NBA Live 10 ja NBA 2K10

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Postitus Postitas Mihkel111 »

Kaitsefänn kirjutas:
julki kirjutas:
Kaitsefänn kirjutas:mis mõttes crackisid?
ma mõtlesin et sinna kausta vean aitab küll :D
Sellest peakski aitama.aga sul ei tunnista seda cracki.Sa muidu overwritesid ka ?
Kõigepealt pean ütlema, et ma ei tea kuidas crackida..
Ja mis mõttes overwritesin?
Võta crackitud failist kinni ja lohista ta sinna kausta, kus on sama nimega fail. Kui ta küsib, kas overwrite, siis vajuta 'Yes'.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

olin siis Mavs'i summer league rosteris, põhivõistkonda kahjuks ei pääsend, statistilised näitajad olid 7ppg, 6ast ja 1,5 TO...visketabavusest pole mõttet rääkida :D ja nüüd olen D-League'is Tulsa 66'ers'is.
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

ma d-legist sain lepingu sunsiga eila ja siiani sunsis nüüd algviisikus esimest korda :D ma proovisin 12 min veerand aga see liiga palju nats tegin hullu mängu 43 pts 14 ast 4 lauda xD
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Postitus Postitas väike-tamma »

Kuidas te mängu aega muudate my player modeis? Kas xboxil saab muuta või ainult arvutil?
Viimati muutis väike-tamma, 17 Okt 2009, 10:23, muudetud 1 kord kokku.
Kaitsefänn
Kasutaja
Postitusi: 247
Liitunud: 27 Dets 2008, 13:55

Postitus Postitas Kaitsefänn »

Mihkel111 kirjutas:
Kaitsefänn kirjutas:
julki kirjutas: Sellest peakski aitama.aga sul ei tunnista seda cracki.Sa muidu overwritesid ka ?
Kõigepealt pean ütlema, et ma ei tea kuidas crackida..
Ja mis mõttes overwritesin?
Võta crackitud failist kinni ja lohista ta sinna kausta, kus on sama nimega fail. Kui ta küsib, kas overwrite, siis vajuta 'Yes'.
ei toiminud.
seda cracki vist ei toeta lihtsalt.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Postitus Postitas julki »

Kaitsefänn kirjutas:ei toiminud.
seda cracki vist ei toeta lihtsalt.
Mul oli kunagi sama jama Fifaga.Reinstalli Nba 2k10 ja cracki uuesti.Ja seekord võta kohe sealt iso failist see crack.
Kaitsefänn
Kasutaja
Postitusi: 247
Liitunud: 27 Dets 2008, 13:55

Postitus Postitas Kaitsefänn »

julki kirjutas:
Kaitsefänn kirjutas:ei toiminud.
seda cracki vist ei toeta lihtsalt.
Mul oli kunagi sama jama Fifaga.Reinstalli Nba 2k10 ja cracki uuesti.Ja seekord võta kohe sealt iso failist see crack.
Yes Boss :D
Thumser
Kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 17 Okt 2009, 11:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Thumser »

Mul NBA 2K10 PC peal, aga mis nupuga ma skipin nagu neid videoid mängu alguses, time-outidel jne? Ma ei taipa ikka veel seda värki.
Viimati muutis Thumser, 17 Okt 2009, 11:44, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Jukapuka »

Nüüd laupäev käes ja lisaks suutsin ka jala ära vigastada.....:/ Tundub, et 2k10 mängimist tuleb nüüd suht palju ette.
Pilt
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Postitus Postitas Mihkel111 »

Thumser kirjutas:Mul NBA 2K10 PC peal, aga mis nupuga ma skipin nagu neid videoid mängu alguses, time-outidel jne? Ma ei taipa ikka veel seda värki.
NBA 2k9's kasutasin selle jaoks söödunuppu, Space Bar'i või enterit, vastavalt olukorrale. 2k10 veel pole olnud võimalust mängida, nii et pead ei anna, et need ka seal töötavad...
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Miami Heatis treeninglaagris kaks mängu peetud. Esimese võitsime... ise viskasin mingi 8p vist. Teise mängu kaotasime, viskasin 21p, 11 assist ja 2 lp
Kasutaja avatar
CB 4
Kasutaja
Postitusi: 76
Liitunud: 06 Apr 2009, 22:47

Postitus Postitas CB 4 »

sain ka NBAse Spursi siis 10 day contracti , Ennem pidin D-Leagues mingi 15 m2ngu m2ngima , NBAs esimese m2ngu v6itsin Grizzlide vastu , Viskasin 10p ja 6lp , Marc Gasoli hoidsin nulli peal :D
TARTU ROCK !
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

kust saaks tõmmata NBA 2K10?
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Postitus Postitas Korx300 »

Oeh sain ka eile mängu omale, Damn kui kõva mäng (Y) Natukene tõksub aga see eriti ei häiri. Tegin ka siis oma mängija, PG ja 3 pommitaja :D . Sain LA eest summer leaguesse. 2 mängu järjest oleme võitnud. Esimeses ei saanud algviisikus mängu(mängisime Magicu vastu) kokku sain 7min ja 8ptk. Teises sain algviisikust platsile 12 minti ja 17 ptk, 5 rb(1 off) Riley on LA teine PG kellega mängu aja eest võitlen, vahepeal saan ka SGd mängida.

Oskar:
http://www.torrentbytes.net/details.php?id=99686

4 lehel andis selle lingi keegi, mul tuli 4hga ära ja töötab kõik (Y)
Viimati muutis Korx300, 17 Okt 2009, 14:23, muudetud 1 kord kokku.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Korx300 kirjutas:Oeh sain ka eile mängu omale, Damn kui kõva mäng (Y) Natukene tõksub aga see eriti ei häiri. Tegin ka siis oma mängija, PG ja 3 pommitaja :D . Sain LA eest summer leaguesse. 2 mängu järjest oleme võitnud. Esimeses ei saanud algviisikus mängu(mängisime Magicu vastu) kokku sain 7min ja 8ptk. Teises sain algviisikust platsile 12 minti ja 17 ptk, 5 rb(1 off) Riley on LA teine PG kellega mängu aja eest võitlen, vahepeal saan ka SGd mängida.

Oskar:
http://www.torrentbytes.net/details.php?id=99686

4 lehel andis selle lingi keegi, mul tuli 4hga ära ja töötab kõik (Y)
Mina andsin selle lehe kellegile aga hea näha, et seda ka teised kasutavad. Ma unustasin siin ennist mainida, et kui sealt tõmmata siis laske ka seda üles laadida. Ma algul ei lasknud torrenteid üles ja kui ära kustutasin siis ei saand ma sealt enam 24h jooksul midagi tõmmata.
Vasta