Vormel1

Muud jutud (sh arvutimängud)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Vormel1

Postitus Postitas Oskar8 »

Korjus oli 9 aastat koolivend mul, kõva kutt... minu usun ja loodab ,et tema jõuab küll üks päev formel 1te!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vormel1

Postitus Postitas Egert »

Täitsa pekkis... Hamilton jälle seinas. Oli teisel kohal, aga eelviimasel ringil rehv läks.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Vormel1

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kuuldavasti olevat olnud jälle väga igav sõit.

Ma olen pmst juba loobunud F1-e vaatamisest. Tulemused vaatan pärast üle, aga vaatamisel enam mõtet ei näe paraku.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Vormel1

Postitus Postitas julki »

Kalev4ever kirjutas:Kuuldavasti olevat olnud jälle väga igav sõit.

Ma olen pmst juba loobunud F1-e vaatamisest. Tulemused vaatan pärast üle, aga vaatamisel enam mõtet ei näe paraku.
Sama siin...peale Räikkoneni äraminekut on see suht igavaks läind.
Eepica91
Kasutaja
Postitusi: 123
Liitunud: 07 Apr 2009, 20:06

Re: Vormel1

Postitus Postitas Eepica91 »

asi pole selles et põder ära läks vaid selles et enam ei ole kütte lisamist mis annab palju juurde.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Vormel1

Postitus Postitas Karl »

jah see kütuse lisamine on suure osa põnevusest ära võtnud.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vormel1

Postitus Postitas Egert »

Ei leia sobivat raadiot :D
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vormel1

Postitus Postitas zero0 »

Vormel on uskumatult igavaks tehtud, suutsin vaid 5 minutit vaadata!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Vormel1

Postitus Postitas jyrgen »

zero0 kirjutas:Vormel on uskumatult igavaks tehtud, suutsin vaid 5 minutit vaadata!
see ju monaco ringrada, see oli teada, et seal möödasõita lihtsalt ei olegi võimalik
Eepica91
Kasutaja
Postitusi: 123
Liitunud: 07 Apr 2009, 20:06

Re: Vormel1

Postitus Postitas Eepica91 »

asi on selles et kui võeti ära kutuse panemine on asi palju igavamaks muutunud kahjuks:( parim f-1 oli ikka 80 ja 90-dad
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Vormel1

Postitus Postitas Genuin »

Eepica91 kirjutas:asi on selles et kui võeti ära kutuse panemine on asi palju igavamaks muutunud kahjuks:( parim f-1 oli ikka 80 ja 90-dad
Tore, kui on keegi, kes neid aegu veel mäletab.:D
Täna suutsin sõidu peaaegu lõpuni vaadata, kuigi tagantjärele tuleb tunnistada, et ma poleks just eriti paljust ilma jäänud, kui ma oleks hoopis midagi muud teinud samal ajal.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Vormel1

Postitus Postitas Sten »

Eepica91 kirjutas:asi on selles et kui võeti ära kutuse panemine on asi palju igavamaks muutunud kahjuks:( parim f-1 oli ikka 80 ja 90-dad
Kütuse tankmine boksipeatuse ajal võeti kasutusule aastal 94, seega ei saa väita selle kaotamine on mõjunud halvasti f1 huvitavusele. Pigem on see aidanud hoida vahed väikesed. Samuti on uus punktisüsteem kõvasti kasu toonud. Uute reeglite tekkimine ja olemasolevate muutumine on põhjustanud olukorra, kus üks või kaks tiimi on suutnud selle paremini ära kasutada, mistõttu ülekaal on võimas. Üks peamine eesmärk on siiani olnud kulude vähendamine ja suurte autotööstuste toomine tagasi F1-te. Sellised naljatiimid nagu HRT ja Virgin ei tõsta F1 huvitavust. Enam ei ole tähtis enam omada kõige võimsamat mootorit vaid parimat kooslust üleüldse. Tõstetud on ka sõitja tähtsust võrreldes eelmiste aastatega. Lõppude lõpuks tuleb märkida, et võitlus tipus on tihedam kui eelmistel aastatel. Monacost ei saanudki eriti põnevat sõitu oodata. Selle eest oli väga põnev kvalikatsioon.
Pilt
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Vormel1

Postitus Postitas Eepica »

nalja mees:) enne sõideti sinu arust ilma kütteta jah:P mine magama:) sa oled ikka väga totu:)
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Re: Vormel1

Postitus Postitas Tartust »

Eepica kirjutas:nalja mees:) enne sõideti sinu arust ilma kütteta jah:P mine magama:) sa oled ikka väga totu:)
Issand jumal :smash: . Ei, enne olid kas lühemad võistlused või siis suurem paak. Ma ei ole fakte uurinud, aga see oleks nagu suht obvious või nii? Mika salo minu mäletamist mööda sõitis siin ~10 või nii aastat tagasi oma tyrellil ka ühe võistluse ilma kütusepeatuseta. Igatahes valusa laksu said sa järjekordselt oma lollusest tagasi.
(Y)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Vormel1

Postitus Postitas zero0 »

Tuleb nentida, et jube igavaks on see F1 aetud: tahaks näha suuri kiiruseid ja võimalikult kaasaegset tehnikat (mitte kõige odavamalt kokku pandud autot), lisaks ka taktikamänge. Praegu on kõik vastupidi. Ei saa mina aru, miks oli see tankimine vaja ära keelata, see on absurd!
Suletud