Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

väike-tamma kirjutas: Kas Horford ja Bynum pole tsentrid? Will Bynum pole tõesti tsenter aga Andrew on vägagi tsenter. Howard on see hooaeg tõesti kahvatu aga kui sa rääkisid domineerimisest siis Howard domineerib korvi all täielikult. Ma ei ole öelnud et Yao in halb mängija aga NBA tsentrite osas on ta keskpärane. Yao viskab kõik oma punktid ja võtab kõik lauapallid tänu oma pikkusele. Oleks ta 10 cm lühem ei saaks ta üldse nii palju punkte ja lauapalle. Ja üks-üks ära tegemisest nii palju et see on ju loogiline et Lebron ja Wade teevad ära kuna nad ei ole ju TSENTRID nagu seda on Howard, Horford ja Bynum.
Kust sa nüüd selle võtsid mu postist välja, et Horford ja Bynum tsentrid pole? Kui sa hoolikalt vaatad, siis ma jätsin KG ja Gasoli kohta midagi ütlemata, ehk siis oli see "Nii, esiteks tsenter" mõeldud sellena, et jutt ei käi PF'idest. Minu paha, kui piisavalt selgelt ei väljendanud.

Domineerib korvi all täielikult? Mees pole oma (veel lühikese) karjääri jooksul kordagi 21 ppg piiri ületanud. Mida ta seal domineerib? See, mida Shaq omal ajal tegi, on domineerimine. Kaitses kuulub eelis loomulikult Howardile Mingi ees.

Ja aru ma ei saa, mis see 10 cm sulle ette pidevalt jääb?
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

Soho kirjutas: Sa pole asjadega vist üldse kursis enam , mis Nbas toimub :D
Horford on üks Tõusev täht seal C-te hulgas
Tulevane all-star , kui juba see aasta ei saa , siis järgmine küll
"Tõusev täht"
"Tulevane all-star"

Millal me nüüd tuleviku üle juba arutlema hakkasime?
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Reaalsus on see et Mingist ei ole Howardile vastast nii kaitses kui ka ründes.
Ming võis kunagi olla kõva korvialune jõud, kuid nüüd ei ole MIng enam all-star ja ma arvan et selle jutuga nõustub suurem osa inimesi, kes NBA'st midagi jagavad või seda aktiivselt jälgivad.
See, et Yao on Shaqi järel paremuselt teine C NBA's on aga täielik nonsenss
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

Alan kirjutas:
väike-tamma kirjutas: Kas Horford ja Bynum pole tsentrid? Will Bynum pole tõesti tsenter aga Andrew on vägagi tsenter. Howard on see hooaeg tõesti kahvatu aga kui sa rääkisid domineerimisest siis Howard domineerib korvi all täielikult. Ma ei ole öelnud et Yao in halb mängija aga NBA tsentrite osas on ta keskpärane. Yao viskab kõik oma punktid ja võtab kõik lauapallid tänu oma pikkusele. Oleks ta 10 cm lühem ei saaks ta üldse nii palju punkte ja lauapalle. Ja üks-üks ära tegemisest nii palju et see on ju loogiline et Lebron ja Wade teevad ära kuna nad ei ole ju TSENTRID nagu seda on Howard, Horford ja Bynum.
Kust sa nüüd selle võtsid mu postist välja, et Horford ja Bynum tsentrid pole? Kui sa hoolikalt vaatad, siis ma jätsin KG ja Gasoli kohta midagi ütlemata, ehk siis oli see "Nii, esiteks tsenter" mõeldud sellena, et jutt ei käi PF'idest. Minu paha, kui piisavalt selgelt ei väljendanud.

Domineerib korvi all täielikult? Mees pole oma (veel lühikese) karjääri jooksul kordagi 21 ppg piiri ületanud. Mida ta seal domineerib? See, mida Shaq omal ajal tegi, on domineerimine. Kaitses kuulub eelis loomulikult Howardile Mingi ees.

Ja aru ma ei saa, mis see 10 cm sulle ette pidevalt jääb?
Ma sain valesati aru. Mullle tundus et sa olid nende nimede taha pannud küsimärgid et mis tsentrid nemad on. Minu paha. Domineerimiseks ei peagi ju 21 ppg viskama. Orlandol on neid skooriaid seal veel ja veel. O'Neali domineeris tõesti rohkem kui Howard prageu. Samas Howard domineerib praegu ikkagi rohkem kui üksgi teine tsenter. Ja ma ei viitsi enam Yao kohta vaielda. Tema parimad aastat NBAs on möödas ja minu arvamus tema kohta ei muutu. Ja Horford on tõesti tulevane all-star ja tõusev täht. Viimased mängud on ta olnud oma meeskonna parim.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

LeBron lööb juba väljaku ääres tantsu :D

Mike Brown läks pingi juures Cavsi pikkade juurde ja küsis, noh kes mängida tahab, kõik näitasid Varejao peale ja tema läkski :D :D
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas suvakas »

ja celtics saigi kotti. baron viskas viimasel sekundil "turnaround jumper"i sisse. rondol oli veel 1,5 sekki enne normaalaja lõppu 2 vabaviset, aga viskas mõlemad mööda.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

Karl kirjutas:Reaalsus on see et Mingist ei ole Howardile vastast nii kaitses kui ka ründes.
Ming võis kunagi olla kõva korvialune jõud, kuid nüüd ei ole MIng enam all-star ja ma arvan et selle jutuga nõustub suurem osa inimesi, kes NBA'st midagi jagavad või seda aktiivselt jälgivad.
See, et Yao on Shaqi järel paremuselt teine C NBA's on aga täielik nonsenss
Sa seda linki vaatasid?
http://www.basketball-reference.com/pla ... =howardw01" onclick="window.open(this.href);return false;

Paistab, et Mingiga on sama lugu, mis mõni aeg tagasi Wade'iga. Wade jättis praktiliselt terve hooaja vigastuse tõttu vahele ja millegi pärast läks kõigil meelest, kui hea ta tegelikult on. Yao'l on loomulikult palju raskem oma vigastusest täielikult taastuda ning vanale tasemele tõusta, aga see ei ole põhjus, miks meest alahinnata.
oioioi
Kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 01 Juun 2009, 14:50

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas oioioi »

Howard ja domineerib? Sa ikka peale highlightide mõnda NBA mängu oled ka vaadanud ? See, et Howard kõrgele hüppab ja pealt oskab panna, ei temast veel domineerivat mängijat. Ainuke C, kes on viimase 15 aasta jooksul domineerinud on Shaq. Talle andsid palli alla ja ta ise ehitas. Howardil tulevad punktid kas alley oopidest või ründelauast saadust pallist, ühesõnaga olukorrast, kus tal tuleb üles hüpata ja pall ära suruda. Ise ehitada suudab ta minimaalselt. Howard on see aasta päris mitmes mängus visanud alla 10 punni ja tüüp domineerib? Pole ka suurim Yao Mingi fänn aga kurat, kus tüüp ise suutis ehitada. Andsid palli ja tüüp oli postis ikka väga osav + pani ka keskpos. väga hästi. Liigun siit nüüd natukene mujale ja võtan ette Hiina koondise, kari mõttetuid vendasid aga suutsid ikka enam vähem suures mängus kaasa rääkida kuna neil oli Ming, kes suutis ise ehitada ja ära teha seal korvi all. 10 cm lühem tähendab paremat liikuvust, kiirust ja hüpet. Kodanik Alani poolt antud link peegeldab üsna selgelt Howardi ja Mingi vahelisi mänge. Parim C peale Shaqi on Yao Ming. Jääb vaid loota, et mees saab täitsa terveks, tuleb tagasi ja paneb siinsetel poistel suud lukku! Lisaks veel ka seda,et Mingil on suht raske olla All-Star kui ta ühtegi mängu ei mängi ja eelmisel hooajal poolvigaselt mängis.
Horford on tõusev täht ja keegi pole sellele vastu vaielnud, aga praegu ta ei ole Yao Mingi parimate päevade lähedalgi.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

horfordi ja shaqi duell siis homme üle homme :D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Tracy McGrady lahkub Houston Rocketsist

Mitu hooaega koos hiinlase Yao Mingiga Houston Rocketsi korvpallimeeskonda liidrina ülal hoidnud Tracy McGrady lahkub klubist.

Kui McGrady tänavu vigastuspausilt naasis, sai ta mänguaega vaid kümmekonna minuti jagu. Peatreener Rick Adelman ütles, et tal pole kavatsust McGrady mänguaega suurendada, mistõttu mõlemad pooled on huvitatud töösuhte lõpetamisest.

NBA-s müümist ei ole, lubatud on vaid vahetustehingud. Kuid ikkagi on küsitav, milline klubi soovib oma ridadesse NBA kõrgeima aastapalga, 23 miljoni dollari ehk ligi 250 miljoni Eesti krooniga McGradyt. Sel juhul tuleks vastu anda paar tugevat mängijat, kuid selline tehing ei pruugi olla kasulik.

McGrady ise lubas Yahoo intervjuus, et ta ei valmista pettumust. "Ükskõik, kes mind osta soovib, saab põrgulikult hea mängija," sõnas mees.
brooklyn
Uus kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 01 Nov 2009, 14:22

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas brooklyn »

Tracyst kahju ikka. Suht raske on tal leida meeskonda. Ise loodan, et ta saab palliplatsile tagasi, ta on ikka värvikas kuju ning annab palju juurde NBAle
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Huvitav, kas Tmac liitub Netsiga :D seal ju vene miljardär uus omanik :D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Soho kirjutas:Huvitav, kas Tmac liitub Netsiga :D seal ju vene miljardär uus omanik :D
Bullsiga
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

miks seda arvad :D ?
võib olla tõesti.. Nets pigem järgmine hooaeg alustab nullist, uus hall , uued staarid ehk james isegi :D
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

James on järgmine hooaeg Knicksis.
Kui Nets niimoodi mängib, siis nad saavad Draftist hea mängija kindlasti
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Vasta