Kristjan Kangur

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
A new fan
Kasutaja
Postitusi: 103
Liitunud: 02 Jaan 2009, 15:54

Postitus Postitas A new fan »

Asvel ongi selline kõikuv võistkond, kes ei mäletaks et kaks hooaega tagasi kaotati kodus Kalevile, aga see eest Tallinnas pandi kindlast ära. Eks see ole hooaja algus ja küll kõik paremaks läheb. Ei saakski oodata et Asvel euroliiga parimate tiimide hulgas oleks.
BBL
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Minu meelest on juba see imelik, et Kangur rääkis, et treener on andnud selged käsud, kes tohib minna ründelauda ja, kes peab kaitsesse tagasi jooksma.
Pole elu sees enne kuulnud, et ükski treener midagi sellist ütleks.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Postitus Postitas Kivipallur »

TDK kirjutas:Minu meelest on juba see imelik, et Kangur rääkis, et treener on andnud selged käsud, kes tohib minna ründelauda ja, kes peab kaitsesse tagasi jooksma.
Pole elu sees enne kuulnud, et ükski treener midagi sellist ütleks.
Tegelikult on see mõistetav ,kui nt.kõik jookseks ründelauda kuid palli ei saada,siis võib tulla selline olukord ,kus keegi ei saaks vastaste kiirrünnakud maha võtta jne.Eks treener on siis mingi kindla süsteemi paika pannud.
Pilt
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Kivipallur kirjutas:
TDK kirjutas:Minu meelest on juba see imelik, et Kangur rääkis, et treener on andnud selged käsud, kes tohib minna ründelauda ja, kes peab kaitsesse tagasi jooksma.
Pole elu sees enne kuulnud, et ükski treener midagi sellist ütleks.
Tegelikult on see mõistetav ,kui nt.kõik jookseks ründelauda kuid palli ei saada,siis võib tulla selline olukord ,kus keegi ei saaks vastaste kiirrünnakud maha võtta jne.Eks treener on siis mingi kindla süsteemi paika pannud.
See on kahe otsaga asi, oleksid ei maksa, aga äkki oleks mees, kes pidi kaitsesse tagasi jooksma laua saanud :)
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

No tegelikult on see minu arust ikka igas proffi klubis nii ,et vähemalt kaks meest peavad jääma kaitset kindlustama ja kolm võivad lauda minna üldjuhul siis viskaja ja kaks pikka lauda.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Postitus Postitas Kivipallur »

TDK kirjutas:
Kivipallur kirjutas:
TDK kirjutas:Minu meelest on juba see imelik, et Kangur rääkis, et treener on andnud selged käsud, kes tohib minna ründelauda ja, kes peab kaitsesse tagasi jooksma.
Pole elu sees enne kuulnud, et ükski treener midagi sellist ütleks.
Tegelikult on see mõistetav ,kui nt.kõik jookseks ründelauda kuid palli ei saada,siis võib tulla selline olukord ,kus keegi ei saaks vastaste kiirrünnakud maha võtta jne.Eks treener on siis mingi kindla süsteemi paika pannud.
See on kahe otsaga asi, oleksid ei maksa, aga äkki oleks mees, kes pidi kaitsesse tagasi jooksma laua saanud :)
Oled sa kossu trennis käinud?Kui oled ,siis peaks ju mõistma...
Pilt
Skele
Uus kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 10 Juul 2009, 16:49

Postitus Postitas Skele »

Üksi treener pole sulle seda rääkind, selle pärast sa seda kuulnud ei ole.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Kivipallur kirjutas:
TDK kirjutas:
Kivipallur kirjutas: Tegelikult on see mõistetav ,kui nt.kõik jookseks ründelauda kuid palli ei saada,siis võib tulla selline olukord ,kus keegi ei saaks vastaste kiirrünnakud maha võtta jne.Eks treener on siis mingi kindla süsteemi paika pannud.
See on kahe otsaga asi, oleksid ei maksa, aga äkki oleks mees, kes pidi kaitsesse tagasi jooksma laua saanud :)
Oled sa kossu trennis käinud?Kui oled ,siis peaks ju mõistma...
Olen küll jah, sain Kanguri jutust lihtsalt aru, et tema peab ka üks nendest olema, kes kaitsesse tagasi jooksma peab.
Aga vahet pole, las jääb :D
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Postitus Postitas väike-tamma »

Minule on nii õpetatud et 1 mees jääb kindlalt tagant kindlustama et kiirrünnakuid ei tuleks.Ja selleks on tavaliselt playmaker. Tiit Sokk ütleb et ideaalne oleks kui 2 meest jääks kindlustama ja ülejäänud 3 läheks lauda.
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Postitus Postitas volume »

väike-tamma kirjutas:Minule on nii õpetatud et 1 mees jääb kindlalt tagant kindlustama et kiirrünnakuid ei tuleks.Ja selleks on tavaliselt playmaker. Tiit Sokk ütleb et ideaalne oleks kui 2 meest jääks kindlustama ja ülejäänud 3 läheks lauda.
2 tagameest ei tohi kindlasti lauda minna. Kui 1 viskab siis teine peab jääma.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Postitus Postitas väike-tamma »

volume kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Minule on nii õpetatud et 1 mees jääb kindlalt tagant kindlustama et kiirrünnakuid ei tuleks.Ja selleks on tavaliselt playmaker. Tiit Sokk ütleb et ideaalne oleks kui 2 meest jääks kindlustama ja ülejäänud 3 läheks lauda.
2 tagameest ei tohi kindlasti lauda minna. Kui 1 viskab siis teine peab jääma.
Seda ma ütlesingi et 2 kõige lühemat ehk tagameest jäävad tagant kindlustama ja ülejäänud lähevad lauda.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

See oleneb täielikult treeneri nõudmisest. Ma ei oska teile nime anda, aga ühes NCAA tiimis on põhimõtteliselt keelatud mängijatel ründelauda minna. Isegi, kui saad lauast palli ja paned ka korvi, võid treenerilt ikka pähe saada. Üks näide veel. Vist oli eelmine hooaeg, kui Cavsi treenerid ei lubanud enam Z'l nii aktiivselt ründelauas käia. Varem oli mees statistikas esirinnas, too hooaeg aga langes märgatavalt alla poole.
Bc/Kalev Cramo Parim
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 27 Okt 2009, 15:10

Postitus Postitas Bc/Kalev Cramo Parim »

Kangur on minu lemmik mängija ja ta mängib täiega hästi :)
Alati on Kangur päästnud Kalevi halva seisu ;)
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Postitus Postitas julki »

Bc/Kalev Cramo Parim kirjutas:Kangur on minu lemmik mängija ja ta mängib täiega hästi :)
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Kas tänast Asveli mängu näeks ka kuslilt?
Vasta