Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Aga mida peab siis tegema kui raha ei ole??? Asja pooleli jätma ja kõik laiali saatma? Ja ma arvan, et kui öeldakse, et okei...Saadame E.Dorbeki ja Veski minema, leia meile sama raha eest nende asemele 2 meest, siis ma arvan, et väga ikka ei leiaks küll...Meeskonda veavad entusiastid, kes on sinna kõvasti oma aega, raha ja energiat alla ladunud, teades, et tagasi ei tule ega saa kunagi tulema pooltki sellest kulust. Selgelt üritatakse pragusest olukorrast võtta maksimum ja mina ei näe siin katastroofi kui sellise koosseisuga hooaja lõpuni minnakse.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Postitus Postitas Rix »

zero0 kirjutas:
Optimist #1 kirjutas:3) Põhiviisik Boijic - Keerles - Arbert - Dorbek - Sokk ei ole teps mitte paha (eeldame siinkohal, et serblane ka mängida oskab, mida keegi meist tegelikult ei oska öelda).
Arbet - väga ebastabiilne mängija, arvatavasti on sama "hea", kui eelnevad kaks aastat.
Keerles - eelnevad hooajad on näidanud, et ta on pigem efektiivne vahetusmees.
Dorbek - suudab vahel mängu teravust tuua ja on hea vahetusmees, aga ei ole üldse kindel, kas suudab põhikoosseisus niimoodi tegutseda pidevalt.
Sokk - jällegi üks väga ebastabiilne mängija, lisaks on ta tihti vigastustega hädas.
Kuidas siis neist üldse peaks saama põhikoosseisu mängijad, kui võimalust ei anta põhiviisiklaseks saada? Nüüd antakse, näis. Jumal küll, las mehed mängivad ja anname hinnanguid hiljem. juhtkond juhtkonnaks, aga mehi võiks ikka mängu pealt hinnata. Ja tõesti, mõne väikse erandiga (E. dorbek) pole tõesti Cramo praeguses seisus paremaid eestlasi palgata (noori, seda siis eesti mõttes), kuna hooaja lõpus oli klubi seis ikka arvatavalt väga raske ning oli küsimus isegi ellujäämises. Seega TTÜst ja Rakverest, rääkimata Rockist polnud küll kedagi võimalik ära tõmmata (stabiilsus ja kindlustunne vs liigad). Võtkem ikka lõuna pool suu täis siis, kui on midagi öelda.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Rix kirjutas:
zero0 kirjutas:
Optimist #1 kirjutas:3) Põhiviisik Boijic - Keerles - Arbert - Dorbek - Sokk ei ole teps mitte paha (eeldame siinkohal, et serblane ka mängida oskab, mida keegi meist tegelikult ei oska öelda).
Arbet - väga ebastabiilne mängija, arvatavasti on sama "hea", kui eelnevad kaks aastat.
Keerles - eelnevad hooajad on näidanud, et ta on pigem efektiivne vahetusmees.
Dorbek - suudab vahel mängu teravust tuua ja on hea vahetusmees, aga ei ole üldse kindel, kas suudab põhikoosseisus niimoodi tegutseda pidevalt.
Sokk - jällegi üks väga ebastabiilne mängija, lisaks on ta tihti vigastustega hädas.
Kuidas siis neist üldse peaks saama põhikoosseisu mängijad, kui võimalust ei anta põhiviisiklaseks saada? Nüüd antakse, näis.
Kirjutasin seda, mida olen tähele pannud varasematel hooaegadel.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=348241

bojicile meeldib siis mängida jõulist kossu :D hea uudis vähemalt ...
Foxxx23
Kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 05 Jaan 2009, 19:30

Postitus Postitas Foxxx23 »

Kummal positsioonil G.Dorbek rohkem mängida tahaks ja kummal G.Arbet ?
M6tlesin lihtsalt, et kui m6lemad mehed algviisikus on, et mis positsioonil keegi mängib;)
Viimati muutis Foxxx23, 29 Sept 2009, 21:58, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Dorbek viskaja ja Arbet väike äär?
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

Kristo kirjutas:Dorbek viskaja ja Arbet väike äär?
nii oleks jah mõistlik, Arbeti vise on kohutavalt ebastabiilne
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

vastab tõele see jutt huvitav??? keegi teab äkki (pole minu väide)

Ma jälle kuulsin, et Maarjamaa parima kossuklubiga liitub oktoobris Marlon Parmer :) Siis tõmbame ükskõik kellele koti pähe, ühe mehe show saab selle klubi nimeks!!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

zero0 kirjutas:
Optimist #1 kirjutas:3) Põhiviisik Boijic - Keerles - Arbert - Dorbek - Sokk ei ole teps mitte paha (eeldame siinkohal, et serblane ka mängida oskab, mida keegi meist tegelikult ei oska öelda).
Arbet - väga ebastabiilne mängija, arvatavasti on sama "hea", kui eelnevad kaks aastat.
Keerles - eelnevad hooajad on näidanud, et ta on pigem efektiivne vahetusmees.
Dorbek - suudab vahel mängu teravust tuua ja on hea vahetusmees, aga ei ole üldse kindel, kas suudab põhikoosseisus niimoodi tegutseda pidevalt.
Sokk - jällegi üks väga ebastabiilne mängija, lisaks on ta tihti vigastustega hädas.
Tundub, et Enden on ka idioot, rääkis praktiliselt sama juttu osade mainitud meeste kohta:
„Tagaliinis on Sokk ja Arbet, aga nad alles pürgivad Euroopa keskmisele tasemele,” lausus varem Eesti koondist juhendanud Heino Enden. „Sokk pole skooritegija, Arbet on mänginud ebaühtlaselt. Keerles võib – hästi toetada, nagu ta tõestas ka koondises, aga ei loo ise olukordi. Liiga palju on küsimärke.”
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

to Soho: Peab ikka täiesti pooletoobine olema, et sellist jama uskuda :)
Viimati muutis TDK, 30 Sept 2009, 16:00, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

päevalehes vucinic ütles et otsitakse veel üht mees äärele suur siis arvatavasti ...plaanis tuua siis selline kes võtaks lauapalle ja teeks skoori ja rabaks kaitses :) ei tea kas sellest asja ka saab aga ma arvan et kuskil on need mehed olemas ka tuleb aind üles leida :)
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Soho kirjutas:vastab tõele see jutt huvitav??? keegi teab äkki (pole minu väide)

Ma jälle kuulsin, et Maarjamaa parima kossuklubiga liitub oktoobris Marlon Parmer :) Siis tõmbame ükskõik kellele koti pähe, ühe mehe show saab selle klubi nimeks!!
Tõenäoliselt lugesid seda Delfi kommentaariumist. Ja postitajaks oli Pelmeen?
Viimati muutis Patrioot, 30 Sept 2009, 16:41, muudetud 1 kord kokku.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Eepica91
Kasutaja
Postitusi: 123
Liitunud: 07 Apr 2009, 20:06

Postitus Postitas Eepica91 »

ja sealt see oli:P
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Eepica91 kirjutas:ja sealt see oli:P
Miks ma ei imesta. Oleks Pelmeeni teha-oleks Parmer juba ammu Lakersis.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Uus mees järgmisest nädalast. Austraaliast.
Vasta