Kossu managerid netis

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Soho kirjutas:
Egert kirjutas:Mul üks vend pani Soho vastu visked 1-19 :D:D:D:D
1 eestlane oli ka elu pull vend sul mingi tuli väljakule tegi kohe viske vea ja sai tehnilise ka otsa ja siis tegi igast tsirkust seal kaotas palle ja tegi jooksu :D irw
muidu ma pakun et mul mäng läkski selle ühe mehe pärast metsa kes 3-e loopis pani mitu rünnakut järjest kohe kiirelt peale lõpuks jäigi tal mingi % 0 7 vms 0 sisse :D

a huvitav see nba reeglite järgi tundub olevat kuna viske vea ja peale selle veel tehnilise eest sai aind kaks vabakat ja külje out
muidu fiba järgi pidanuks 4 olema :P
Sa mõtled Tõnn Metsaoja? tema sai aint tehnlise , tema ei korraldanud tsirkust, mul üks pullivend on väike äär Ezra Shaked, tema tegi jooksusid ja 6 viga :D , ma tavaliselt teda ei kasuta algviisikus. :D
Viimati muutis Egert, 09 Juul 2009, 21:44, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Postitus Postitas julki »

Tehke keegi mulle väljakutse !! Meeskonna nimi on Bc Azona.
Siim_p
Kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: 07 Mai 2009, 18:51

Postitus Postitas Siim_p »

Mm sigmar sa said valesti aru,ma ei tahtnud tõugata,et ala mul põhimehed on hullult kõvad,pigem oli minu point see,et ma arvasin,et ma saan suurema paki ca 30-40p,ma olin pigem õnnelik,et nii väike vahe jäi :D,Nii,et peace.Ma võin teha uuesti kui tahad,minul vahet pole.Eitea mina kui kõvad nad on või mitte,kuna väike vend mul mängima seda hakkas ja ma üle talt võtsin siis oskan mina ainult nii palju öelda,et mina ise olen ainult ostnud ühe mängujuhi,ei tea mina kui kõvad olid need eestlased või kes iganes vennad.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

julki kirjutas:Tehke keegi mulle väljakutse !! Meeskonna nimi on Bc Azona.
homme saab teha
ma teen õhtul võistkonnaga BC kalev united :P ma vaatasin sul seis hea ja ei taha teisega teha see mul esimene võistkond ja suht hästi laseb juba aind rahaline seis ple kiita :D
Viimati muutis Soho, 10 Juul 2009, 00:23, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Charat ei mängi keegi siit aktiivselt siis ?
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

mina mängin div 2.2 Hiiumaa Bc Cramo.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Ma olen div 1.1 BC PitBulls, võiks siis kui ma Rahvuskarikalt välja langen sõprskohtumise teha :)
AirJordanXXIII
Kasutaja
Postitusi: 151
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:23

Postitus Postitas AirJordanXXIII »

ma mängin päris aktiivselt aga kahjuks pole eesti kasutaja, see on ka eespool mainitud. Endal muidu U15 meeskond :P . Tegin eile ka mingi U15 tiimiga sõpruskohtumise ja võitsin 102-87.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Postitus Postitas mavs »

Kui keegi soovib minuga mängida, siis võib teada anda. Ma täna sõprusmängus võidsin oma liiga esimest venda 134-111 ;)
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

mavs kirjutas:Kui keegi soovib minuga mängida, siis võib teada anda. Ma täna sõprusmängus võidsin oma liiga esimest venda 134-111 ;)
buzzer?
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Postitus Postitas mavs »

ikka jah
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kasutaja123 »

mavs, anna oma tiimi nimi, ma vaatan, kas sa oled piisavalt nõrk, et ma julgeks sinuga mängida? :D
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

juhtus siis selline kurioosum buzzeris.. et ma panin kooseisu nimekirja 5 meest aind siis mingi pärast 3 minti mängu sai C vigastada ja siis tuli teda asendama uskuge või mitte LUCKY FAN wtf :D:D:D
oleks see siis päris kossus ka nii et nt nagu oleks võind kalevil minna et pole mehi enam pingilt võtta siis on võimalus et üks õnnelik fan saab minna platsile :)
Foxxx23
Kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 05 Jaan 2009, 19:30

Postitus Postitas Foxxx23 »

Soho kirjutas:juhtus siis selline kurioosum buzzeris.. et ma panin kooseisu nimekirja 5 meest aind siis mingi pärast 3 minti mängu sai C vigastada ja siis tuli teda asendama uskuge või mitte LUCKY FAN wtf :D:D:D
oleks see siis päris kossus ka nii et nt nagu oleks võind kalevil minna et pole mehi enam pingilt võtta siis on võimalus et üks õnnelik fan saab minna platsile :)
Mul oli sama asi :D
Kasutaja avatar
KalevPower
Kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 26 Sept 2009, 22:21

Postitus Postitas KalevPower »

Ma mängin ka buzzerbeaterit olen liiga IV.57 ja nimi on 13martlaur13
Hello im yellow just like Homer Simpson!
Vasta