Uudised/Intervjuud.

Muud jutud (sh arvutimängud)
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

kalevcramo kirjutas:haha Helmanis, see oleks küll kino kui see kiilakas vanamees meie meeskonnas mängima hakkaks. Ma ostaks kohe tema nimelise fännisärgi :D
See kiilakas vanamees on saavutanud kõvasti rohkem oma korvpallikarjääri jooksul, kui ükskõik milline Kalevi või Rocki korvpallur (välja arvatud Tanoka, aga tema ju enam ei kuulu Rocki), seega ei tasu siin mingit pilkavat nalja teha. Ka tema võib valusalt nõelata. Kui sealt üldse kedagi hullult tahta vms, siis mulle meeldiks Vitols.
Viimati muutis Tartust, 09 Juun 2009, 19:33, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Mnjaa, ASK-is on piisavalt häid mängijaid.
Vitols on selline 50/50 minu meelest. Raiub vigu hirmsamat moodi. Aga kolmese joone taha ei tahaks teda eriti vabaks jätta :D

Kui ma ei eksi, siis Helmanis mängis koos Kullaga Bambergis?
Eredalt on meeles mäng, kus Kuld 10 kolmest küttis :D

Sorri OT pärast!
Viimati muutis Kalev4ever, 09 Juun 2009, 19:41, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Mõnda sellist, kes open-looki ikka ilusti ära sopsab oleks hädasti vaja, miks mitte kui ta tuleks Lätist või üldse Euroopast :)
Tore on siin spekuleerida, kuid tegelikult on see Eesti-Läti-Leedu korvpallikolmnurk väga keeruline ega väga palju lätlased-leedukad Eestisse väga tulla ei taha :)
Viimati muutis TDK, 09 Juun 2009, 19:57, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

lihtsalt helmanis tundub naljakas, ega ma ei öelnudki et ta on pask vms. Lihtsalt see on kuidagi humoorikas, et teda
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Kalevi fännid mõnitavad Helmanist koguaeg, niiet ei usu Helmanise tulekusse :D
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Kuulge minu arust kuskil artiklis oli kirjas ,et Kalev võtab järgmine hoaeg endal noored leegionäärid kes võiksid hooaja jooksul suure arengu teha.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Me teame :D
Me lihtsalt arutasime mängijatest, kes ASK-is olid sel hooajal.
Minu arvamus oli see, et Helmanis on palju parem Grafsist.
Ja loogikat kasutades mõistab igaüks, et mees, kes on sündinud Lätis, ei taha minna Leedu või Eesti klubisse, et siis hakata oma kodumaa meeskondade vastu mängima jne :D
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

http://rock.postimees.ee/?id=130091
et siis aasta ründemängija Eestis on kristjan Kangur, aga see, et Tsintsadze valiti aasta kaitsemängijaks... kummaline :/
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

No lubage naerda tõesti ... :D
Teiste tiitlitega olen nõus, aga aasta kaitsemängija Tsinn..

Linehan oli, on ja jääb parimaks kaitsemängijaks!
Rünne polnud teab, mis kõva asi, aga kaitse oli ikka enamus aja fantastiline. Hakkis vastaseid tohutul hulgal.
Fear the prophet!
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

No Kangurit ma parimaks ründemängjaks ka ei valiks pigem valiks parimaks ründemängjaks Tsinni ja kaitsemängija ikka Linehan. Kangur on lihtsalt hea võitleja kes saab kõigega hakkama.
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

Ega foxi valimine parimaks keskmängijaks on ka kuidagi üllatav, sest ega talle seal korviall eriti meeldigi mängida, ikka kolmesejoone taga ja keskpositsioonilt. Ise oleks valinud foxi asemel tanoka puhtalt bbl-i statistika põhjal.
Eerik
Kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 16 Jaan 2008, 16:56

Postitus Postitas Eerik »

http://www.eurobasket.com/Estonia/baske ... sID=161758

Siin on kirjas, et kaitsemängija on Linehan ja Tsin on hooaja parim mängija. Arvan, et Rocki kodukal on mingi vale info.
Kasutaja avatar
CB 4
Kasutaja
Postitusi: 76
Liitunud: 06 Apr 2009, 22:47

Postitus Postitas CB 4 »

nad m6tlevad , et Guard OF The Year on Aasta parim kaitsem2ngija , kuigi Guard of the year on aasta parim tagam2ngija
TARTU ROCK !
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Postitus Postitas plix18 »

Eerik kirjutas:http://www.eurobasket.com/Estonia/baske ... sID=161758

Siin on kirjas, et kaitsemängija on Linehan ja Tsin on hooaja parim mängija. Arvan, et Rocki kodukal on mingi vale info.
Sportnet väidab sama:
http://www.sportnet.ee/artikkel/85211

Arvatavasti on Rocki kodukal jah natuke valesti asjad.

Kui vaadata esimest sümboolset viisikut siis on seal pikkadest Fox , Kangur ja Talts.
Neist pole ju ükski keskmängija ?
Kangur ja Talts on vb mõned korrad seda kohta mänginud.Talts nt siis kui Beard ameerikas oli.Fox on hooaja jooksul rohkem kolmese joone taga ja keskpositsiooni läheduses olnud.
Viimati muutis plix18, 10 Juun 2009, 15:05, muudetud 1 kord kokku.
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
A new fan
Kasutaja
Postitusi: 103
Liitunud: 02 Jaan 2009, 15:54

Postitus Postitas A new fan »

plix18 kirjutas:
Eerik kirjutas:http://www.eurobasket.com/Estonia/baske ... sID=161758

Siin on kirjas, et kaitsemängija on Linehan ja Tsin on hooaja parim mängija. Arvan, et Rocki kodukal on mingi vale info.
Sportnet väidab sama:
http://www.sportnet.ee/artikkel/85211

Arvatavasti on Rocki kodukal jah natuke valesti asjad.

Kui vaadata esimest sümboolset viisikut siis on seal pikkadest Fox , Kangur ja Talts.
Neist pole ju ükski keskmängija ?
Kangur ja Talts on vb mõned korrad seda kohta mänginud.Talts nt siis kui Beard ameerikas oli.Fox on hooaja jooksul rohkem kolmese joone taga ja keskpositsiooni läheduses olnud.
Fox ja Talts mängisid keskmängija kohta terve hooaeg. Siis kui Kevin Lyde ja Tanoka Beard pingil puhkasid. Aga, et Fox ja aasta parim keskmängija? - no mida iganes. Kolmese taga oli terve hooaeg ohtlik aga korvi all sai Taltsilt ja Sanikidzelt lihtsalt kulpi.
BBL
Vasta