NBA Live 10 ja NBA 2K10

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Postitus Postitas Mihkel111 »

Soho kirjutas:suht mõttetu jamada praegu muidu selle my playeriga et teha skill põhja üks nõme bug seal
et sa teed mehe omale ja mingi aeg hiljem saad klooni omale ja siis on kõik pees tuleb otsast alustada et kõik töötaks korralikult
Räägi lähemalt, palun.
Kas ma sain õigesti aru, et see bug juhtub ainult siis kui mingi skill põhja teha?
Mis mõttes kloon? Et samas tiims on sind 2x?
Ja mis töötamast lakkab?
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Mihkel111 kirjutas:
Soho kirjutas:suht mõttetu jamada praegu muidu selle my playeriga et teha skill põhja üks nõme bug seal
et sa teed mehe omale ja mingi aeg hiljem saad klooni omale ja siis on kõik pees tuleb otsast alustada et kõik töötaks korralikult
Räägi lähemalt, palun.
Kas ma sain õigesti aru, et see bug juhtub ainult siis kui mingi skill põhja teha?
Mis mõttes kloon? Et samas tiims on sind 2x?
Ja mis töötamast lakkab?
http://www.operationsports.com/forums/n ... e-bug.html - Siin enam-vähem seletatud milles jama on.

Ja kumba sul juhtub 50-50, kas hüppepalli või vabaviskeid? :D
Viimati muutis Kristo, 20 Okt 2009, 14:02, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Postitus Postitas Mihkel111 »

Kristo kirjutas:
Mihkel111 kirjutas:
Soho kirjutas:suht mõttetu jamada praegu muidu selle my playeriga et teha skill põhja üks nõme bug seal
et sa teed mehe omale ja mingi aeg hiljem saad klooni omale ja siis on kõik pees tuleb otsast alustada et kõik töötaks korralikult
Räägi lähemalt, palun.
Kas ma sain õigesti aru, et see bug juhtub ainult siis kui mingi skill põhja teha?
Mis mõttes kloon? Et samas tiims on sind 2x?
Ja mis töötamast lakkab?
http://www.operationsports.com/forums/n ... e-bug.html - Siin enam-vähem seletatud milles jama on.

Ja kumba sul juhtub 50-50, kas hüppepalli või vabaviskeid? :D
:D Ma tegin ju boldiks, et kumba.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

ma sain isegi siis klooni kui ma olin summer leg-s bobcatsis siis valisin training camp ka bobcatsi ja siis tegin campi ära ja pärast esimest mängu nbas hakkasin drille tegema ja mida ma näen lol tegin seda ründa korvi drilli ja teine mees korviall olin ma ise kui samal ajal ründasin :D

kõva video 2k10-st http://community.2ksports.com/community ... aid=277107
Viimati muutis Soho, 20 Okt 2009, 16:48, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Mihkel111 kirjutas:
Kristo kirjutas:
Mihkel111 kirjutas: Räägi lähemalt, palun.
Kas ma sain õigesti aru, et see bug juhtub ainult siis kui mingi skill põhja teha?
Mis mõttes kloon? Et samas tiims on sind 2x?
Ja mis töötamast lakkab?
http://www.operationsports.com/forums/n ... e-bug.html - Siin enam-vähem seletatud milles jama on.

Ja kumba sul juhtub 50-50, kas hüppepalli või vabaviskeid? :D
:D Ma tegin ju boldiks, et kumba.
Ei pannud tähele. :D Aga mul pole vastasmeeskond kordagi võitnud hüppepalli mängu alguses :/
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Postitus Postitas Korx300 »

Selline küsimus, et kuhu NBA 2k10 salvestab saved my player karjääri? Nimelt on mul 2 OSi, XP ja win7. XP peal jookseb NBA 2K10 palju paremini kui 7mel... Aga sai alustatud PGna ning mängitud ka 5 mängu suht headele tulemustele LALi eest... Ei tahaks nagu jälle uuesti alustada. Võtsin siis XPs täpselt samast kohast lahti mängu kus 7mel. Oh näe imet, töötas. Nüüd kui üritasin Loadida My playerit, tühjus. Windos 7mes on see fail samast kohast mängu avades olemas... XPga tehtud save my playerit ei näita omakorda win 7 :S

Et tahakski teada, kus kohas on need save gamed?
Viimati muutis Korx300, 20 Okt 2009, 23:40, muudetud 1 kord kokku.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Postitus Postitas Mihkel111 »

Korx300 kirjutas:Selline küsimus, et kuhu NBA 2k10 salvestab saved my player karjääri? Nimelt on mul 2 OSi, XP ja win7. XP peal jookseb NBA 2K10 palju paremini kui 7mel... Aga sai alustatud PGna ning mängitud ka 5 mängu suht headele tulemustele LALi eest... Ei tahaks nagu jälle uuesti alustada. Võtsin siis XPs täpselt samast kohast lahti mängu kus 7mel. Oh näe imet, töötas. Nüüd kui üritasin Loadida My playerit, tühjus. Windos 7mes on see fail samast kohast mängu avades olemas... XPga tehtud save my playerit ei näita omakorda win 7 :S

Et tahakski teada, kus kohas on need save gamed?
C:Documents and Settings[sinu XP kasutaja]Application Data2K SportsNBA 2K10Saves
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Kuidas mees dunkib? ma ole center ja pole kordagi dunki teind.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

sprint nupp pluss shoot
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Postitus Postitas Korx300 »

Mihkel111 kirjutas:
Korx300 kirjutas:Selline küsimus, et kuhu NBA 2k10 salvestab saved my player karjääri? Nimelt on mul 2 OSi, XP ja win7. XP peal jookseb NBA 2K10 palju paremini kui 7mel... Aga sai alustatud PGna ning mängitud ka 5 mängu suht headele tulemustele LALi eest... Ei tahaks nagu jälle uuesti alustada. Võtsin siis XPs täpselt samast kohast lahti mängu kus 7mel. Oh näe imet, töötas. Nüüd kui üritasin Loadida My playerit, tühjus. Windos 7mes on see fail samast kohast mängu avades olemas... XPga tehtud save my playerit ei näita omakorda win 7 :S

Et tahakski teada, kus kohas on need save gamed?
C:Documents and Settings[sinu XP kasutaja]Application Data2K SportsNBA 2K10Saves
Ole sa tänatud :) Lisaks:
Rockafella2x kirjutas:"if u want no clone u have to stay with the team that drafted you

after summer circuit they will say that you didnt make and then it will show a list of teams that want from that point on you go back to your dashboard

when you come back and load your player then you will be at that teams training camp clone free"
Mis dashboardist ta räägib? Desktop vm?
Viimati muutis Korx300, 21 Okt 2009, 17:06, muudetud 1 kord kokku.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Huvitav kas mingi bug fix ka on välja tulemas. Mängu väljatulemisest on juba kaks nädalat möödas.
Thumser
Kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 17 Okt 2009, 11:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Thumser »

keerab see clone värk kogu mängu siis metsa? mis siis juhtub, kui teises meeskonnas on clone? Kui NBA-sse peaksin sattuma, siis kuidas clonet vältida?
Anyway selle patchi on ka millalgi oodata?

palju küsimusi, jaa.. loodaks sama palju vastuseid saada.
Viimati muutis Thumser, 22 Okt 2009, 19:15, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Postitus Postitas hans »

http://2ksports.com/forums/showthread.php?t=241487

Varsti tuleb.

seal kõik kirjas mis muutub
Thumser
Kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 17 Okt 2009, 11:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Thumser »

mingi nädal veel?
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

pigem 2 nädalat ja kloon teeb seda et ta tõmbab su statsid alla ja kui sa peaks tema tiimi vastu mängima siis võib juhtuda et sa pead enda tiimi vastu mängima

ma ise tegin uue sg ja läbisin summer legi ja training campi ära bobcatsiga ja olen atm nbas 3 mäng tulemas ja hetkel veel ilma kloonita :)
Vasta