Martin Müürsepp

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas kasutaja123 »

http://sport.err.ee/index.php?06104418" onclick="window.open(this.href);return false;

Ärmpalust jääva tühimiku Tarvases võib täita Müürsepp

See on juba veits tõsisem jutt :P
Kasutaja avatar
ring4t3hKING
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 06 Jaan 2010, 18:29

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas ring4t3hKING »

Ei!! Ärmapalu lahkudes jääb Tarvast järele ainult märg plekk. Mürka vana peer teda küll asendada ei suuda. Ja pokkerimängimise jms koha pealt ei teinud ma sugugi nalja.
Rakvere spordihalli sees, täna õhtul rahvas keeb.
Mängivad nad täie jõuga, Andres Sõber aitab nõuga.
Kaitses ühtne müür on ees, ründes pall on korvi sees.
Ai- ta- tirallallaa Ta-ta, ta-ta, tar-vas!
Kasutaja avatar
Tegumood
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 06 Jaan 2010, 00:27

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas Tegumood »

ring4t3hKING kirjutas:Ei!! Ärmapalu lahkudes jääb Tarvast järele ainult märg plekk. Mürka vana peer teda küll asendada ei suuda. Ja pokkerimängimise jms koha pealt ei teinud ma sugugi nalja.
Kas Veskiga oleksid sa rohkem rahul olnud? :D Igaljuhul arvan, et Müürsepp tarvases küll mängida ei viitsi, ta on 2 aastat igasugusest korvpallist eemal olnud ja intentsiivne treeningu jaoks on ta muutunud liiga laisaks. Tal on võimalus saada halbade päevade Teiniks, kes mängis armastuseta.

Ja kui siin juba huumoriks läks, siis kas ikka lubate Cramolased hasartmängija oma rahakoti kallale? Tutvusi võib tal palju olla, aga paljud neist pokkerisõbrad.
Pilt

"maakas lõpetaks oma maanaljad ära ka kui te seda ignoreeriks lihtsalt." Oskar8
"Õppimine on korvpallimängu kõrval ka üks tilulilutamine" Peep Pahv
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas Genuin »

Tegumood kirjutas:
ring4t3hKING kirjutas:Ei!! Ärmapalu lahkudes jääb Tarvast järele ainult märg plekk. Mürka vana peer teda küll asendada ei suuda. Ja pokkerimängimise jms koha pealt ei teinud ma sugugi nalja.
Kas Veskiga oleksid sa rohkem rahul olnud? :D Igaljuhul arvan, et Müürsepp tarvases küll mängida ei viitsi, ta on 2 aastat igasugusest korvpallist eemal olnud ja intentsiivne treeningu jaoks on ta muutunud liiga laisaks. Tal on võimalus saada halbade päevade Teiniks, kes mängis armastuseta.

Ja kui siin juba huumoriks läks, siis kas ikka lubate Cramolased hasartmängija oma rahakoti kallale? Tutvusi võib tal palju olla, aga paljud neist pokkerisõbrad.
Ilmselt on tal tuttavaid pokkerimängijaid rohkem, kui sul niisama tuttavaid kokku. :D :D
Mis siis veel korvpalliga seotud kontaktidest rääkida!

Kuidas sulle siis kõrvaltvaataja pilguga Holsmeri töö on tundunud? Mina selles midagi eriti kiiduväärt igatahes ei leia. Veelgi enam, tal on Ansipi tagatubades ilmselt rohkem tegemist, kui Kalev/Cramo ruumides.
Kasutaja avatar
Tegumood
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 06 Jaan 2010, 00:27

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas Tegumood »

Ega selle venna töö kiitust väga ei kannata. Siinsed foorumlasedgi on tema kohta palju sõna võtnud. Vaatame kas või viimastel aastatel Cramost läbi käinud võõrjõudu. See tohutu andmemaht on võimalik talletada ainult korvpallihullust põdavatel inimestel. Mina olen selle ruumi oma ajus reserveerinud ja kasutan seda üsna tõhusalt öösel lammaste asendusainena, Nate Johnsoni ajal jään alati magama. :D
Pilt

"maakas lõpetaks oma maanaljad ära ka kui te seda ignoreeriks lihtsalt." Oskar8
"Õppimine on korvpallimängu kõrval ka üks tilulilutamine" Peep Pahv
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas maik »

No Oskar! Kas sinu salakavalus pidas paika w? Et ehk sa ikka mõtlesid Tarvasesse siirdumist!
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas Oskar8 »

maik kirjutas:No Oskar! Kas sinu salakavalus pidas paika w? Et ehk sa ikka mõtlesid Tarvasesse siirdumist!
Ma juba ütlesin, et ma ei oleks väga kindel, et Müürsepp Tarvasesse läheb, nii võib juhtuda, aga võib ka mitte.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas spartaklane »

No kui Sõber juba ütleb ,et Müürsepp tuleb siis ilmselt ikka ka nii läheb.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas Egert »

spartaklane kirjutas:No kui Sõber juba ütleb ,et Müürsepp tuleb siis ilmselt ikka ka nii läheb.
sõber ütles et nad võidavad kalevit ka
Kasutaja avatar
ring4t3hKING
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 06 Jaan 2010, 18:29

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas ring4t3hKING »

Egert kirjutas:
spartaklane kirjutas:No kui Sõber juba ütleb ,et Müürsepp tuleb siis ilmselt ikka ka nii läheb.
sõber ütles et nad võidavad kalevit ka
Kõik omal ajal
Rakvere spordihalli sees, täna õhtul rahvas keeb.
Mängivad nad täie jõuga, Andres Sõber aitab nõuga.
Kaitses ühtne müür on ees, ründes pall on korvi sees.
Ai- ta- tirallallaa Ta-ta, ta-ta, tar-vas!
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas tempo »

Sõber etv's!
Edit: Et siis ikkagi on lootust, et Mürka tuleb Tarvasse. Ja veel ilma palgata. Ju väike isu ikka palli põrgatada on :koss: .
Parakas
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 27 Juul 2009, 03:12
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas Parakas »

Nüüd asi kindel 8)
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=29398213" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Rondo
Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 24 Veebr 2010, 15:51

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas Rondo »

On näha siis kuidas mängima hakkab.
Pilt
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas Eepica »

las ta mängib oma lõbuks see pole keelatud:) tubli on
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas Kaska »

no selline vend peax kyll elulõpuni mängima :D vahetpole millises meeskonnas või liigas :D see lihtsalt nii hea mäng.
Tallinas kyll neid liigasid kus mängida ;D võtku Kullamäe ja Kuusmaa ka kampa ja Pehka ja Metstakk :D
Vasta