Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Eepica91
Kasutaja
Postitusi: 123
Liitunud: 07 Apr 2009, 20:06

Postitus Postitas Eepica91 »

no ma arvan seda et see meeskond kes nüüd on eesti mehed neid tahetakse jätta mitmeks hooajaks ja et 2-3 aasta pärast saab kindlasti asja ja sujuma hakkab. pole hullu midagi.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

Teisalt oleks muidugi tore, et juhul, kui mõni noortest aasta paariga kõva arenguhüppe teeb, et ta siis hoopis välismaale mängima läheb. Ei ole kindel, kui kiiresti meie majandus taastub ja millal jälle konkurentsivõimelise meeskonna jaoks raha kokku saadakse...
Eepica91
Kasutaja
Postitusi: 123
Liitunud: 07 Apr 2009, 20:06

Postitus Postitas Eepica91 »

no üksikud mõtlevad positiivselt enamus ajavad oma jama siin.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

ja me pappi ei saagi a kas on vajaagi? kaotused niikuinii küünivad sajaani.!
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Eepica91 kirjutas:no üksikud mõtlevad positiivselt enamus ajavad oma jama siin.
Noo ma saan aru, et jama, kuid sa oled juba mitu posti siin teinud, et kõik ajavad jama. Tee siis mingi post, kus ajad asjaliku juttu, mitte ära korduvalt kurda, et jama siin ja jama seal (ma ei püüa öelda, et minu post siin väga mõttekas ole). Kui ma Kalevi fänn oleks, siis ma oleks ka ikka natuke kuri, et võistkonna kokkumäng jääb nii viimase asja peale ning et roster on alles poolik, samas kui kõik peakonkurendid on oma komplekteerimisega enam-vähem ühelpool. Muidugi oleks tore, kui hakataks noori kasvatama, kuid see võtaks kõvasti aega, sponsorid kaoksid ning paljulubavamad mehed korjataks suurema raha eest kuhugi mujale. Erandiks on muidugi Serbia klubi Partizan, kuid nende noorte taset ja meie noorte taset ei tasu võrreldagi. Positiivne on teil vast see, et kontrollmängud kohe-kohe algmas.

Edu.
Viimati muutis Tartust, 11 Sept 2009, 19:12, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
kräka5
Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: 11 Sept 2009, 19:18

Postitus Postitas kräka5 »

Kriisa siis Tarvases jah:D:D:D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

kräka5 kirjutas:Kriisa siis Tarvases jah:D:D:D
vabjse tüüp ikka :D:D
eks ta siis hakkab mängima juba kalevi vastu nüüd kontrollmängudes.
Viimati muutis Egert, 11 Sept 2009, 19:35, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

kräka5 kirjutas:Kriisa siis Tarvases jah:D:D:D
et siis tarvas sai endale korraliku playmakeri :D, sõber sai endale uue nba-mehe
kräka5
Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: 11 Sept 2009, 19:18

Postitus Postitas kräka5 »

küll on valmost ikka tarvasele suur abi:D
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

Hmm... Kriisa Tarvases teeb kindlasti viimasest kõva medalipretendendi... Iseasi, kas mehele ka lubatud rahad kohale jõuavad :D Ma kardan, et ta on jälle hea palga välja kaubelnud ja juba viimastel hooaegadel on mitu korda lubadused seal veidi suuremad kui võimed olnud....
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

kräka5 kirjutas:Kriisa siis Tarvases jah:D:D:D
siit see medal siis läks
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Mind ärritab kõigerohkem klubi mänedzeri käitumine ,ei vasta telefonile ,ei suhtle pressiga,samas kui meie ,fännid ,siin pidevalt kirume klubi juhtkonna käitumist.Mänedzer võiks nagu ikkagi fännidele mingidgi teate jätta ,mis annaks lootust ja lisaks positiivset indu või siis vähemalt selgitaks fännidele ,miks selline viivitus selle komplekteerimise poole pealt toimub.
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

kriisalt siis 13 punkti ja 7 resultatiivset söötu. pole paha!
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

ahjaa...ja miks viivitus komplekteerimise koha pealt? no kindel on see, et kalevi eelarve on kõvasti vähenenud. ei imestaks kui poole võrra isegi. ja mina olen siiski veel seisukohal, et kalevil ei ole sõlmitud lepingut nimisponsoriga. igaljuhul mulle tundub, et cramo selleks ei ole. (kui oleks, oleks sellest ka ajakirjanduses juba juttu olnud) ning seetõttu, et ei ole sõlmitud lepingut kõige suurema sponsoriga, ei ole ka sõlmitud lepinguid välismängijatega. eelarve niigi kriitline ja kui kõige suuremat sponsorit ka ei ole...päris kurb teema...
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

tont kirjutas:ahjaa...ja miks viivitus komplekteerimise koha pealt? no kindel on see, et kalevi eelarve on kõvasti vähenenud. ei imestaks kui poole võrra isegi. ja mina olen siiski veel seisukohal, et kalevil ei ole sõlmitud lepingut nimisponsoriga. igaljuhul mulle tundub, et cramo selleks ei ole. (kui oleks, oleks sellest ka ajakirjanduses juba juttu olnud) ning seetõttu, et ei ole sõlmitud lepingut kõige suurema sponsoriga, ei ole ka sõlmitud lepinguid välismängijatega. eelarve niigi kriitline ja kui kõige suuremat sponsorit ka ei ole...päris kurb teema...
Kui see nii on siis siit jällegi järeldus ,kui kehvad on Kalev/Cramo juhid ja kui saamatud ja andetud inimesed töötavad Kalev/Cramo mänedzmendis,kes hämavad ja valetavad fännidele ,kes siin usuvad ja loodavad pöördele meeskonnas .Nad võiks õppust võtta Zalgirisest ,kes samuti oli ju möödunud hooaeg raskustes ,kuid näe klubi mänedzment leidis need sponsorid ja toetajad ,et klubi jätkaks ja kriisist üle saaks.
Vasta