Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Mul pole isiklikult midagi Frieri vastu..aga praeguses seisus oleks ta minu arust mõttetu..paar aastat tagasi oli ta väga hea mängija, aga hetkel am kahtlen temas ja võrreldes kahe aasta taguse hooajaga on Eesti klubide (loe: kalevi) tase märgatavalt tõusnud..pole ju Frier mingi viskaja ega pikk..korralik läbimurdja Parmeri näol olemas juba..no ei ütleks et Saage parem, aga ta vähemalt eestlane jne..Frierist väga minu arust kasu pole
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raja »

Ise pole teda 2 aastat näinud mängimas... ja teeb maha... häbi sulle. Enne vaata ta kuidas ta mängib ja siis kuku kritiseerima...
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

rahu,ega tol ajal oligi mehel ülesandeks vast nagu vaba siis peal tulistada aga nüüd kui kalev on juba ühtlasem ja tugevam siis vbl kui toob mängus mingi 5-7ppg siis ma oleks rahul, närvi ja enesekindlust kindlasti rohkem kui saagel seda oleks.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

aga Saage tegi siis korvpalliga lõpparve :S? Frieril hea vunts ees raisk :D
PointGuard

Postitus Postitas PointGuard »

Parmer on ideaalne SG.Liikuv,kiire,hea põrgatus,näeb väljakut.Mängujuhist teab ta niipalju kui Arbetki,et pall tuleb üle tuua.Rohkem aga ei midagi.Niikaua kui minu silamd on korvpalli näinud,on eestis olnud vaid kaks meeskonna aju(võõrjõuna)-Augenijus Vaskys ja see Raziulis kes Rakveres mängis.Tuleb leida selline mängija,kes mõtleks ka meeskonnale,seda aga suudavad vaid kallid Eurooplased või mõni oma mees.Veseliin ole hea ja anna Valmole tema leib tagasi.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

see kyll off topic.....aga mind akkas huvitama...miks kalev viimased kodumängud sinise särgiga mänginud on??????.......kas on uus koduvorm alles tegemisel või mis????
Praegu allkiri puudub.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Selle hooaja valguses võiks vaadata julgemalt ka eestlaste poole. Gert Dorbek ja Joosep Pokla - noored ja mitmekülgsed.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Dorbekut tahaks kindlasti.
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

Dokbekut oma fake'idega kyll ei tahaks ja on ta ka ise korduvalt öelnud, et tahab välismaale või jääb Dalkiasse ja Poklale tehti ettepanek, kui kaubale ei saadud
BC Kalev/Cramo
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Postitus Postitas volume »

Jesper Parve võiks tulla ! Soomes lammutas küll...
Ruska

Postitus Postitas Ruska »

Aga miks ei taha Eesti noored kalevisse kas ainult sellepärast,et kardavad pingi nühkimist.Vaadake vana kalev oli klubi kuhu tahtis iga noorkorvpallur iga hinna eest,praegu Eestis sellist asja ei toimu.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

Juhul kui Frier kalevisse tuleb(ise loodan)siis kes jääb välja eest meisteriliiga mängudel kas Frier või Parmer?
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

frier ikka arvan mina
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

volume kirjutas:Jesper Parve võiks tulla ! Soomes lammutas küll...
jesper parve on üle makstud mees koht kindalsti 75000eek kuus,mille eest?
martin

Postitus Postitas martin »

Frieri üks plusse on veel kaitse. Hakib piisavalt kui vaja. Samas ei tea jah, paar aastat on möödas pole mehest enam kippu ega kõppu, eks ole näha kuidas mänguvorm on. Sesuhtes oleks ka vajalik mängumees, sest kui kolmikust kriisa,sokk,parmer keegi hooaja jooksul vigastuse saab ptü ptüi ptüi.. siis oleks suht jokk seis ju.
Vasta