Uudised/Intervjuud.

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Uudised/Intervjuud.

Postitus Postitas Kalev4ever »

Ei ole siin Paides jah paraku häid korvpallureid. Kui linna punt isegi halli avamisel riigikogu pundile kaotas, siis mis siin ikka rääkida. Kahju ainult, et Jüri Ratas poliitikuks hakkas :D

Ainuke tõelise tasemega korvpallur Järvamaalt on siit samast Paidest 7 kilomeetri kaugusel asuvast Väätsast pärit Keerles.
Järvamaa üks ja see ainus!
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Uudised/Intervjuud.

Postitus Postitas Karl »

nojah
Riigikogu eesotsas Ratasega käis minu kodukohas Suure-jaanis ka mängimas ja võitsid 2p 15-16 aastaseid nolke max pikkusega 190.

Ega viljandimaalt ka eriti kedagi ei ole.

Vennad Tammed ja Riives on ainult kedagi muud ei ole.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Re: Uudised/Intervjuud.

Postitus Postitas BigMac »

Kalev4ever kirjutas:Ei ole siin Paides jah paraku häid korvpallureid. Kui linna punt isegi halli avamisel riigikogu pundile kaotas, siis mis siin ikka rääkida. Kahju ainult, et Jüri Ratas poliitikuks hakkas :D

Ainuke tõelise tasemega korvpallur Järvamaalt on siit samast Paidest 7 kilomeetri kaugusel asuvast Väätsast pärit Keerles.
Järvamaa üks ja see ainus!
Rait Keerlese vend :wink:
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Uudised/Intervjuud.

Postitus Postitas Kalev4ever »

Hahaa :D Temast olen midagi ikka kuulnud, aga huvitav kas tegeleb ka kossuga? Tore oleks :D
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Re: Uudised/Intervjuud.

Postitus Postitas BigMac »

Kalev4ever kirjutas:Hahaa :D Temast olen midagi ikka kuulnud, aga huvitav kas tegeleb ka kossuga? Tore oleks :D
ei tohiks tegeleda ;)
seeker
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:28

Re: Uudised/Intervjuud.

Postitus Postitas seeker »

Tegeleb küll ja kehaliselt natukene sarnane oma vennale, kuid mänguoskustelt jääb ikka väga-väga tugevalt alla.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Uudised/Intervjuud.

Postitus Postitas Rix »

Karl kirjutas:nojah
Riigikogu eesotsas Ratasega käis minu kodukohas Suure-jaanis ka mängimas ja võitsid 2p 15-16 aastaseid nolke max pikkusega 190.

Ega viljandimaalt ka eriti kedagi ei ole.

Vennad Tammed ja Riives on ainult kedagi muud ei ole.
Päris poisikesed ka polnud, treener teil ju täitsa hea käega. Üks hirmus punase peaga kolge oli ka, peaks mainima, et RK meeskonnas oli siinkirjutaja kõige pikem (181 cm). Ja paarst algviisikumängijast tundsime ka puudust (Saar, Lumi), erinevalt Paidest. Suure-Jaani kiituseks tuleb öelda, et oli tore üritus , võimla on teil kena ning rahvas sõbralik.
Kui vaja teada, kui tugev RK on, siis teadmiseks, et eelmine aasta õnnestus Turba A-klassi meeskonda võita, kes peaks vist omas vanuseklassis suht eeskujulikult mängima. Kordusmängus muidugi tehti meile vanakestele säru, pressing peale ja...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Uudised/Intervjuud.

Postitus Postitas TDK »

Korvpalliklubi BC Kalev/Cramo lisas oma juhatusse Gerd Kiili (1)
Ivar Valdmaa: „Meil on hea meel tervitada korvpalliklubi juhatuses uut liiget Gerd Kiili`t. Olles ise mänginud aastaid Eesti meistriliigas, juhtinud nii Eesti korvpalliliigat kui Balti liigat ning praegu Eesti suurimat spordi- ja vabaajakaupu müüvat jaekaubandusettevõtet Sportland Eesti AS lisab Gerd kindlasti palju kogemusi meie tegemistesse, seda nii spordi/korvpallispetsiifiliselt kui äriliselt.“

Gerd Kiili on lõpetanud Tallinna Ülikooli Kehakultuuri teaduskonna, hetkel on lõpusirgel ärijuhtimise magistriõpe Tartu Ülikoolis. Korvpallurina esindas Kiili meistriliigas selliste meeskondade nagu Kamee, Puuviljaparadiis, Hotronic ja BC Pirita ridu. Aastatel 2004-2007 töötas Gerd Kiili Eesti Korvpalliliidus, juhtides nii Eesti kui Balti korvpalliliigat.

Gerd Kiili: „Olen väga motiveeritud, et mind pardale võeti. Iga inimene peab elus ühte ühiskondlikku funktsiooni täitma, minu oma on nüüdsest Kalev/Cramo. Teades ja tundes nii Ivarit kui Toomast pikalt saan öelda, et tulin omade keskele. Meie nägemus korvpallist on ühine, see on professionaalne korvpall. Leian, et korvpalli seis Eestis on tänasel hetkel just selline nagu tulemused näitavad. Kui tahame jõuda kõrgemale peame kõiki asju tegema palju pühendunumalt, seda nii treeningutest kuni klubijuhtimiseni välja. Mul on kindel nägemus, et korvpalluriks on võimalus saada vaid neil mängijahakatistel, kes seda väga soovivad, me ei saa tegeleda siin lõputult „järeleaitamise ja poputamisega“. Meie s.t klubi peame pakkuma võimaluse, siis on juba mängija otsus kas ta on nõus pingutama või ei. Eestis korvpalli mängides ei saa keegi rikkaks, meie mängijate eesmärgid peavad olema suuremad. Ideaalis võiks asja võtta kokku järgmiselt: lõhu trenni, arenda ennast individuaalselt ning sea eesmärk jõuda kuhugi kaugemale.

Kui rääkida Kalev/Cramo tegemistest, siis siinkohal võtan juba varakult endale „nõudliku juhatuse liikme“ rolli. Mind jubedalt häirib, kui keegi seanahka veab. Olles just ise esindanud seda tüüpi korvpallurit on mul väga piinlik nende inimeste ees, kes pidid sellise mängija jaoks leidma raha ja võimalusi. Olen 3 aastat olnud seotud Sportlandi ja Nike`ga ehk siis ülivõimsalt Eesti spordi kõige energiseeritumate toetajatega. Tahan seda energiseeritust ja
pühendumist tuua ka Kalev/Cramo tegemistesse.“

Allikas: http://www.bckalev.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Uudised/Intervjuud.

Postitus Postitas vabakutseline »

TDK kirjutas:Korvpalliklubi BC Kalev/Cramo lisas oma juhatusse Gerd Kiili (1)
Ivar Valdmaa: „Meil on hea meel tervitada korvpalliklubi juhatuses uut liiget Gerd Kiili`t. Olles ise mänginud aastaid Eesti meistriliigas, juhtinud nii Eesti korvpalliliigat kui Balti liigat ning praegu Eesti suurimat spordi- ja vabaajakaupu müüvat jaekaubandusettevõtet Sportland Eesti AS lisab Gerd kindlasti palju kogemusi meie tegemistesse, seda nii spordi/korvpallispetsiifiliselt kui äriliselt.“

Gerd Kiili on lõpetanud Tallinna Ülikooli Kehakultuuri teaduskonna, hetkel on lõpusirgel ärijuhtimise magistriõpe Tartu Ülikoolis. Korvpallurina esindas Kiili meistriliigas selliste meeskondade nagu Kamee, Puuviljaparadiis, Hotronic ja BC Pirita ridu. Aastatel 2004-2007 töötas Gerd Kiili Eesti Korvpalliliidus, juhtides nii Eesti kui Balti korvpalliliigat.

Gerd Kiili: „Olen väga motiveeritud, et mind pardale võeti. Iga inimene peab elus ühte ühiskondlikku funktsiooni täitma, minu oma on nüüdsest Kalev/Cramo. Teades ja tundes nii Ivarit kui Toomast pikalt saan öelda, et tulin omade keskele. Meie nägemus korvpallist on ühine, see on professionaalne korvpall. Leian, et korvpalli seis Eestis on tänasel hetkel just selline nagu tulemused näitavad. Kui tahame jõuda kõrgemale peame kõiki asju tegema palju pühendunumalt, seda nii treeningutest kuni klubijuhtimiseni välja. Mul on kindel nägemus, et korvpalluriks on võimalus saada vaid neil mängijahakatistel, kes seda väga soovivad, me ei saa tegeleda siin lõputult „järeleaitamise ja poputamisega“. Meie s.t klubi peame pakkuma võimaluse, siis on juba mängija otsus kas ta on nõus pingutama või ei. Eestis korvpalli mängides ei saa keegi rikkaks, meie mängijate eesmärgid peavad olema suuremad. Ideaalis võiks asja võtta kokku järgmiselt: lõhu trenni, arenda ennast individuaalselt ning sea eesmärk jõuda kuhugi kaugemale.

Kui rääkida Kalev/Cramo tegemistest, siis siinkohal võtan juba varakult endale „nõudliku juhatuse liikme“ rolli. Mind jubedalt häirib, kui keegi seanahka veab. Olles just ise esindanud seda tüüpi korvpallurit on mul väga piinlik nende inimeste ees, kes pidid sellise mängija jaoks leidma raha ja võimalusi. Olen 3 aastat olnud seotud Sportlandi ja Nike`ga ehk siis ülivõimsalt Eesti spordi kõige energiseeritumate toetajatega. Tahan seda energiseeritust ja
pühendumist tuua ka Kalev/Cramo tegemistesse.“

Allikas: http://www.bckalev.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
Millist positsiooni Kiili korpallurina mängis? Oskab keegi öelda.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Uudised/Intervjuud.

Postitus Postitas TDK »

Kui ma Pirital trennis käisin ja sel ajal veel Pirita Palliklubi oli siis oli mees minu meelest SG, päris valusa käega mees oli.
Aga pead ei anna :)
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Uudised/Intervjuud.

Postitus Postitas xrip55 »

irw no :D
see artikkel on kyll ***** kukkunud http://sport.postimees.ee/?id=233071" onclick="window.open(this.href);return false;

"Korvpalliliiga NBA eilses põnevaimas lahingus sai Miami Heat kodusaalis magusa 114:111 võidu Los Angeles Lakersi üle."
"Kaotajate resultatiivseim oli Dwyane Wade 27 punktiga."
"Kolmandas mängus alistas Phoenix Suns Utah’ Jazzi 108:116."
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Uudised/Intervjuud.

Postitus Postitas suvakas »

err on ikka tasemel: http://sport.err.ee/index.php?06106469" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Uudised/Intervjuud.

Postitus Postitas Karl »

Ega siis masuajal ei ole ruumi raisata:D
Kasutaja avatar
Madis
Kasutaja
Postitusi: 236
Liitunud: 06 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Läänemaa

Re: Uudised/Intervjuud.

Postitus Postitas Madis »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=29858465" onclick="window.open(this.href);return false;
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Uudised/Intervjuud.

Postitus Postitas Eepica »

tegelt võiks minna rock ja kalev kokku poolfinaalis:) ja siis saaks rock pähe siis oleks see magus:)
Vasta