NBA Live 10 ja NBA 2K10

Muud jutud (sh arvutimängud)
Sanikidze
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 15 Mär 2009, 13:35

Postitus Postitas Sanikidze »

ma mängin 8 min.
lepingule praegu juba väga lähedal miamis.
west ja alonzo mourning on juba sealt minema saadetud, mul paar mängu vaja veel teha aga krt ei saa hästi beasley vastu. :(
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

keegi saab äkki aidata ja soovitada korralikku torrent'it, olen kahte erinevat proovinud ühel sai 61% midagi tõmmatud ja teisel 34%, ning ütles ''Viga: Tööst on failid puudu. Palun kontrolli uuesti''. WTF!?!?!?! Ma ei jaga ära, mis kuradima kamm on :mad:
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

uh pärast 20 mängu d-legis sain kah 10 päeva lepingu siis xD Sunsi :P
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

raudsik kirjutas:keegi saab äkki aidata ja soovitada korralikku torrent'it, olen kahte erinevat proovinud ühel sai 61% midagi tõmmatud ja teisel 34%, ning ütles ''Viga: Tööst on failid puudu. Palun kontrolli uuesti''. WTF!?!?!?! Ma ei jaga ära, mis kuradima kamm on :mad:
Proovi seda http://www.torrentbytes.net/details.php?id=99686
Ise tõmbasin ka seal.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

vabakutseline kirjutas:
raudsik kirjutas:keegi saab äkki aidata ja soovitada korralikku torrent'it, olen kahte erinevat proovinud ühel sai 61% midagi tõmmatud ja teisel 34%, ning ütles ''Viga: Tööst on failid puudu. Palun kontrolli uuesti''. WTF!?!?!?! Ma ei jaga ära, mis kuradima kamm on :mad:
Proovi seda http://www.torrentbytes.net/details.php?id=99686
Ise tõmbasin ka seal.
heh, seal vajab regamist ja limiit on täis :/ eks proovin hiljem uuesti, aga tänud ikkagi :)
Viimati muutis raudsik, 16 Okt 2009, 13:06, muudetud 1 kord kokku.
Praegu allkiri puudub.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Olen Utah Jazzi treeninglaagris ja kaks mängu on ka peetud. Esimeses mängus sain ma vist ainult 6 minutiks platsile ja suutsin 2p visata, teine mäng sain aga 18 minutit mänguaega ja viskasin 18p, 3assist, 3 blokki ja 13 lp.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

raudsik kirjutas:
vabakutseline kirjutas:
raudsik kirjutas:keegi saab äkki aidata ja soovitada korralikku torrent'it, olen kahte erinevat proovinud ühel sai 61% midagi tõmmatud ja teisel 34%, ning ütles ''Viga: Tööst on failid puudu. Palun kontrolli uuesti''. WTF!?!?!?! Ma ei jaga ära, mis kuradima kamm on :mad:
Proovi seda http://www.torrentbytes.net/details.php?id=99686
Ise tõmbasin ka seal.
heh, seal vajab regamist ja limiit on täis :/ eks proovin hiljem uuesti, aga tänud ikkagi :)
Seal peab jh end regama aga sealt saad ka mängu kiiresti kätte. Mina sain seal 3-4 tunniga tõmmatud.
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

Oleks abi vaja, et pole arvutiga eriti osav, aga 2k9 sain nagu tõmmatud ja tööle. Et tõmbasin ära ja , tegin winrariga filed lahti ja võitsin setup.exe. Installisin mängu arvutisse ja panin carcki ka peale, aga viskab mingit errorit ette.
Et kui keegi oskaks seletada oleks tänulik. :)
Go Kalev Go :)
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Postitus Postitas Kivipallur »

patu kirjutas:Oleks abi vaja, et pole arvutiga eriti osav, aga 2k9 sain nagu tõmmatud ja tööle. Et tõmbasin ära ja , tegin winrariga filed lahti ja võitsin setup.exe. Installisin mängu arvutisse ja panin carcki ka peale, aga viskab mingit errorit ette.
Et kui keegi oskaks seletada oleks tänulik. :)
Raske öelda nii , mis errori ta ette viskab?
Pilt
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

vabakutseline kirjutas:
raudsik kirjutas:
vabakutseline kirjutas: Proovi seda http://www.torrentbytes.net/details.php?id=99686
Ise tõmbasin ka seal.
heh, seal vajab regamist ja limiit on täis :/ eks proovin hiljem uuesti, aga tänud ikkagi :)
Seal peab jh end regama aga sealt saad ka mängu kiiresti kätte. Mina sain seal 3-4 tunniga tõmmatud.
sain regatud jah lõpuks, peale 10'et failimist, kord passid ei kattunud, siis see kood ja kes teab mis tuhat jama veel oli :D aga suht kiiresti tirib jah sealt, tänud veelkord :)
Praegu allkiri puudub.
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

Kivipallur kirjutas:
patu kirjutas:Oleks abi vaja, et pole arvutiga eriti osav, aga 2k9 sain nagu tõmmatud ja tööle. Et tõmbasin ära ja , tegin winrariga filed lahti ja võitsin setup.exe. Installisin mängu arvutisse ja panin carcki ka peale, aga viskab mingit errorit ette.
Et kui keegi oskaks seletada oleks tänulik. :)
Raske öelda nii , mis errori ta ette viskab?
The exception breakpoint.
A breakpoint has been reached.
(0x80000003) occured in the application at location 0x0623ea74.
Go Kalev Go :)
Kaitsefänn
Kasutaja
Postitusi: 247
Liitunud: 27 Dets 2008, 13:55

Postitus Postitas Kaitsefänn »

Egert kirjutas:http://www.mininova.org/tor/3034237
siit saab
tõmbasin siit aga kust ma cracki saaks?
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Postitus Postitas volume »

raudsik kirjutas:
vabakutseline kirjutas:
raudsik kirjutas:heh, seal vajab regamist ja limiit on täis :/ eks proovin hiljem uuesti, aga tänud ikkagi :)
Seal peab jh end regama aga sealt saad ka mängu kiiresti kätte. Mina sain seal 3-4 tunniga tõmmatud.
sain regatud jah lõpuks, peale 10'et failimist, kord passid ei kattunud, siis see kood ja kes teab mis tuhat jama veel oli :D aga suht kiiresti tirib jah sealt, tänud veelkord :)
Keegi, kellel on seal kasutaja võiks mulle torrenti saata :) margo173@hotmail.com
Viimati muutis volume, 16 Okt 2009, 17:22, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Postitus Postitas julki »

Kaitsefänn kirjutas:
Egert kirjutas:http://www.mininova.org/tor/3034237
siit saab
tõmbasin siit aga kust ma cracki saaks?
Seal samas iso failis on ka see crack muidu.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

volume kirjutas:
raudsik kirjutas:
vabakutseline kirjutas: Seal peab jh end regama aga sealt saad ka mängu kiiresti kätte. Mina sain seal 3-4 tunniga tõmmatud.
sain regatud jah lõpuks, peale 10'et failimist, kord passid ei kattunud, siis see kood ja kes teab mis tuhat jama veel oli :D aga suht kiiresti tirib jah sealt, tänud veelkord :)
Keegi, kellel on seal kasutaja võiks mulle torrenti saata :) margo173@hotmail.com
Ma võin sulle torrenti saata aga seal on vaja end ka regada.
Vasta