Tiit Sokk

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Tiit Sokk

Postitus Postitas BCKLV »

Ma arvan, et sisuliselt hakkavad treenerite rollid vahetuma. Sokk on kindlasti domineerivam isiksus kui Varrak ja vaevalt ta ennast ka tagasi hoidma hakkab, kui midagi öelda on. Suur pluss Soku juures on distsipliin, karmimat kätt oleks meestele vaja olnud juba hooaja algusest peale. Pigem hakkamegi platsi ääres nägema treenerite tandemit, kus Sokk häälekam pool.
Veski suhtes on tulnud tõehetk. Kui teda veel mängitatakse, siis ilmselt on ta ka koondise nimekirjas. Kui ei, siis on ka Sokk käega löönud ja võib lõplikult tõdeda järjekordsest raisku läinud pikast.
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: Tiit Sokk

Postitus Postitas Sigmar »

Ilmselelt on Soku niisugune valik tingitud just ,et olla enne koondise mänge , ka hetkekorvpalliga kursis ,et jälgida kanditaate jne.Et olla eesti korvpallis sees , usun ,et Cramo sai endale asjaliku mehe juurde....Kuigi ise ma ei uskunud seda , kuni uudiseni :)
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Tiit Sokk

Postitus Postitas vabakutseline »

BCKLV kirjutas:Ma arvan, et sisuliselt hakkavad treenerite rollid vahetuma. Sokk on kindlasti domineerivam isiksus kui Varrak ja vaevalt ta ennast ka tagasi hoidma hakkab, kui midagi öelda on. Suur pluss Soku juures on distsipliin, karmimat kätt oleks meestele vaja olnud juba hooaja algusest peale. Pigem hakkamegi platsi ääres nägema treenerite tandemit, kus Sokk häälekam pool.
Veski suhtes on tulnud tõehetk. Kui teda veel mängitatakse, siis ilmselt on ta ka koondise nimekirjas. Kui ei, siis on ka Sokk käega löönud ja võib lõplikult tõdeda järjekordsest raisku läinud pikast.
Eks seda saab järgmiste mängude ajal näha. Rockiga kohtumises on vähe tõenäoline, et ta platsile saab aga kohtumises Valmieraga on see tõenäosus vähe suurem. Eelkõige peaks seda aga näitama Valga ja Kuremaa kohtumised, kui ta seal ka platsile ei pääse siis on suht tõenäoline, et temaga koondises ei arvestata.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Tiit Sokk

Postitus Postitas Zog »

Selle uudise üle on suisa hea meel... viimaks ometi on Sokk enda jaoks sobiva ameti leidnud, kuna see on ju selge, et kogemusi ja teadmisi, mida teistega jagada tal on. Lihtsalt isiklikud juhtimisoskused on senini soovida jätnud, aga abitreeneri puhul pole need nii olulised...
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Tiit Sokk

Postitus Postitas Alex »

:offtopic:
Kordaks küsimust, mida ma peale Valmiera mängu esitasin.
Alex kirjutas:Insaiderid võiksid õelda, kas Tiit see hooaeg välistrppe kaasa ei teegi või oli tänane erand?
Kas ta Valga mängul oli või jääbki nii, et kui vähegi pikkem bussitripp kuhugi välismängule, siis ta kaasa ei sõida.
ps.Lihtsalt tahaks teada.Muud ei midagi.
Vasta