast.
Meestel peaks tõsiselt häbi olema!
Noh "IDIOOT" mis tunne on nüüd? Milles kohtunikud süüdi on ?
????
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Hendrik. kirjutas:
Oskar8 kirjutas:Eks kohtunike vile ikka ajas närvi kohati, aga kui sa ise absoluutselt ei mängi, siis saab süüdistada ainult iseennast.
Meestel peaks tõsiselt häbi olema!
Noh "IDIOOT" mis tunne on nüüd? Milles kohtunikud süüdi on ?
Minu meelest on Oskari postituses lõik, "Eks kohtunike vile ikka ajas närvi kohati", kuid siit ei loe kohe kuidagi välja, et ta oleks kohtunike süüdistanud selles kaotuses vms. Mängust siis niipalju, et minu meelest lagunes kalevi mäng ära siis, kui Linehan hoobi vastu põlve sai. See ei ole muidugi vabandus, aga ikkagi. Kolmandat veerandaega ei tahagi meenutada, ma küll ise arvasin, et kui vaheajalt tullakse, lülitatakse teine käik sisse. Mängu ilusaim moment on kahtlemata Kanguri donk.

PS: Mul tuli manu ajal selline mõte, et kui fännklubist läheks paar juhtivamat pead kalevi treeningule, ning kutsuksid mehed kokku ja räägiksid neile, kuidas fännidele nende mängu kõrvalt vaadates tundub. Äkki hakkavad mehed siis mõtlema ja arutama, et mis nende mängus valesti on.
Gallacher
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 08 Mär 2009, 18:22

Postitus Postitas Gallacher »

Arusaamatu tõesti, kuhu see vahepealne vorm kadunud on?
Peale esimest paari mängu arvasin, et äkki mõjutab kalevit asjaolu, et vahepeal oli pikk paus tõsistest mängudest, samal ajal kui Rockil oli Final Four...aga peale nelja mängu see nii olla ei saa.
Ehk on tõesti asi selles, et palgad maksamata ja võõrmängijail pole eriti motivatsiooni, teavad, et järgmisel aastal enam siin ei mängi...Ega vist Valdmaa poleks muidu ehk järgmisel aastal vaid noortega jätkamisest juttu teinud, kui sjad sitad ei oleks.
"Ja lagunebki mäng nagu sitt vee peal laiali!"
konso
Kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 07 Okt 2008, 12:29

Postitus Postitas konso »

Üllatavalt kehv seeria craamo poolt, kaks võitu on tulnud üle käte lastud kolmestest. Arvasin, et kalev on ikka tugevam aga tundub, et no money, no funy

siinkohal tervitaks tindi-oskarit ja markeri-jürkat kahh:D
Rock forever
Gallacher
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 08 Mär 2009, 18:22

Postitus Postitas Gallacher »

Ma ise olen suht kindel, et Rock võidab järgmisel aastal eestikad suurema tõenäosusega kui tänavu. Sest kuluaaride põhjal Tartul ca 10 milline eelarve kindel, samas kui Kalevil pole kindel midagi...Karta on, et kui Kalev ka eestikatel Rockile kaotab on järgmisel aastal tõesti numbrid sellised, et põhiraskus on Veskil ja Kajupankil.
Eks siin on vahest asi ka selles, et meie peasponsor on Cramo, Rockil Saku. Igaüks teab ise, kumbal valdkonnal praegu halvemini läheb...
"Ja lagunebki mäng nagu sitt vee peal laiali!"
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Gallacher kirjutas:Ma ise olen suht kindel, et Rock võidab järgmisel aastal eestikad suurema tõenäosusega kui tänavu. Sest kuluaaride põhjal Tartul ca 10 milline eelarve kindel, samas kui Kalevil pole kindel midagi...Karta on, et kui Kalev ka eestikatel Rockile kaotab on järgmisel aastal tõesti numbrid sellised, et põhiraskus on Veskil ja Kajupankil.
Eks siin on vahest asi ka selles, et meie peasponsor on Cramo, Rockil Saku. Igaüks teab ise, kumbal valdkonnal praegu halvemini läheb...
Näete hakkategi jõudma nendesse raamidesse kuhu mina olen oma jutuga jõudnud,siit ka küsimus juba jägmist hooaega silmas pidades,kas siis ongi enam mõtet jätkata nende noortega Balti Liiga eliidis , võiksime ise vabatahtlikult sellest kohast loobuda ja jätkata selles madalamas seltskonnas ,kus see hooaeg TTÜ esines ja on veel ju ka ebaselge ,kes seda noortekampa siis juhtima hakkab ,sest kahtlen ,et Vucinic viitsiks seda noortepunti juhtida,sest tulemust sealt ju naguinii ei tule.Ja kui me siin kurdame ,et rahvast käib vähe kodumänge vaatamas ,siis olen kindel ,et järgmine hooaeg see number veelgi langeb ehk kas siis ongi mõtet enam Saku Suurhalli neid mänge tuua ja arvan ,et seda ei tehtagi.Ja see ,et meie tulevik on tumedam võrreldes Rockiga ,selle tasuks süüdistada just siis klubi juhtkonda ,kes näevad ,et olukord klubi majanduses on kehva ja ei suuda sellele õigeaegselt reageerida.Kahju on kogu selle jutu kokkuvõttes vaid sellest ,et kaob ära see konkurents ja pinge Eesti korvpalli turul just Tallinna ja Tartu vahel .
karl890
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Nov 2006, 22:35
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas karl890 »

spartaklane kirjutas:
Gallacher kirjutas:Ma ise olen suht kindel, et Rock võidab järgmisel aastal eestikad suurema tõenäosusega kui tänavu. Sest kuluaaride põhjal Tartul ca 10 milline eelarve kindel, samas kui Kalevil pole kindel midagi...Karta on, et kui Kalev ka eestikatel Rockile kaotab on järgmisel aastal tõesti numbrid sellised, et põhiraskus on Veskil ja Kajupankil.
Eks siin on vahest asi ka selles, et meie peasponsor on Cramo, Rockil Saku. Igaüks teab ise, kumbal valdkonnal praegu halvemini läheb...
Näete hakkategi jõudma nendesse raamidesse kuhu mina olen oma jutuga jõudnud,siit ka küsimus juba jägmist hooaega silmas pidades,kas siis ongi enam mõtet jätkata nende noortega Balti Liiga eliidis , võiksime ise vabatahtlikult sellest kohast loobuda ja jätkata selles madalamas seltskonnas ,kus see hooaeg TTÜ esines ja on veel ju ka ebaselge ,kes seda noortekampa siis juhtima hakkab ,sest kahtlen ,et Vucinic viitsiks seda noortepunti juhtida,sest tulemust sealt ju naguinii ei tule.Ja kui me siin kurdame ,et rahvast käib vähe kodumänge vaatamas ,siis olen kindel ,et järgmine hooaeg see number veelgi langeb ehk kas siis ongi mõtet enam Saku Suurhalli neid mänge tuua ja arvan ,et seda ei tehtagi.Ja see ,et meie tulevik on tumedam võrreldes Rockiga ,selle tasuks süüdistada just siis klubi juhtkonda ,kes näevad ,et olukord klubi majanduses on kehva ja ei suuda sellele õigeaegselt reageerida.Kahju on kogu selle jutu kokkuvõttes vaid sellest ,et kaob ära see konkurents ja pinge Eesti korvpalli turul just Tallinna ja Tartu vahel .
Ei kao siin midagi ära ja mida te halate nagu?? Üks kaotus ja juba mõtted järgmisel hooajal elame ikka päev korraga ja loodame parimat :)
:koss: :popcorn:
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

spartaklane kirjutas:
Gallacher kirjutas:Ma ise olen suht kindel, et Rock võidab järgmisel aastal eestikad suurema tõenäosusega kui tänavu. Sest kuluaaride põhjal Tartul ca 10 milline eelarve kindel, samas kui Kalevil pole kindel midagi...Karta on, et kui Kalev ka eestikatel Rockile kaotab on järgmisel aastal tõesti numbrid sellised, et põhiraskus on Veskil ja Kajupankil.
Eks siin on vahest asi ka selles, et meie peasponsor on Cramo, Rockil Saku. Igaüks teab ise, kumbal valdkonnal praegu halvemini läheb...
Näete hakkategi jõudma nendesse raamidesse kuhu mina olen oma jutuga jõudnud,siit ka küsimus juba jägmist hooaega silmas pidades,kas siis ongi enam mõtet jätkata nende noortega Balti Liiga eliidis , võiksime ise vabatahtlikult sellest kohast loobuda ja jätkata selles madalamas seltskonnas ,kus see hooaeg TTÜ esines ja on veel ju ka ebaselge ,kes seda noortekampa siis juhtima hakkab ,sest kahtlen ,et Vucinic viitsiks seda noortepunti juhtida,sest tulemust sealt ju naguinii ei tule.Ja kui me siin kurdame ,et rahvast käib vähe kodumänge vaatamas ,siis olen kindel ,et järgmine hooaeg see number veelgi langeb ehk kas siis ongi mõtet enam Saku Suurhalli neid mänge tuua ja arvan ,et seda ei tehtagi.Ja see ,et meie tulevik on tumedam võrreldes Rockiga ,selle tasuks süüdistada just siis klubi juhtkonda ,kes näevad ,et olukord klubi majanduses on kehva ja ei suuda sellele õigeaegselt reageerida.Kahju on kogu selle jutu kokkuvõttes vaid sellest ,et kaob ära see konkurents ja pinge Eesti korvpalli turul just Tallinna ja Tartu vahel .
Esiteks ,kas see natuke vale teema ei ole?Ja teiseks mis sul sellest mis Kalevist saab või mitte,kui sinu jaoks niikuinii iga mängu eel on kalev kaotanud.Mine nutta kuskil delfis palun edasi jumala eest.
RockTheBest
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 26 Mai 2009, 14:19

Postitus Postitas RockTheBest »

Nii.

Olen küll 100% Rock-i fänn.Aga ka Eesti korvpalli fänn.(olen alati pöialt hoidnud kalevile eurosarjas jne).

Aga miks siia kirjutan kohe kuulete.

See mis praegu Kalev teeb see on ikka väääga haigeee.No tegelt see pole koss.
Aga minuarust on kalevil iga aasta sama probleem.ÜHTSUST TUNNET POLE!!! Rock on alati hea kambavaimuga team.Seda ütleb isegi Kuld ja Myrka ja teised ka.Isegi näe Tanoka lubas, et see hooaeg viimane aga näe juba alandas 80-le %-le.Muidugi nyyd ema haigus vast mõjutab tagasi 100%-le. Aga teie meeskonda vaadates......no ei ole seal seda MEESKONDA.meenutate veits "madridi Reali" Hääd mehed aga kas ego-d liiga või ma ei tea mis viga:)

Enne syydistati Maticit aga Vucinic suht sama , et ei saa mehi mängima:) Keerles, Kriisa, kangur, arbet, sokk on ju mitu aaastat koos mänginud aga ......no ma ei saa aru.Nagu esimest päeva koos:)
Vasta