Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

Kalev peaks tõisiselt kaaluma seda Arbeti varinati. Kas mees on ikka oma raha väärt?
3 B-div. mänguga on eesti koondise shooter ladunud 3-me tervelt 18%.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Egert »

YO kirjutas:Kalev peaks tõisiselt kaaluma seda Arbeti varinati. Kas mees on ikka oma raha väärt?
3 B-div. mänguga on eesti koondise shooter ladunud 3-me tervelt 18%.
Sa tead, mis raha ta saab?
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

Egert kirjutas:
YO kirjutas:Kalev peaks tõisiselt kaaluma seda Arbeti varinati. Kas mees on ikka oma raha väärt?
3 B-div. mänguga on eesti koondise shooter ladunud 3-me tervelt 18%.
Sa tead, mis raha ta saab?
Ei tea. Mina ei annaks kroonigi. Raha on raha.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

YO kirjutas:
Egert kirjutas:
YO kirjutas:Kalev peaks tõisiselt kaaluma seda Arbeti varinati. Kas mees on ikka oma raha väärt?
3 B-div. mänguga on eesti koondise shooter ladunud 3-me tervelt 18%.
Sa tead, mis raha ta saab?
Ei tea. Mina ei annaks kroonigi. Raha on raha.
Ja keda sina ,oo suur geenius tema asemele võtaks siit Eestist vabadest meestest?
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Soho »

YO kirjutas:
Egert kirjutas:
YO kirjutas:Kalev peaks tõisiselt kaaluma seda Arbeti varinati. Kas mees on ikka oma raha väärt?
3 B-div. mänguga on eesti koondise shooter ladunud 3-me tervelt 18%.
Sa tead, mis raha ta saab?
Ei tea. Mina ei annaks kroonigi. Raha on raha.
Arbet on siiski Kalevis, koondises rohkem hea kaitse mängu pärast , kui korvide viskamise.. Korvpall ei ole ainult viskamine nagu sa arvad
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

[/quote]Ja keda sina ,oo suur geenius tema asemele võtaks siit Eestist vabadest meestest?[/quote]
Mitte kedagi! Miks see mängija peaks olema üldse eestlane? Minu meelest enamikud eestlastest mängijad on oma taset ilmekalt demonstreerinud. Äkki palkaks Vene ka? Kalev ju ikka töötuid Eesti kutte heast tahtest palkab - nt Erik Dorbek eelmisest hooajast.
Viimati muutis YO, 22 Aug 2010, 18:07, muudetud 2 korda kokku.
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas pelmeen »

Arbeti palganumbri eest saaks päris kindlasti piiritagant oluliselt tugevama täienduse. Ainus häda on, et keegi viitsi seda seakisa pärast ära kuulata, kuidas enda mängijaid ei taheta arendada ja mustad mehed mängivad. ja siin me siis pusime, omad eesti mängijad ühes väikses konnatiigis koos, kevadel finaalmängude ajal pakutakse emotsioonipealt oioi mis tulemusi, tulemused tulevad hilissuvel. Peab tõdema, B divisjoni tase käib ilmselgelt meil hetkel üle jõu.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Krysver »

Vähemalt tänase mängu põhjal meie tulevase hooaja mängujuhtide võistluses näitas Sokk Tammele koha kätte.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

pelmeen kirjutas:Arbeti palganumbri eest saaks päris kindlasti piiritagant oluliselt tugevama täienduse. Ainus häda on, et keegi viitsi seda seakisa pärast ära kuulata, kuidas enda mängijaid ei taheta arendada ja mustad mehed mängivad. ja siin me siis pusime, omad eesti mängijad ühes väikses konnatiigis koos, kevadel finaalmängude ajal pakutakse emotsioonipealt oioi mis tulemusi, tulemused tulevad hilissuvel. Peab tõdema, B divisjoni tase käib ilmselgelt meil hetkel üle jõu.
Miks peab see klubi Cramo olema kes ta palkab? Rock teda ei taha ning ülejäänud klubid pakuksid talle ilmselt märgatavalt väiksemat palganumbrit ... siit ka koduse korvpalli probleem - enamik mängijaid on kordades ülemakstud.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Soho kirjutas:Arbet on siiski Kalevis, koondises rohkem hea kaitse mängu pärast , kui korvide viskamise.. Korvpall ei ole ainult viskamine nagu sa arvad

Nõus. Mis põhjusel ta siis lahmib nõndaviisi peale?
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Soho »

Asjaajaja kirjutas:
Soho kirjutas:Arbet on siiski Kalevis, koondises rohkem hea kaitse mängu pärast , kui korvide viskamise.. Korvpall ei ole ainult viskamine nagu sa arvad

Nõus. Mis põhjusel ta siis lahmib nõndaviisi peale?

Kui vaba oled , tuleb visata (korvpalli üks aluseid)
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Asjaajaja »

Soho kirjutas:Kui vaba oled , tuleb visata (korvpalli üks aluseid)
Tema puhul tuleks küll sellele lausele siis erand tekitada - erandeid on alati. Kui ta on asendamatult pädev kaitses, siis las ta võtabki mehi peale. Palli pole tal vaja katsuda või kui, siis lihtsalt voolavuse mõttes käiks korra tema juurest läbi.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas KalevForever »

YO kirjutas:
Ja keda sina ,oo suur geenius tema asemele võtaks siit Eestist vabadest meestest?[/quote]
Mitte kedagi! Miks see mängija peaks olema üldse eestlane? Minu meelest enamikud eestlastest mängijad on oma taset ilmekalt demonstreerinud. Äkki palkaks Vene ka? Kalev ju ikka töötuid Eesti kutte heast tahtest palkab - nt Erik Dorbek eelmisest hooajast.[/quote]
Ühesõnaga lõppkokkuvõttes peaks Kalev koosnema siis ainult välismaistest neegritest.Siis tuleksid sina esimesena siia kisama kui mõttetu meeskond ikka on ja ainult neegrid mängivad.Või siis teine võimalus üldse pillid kotti pakkima?Jumala eest nagu lasteaed.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas YO »

KalevForever kirjutas:
YO kirjutas:
Ja keda sina ,oo suur geenius tema asemele võtaks siit Eestist vabadest meestest?
Mitte kedagi! Miks see mängija peaks olema üldse eestlane? Minu meelest enamikud eestlastest mängijad on oma taset ilmekalt demonstreerinud. Äkki palkaks Vene ka? Kalev ju ikka töötuid Eesti kutte heast tahtest palkab - nt Erik Dorbek eelmisest hooajast.[/quote]
Ühesõnaga lõppkokkuvõttes peaks Kalev koosnema siis ainult välismaistest neegritest.Siis tuleksid sina esimesena siia kisama kui mõttetu meeskond ikka on ja ainult neegrid mängivad.Või siis teine võimalus üldse pillid kotti pakkima?Jumala eest nagu lasteaed.[/quote]
Mina tahals näha võistkonda, kes suudaks mängida. Minu joaks pole mitte mingit vahet, kas võistkonnas 12 neegrit või eestlast - peaasi, et ma ei näeks seda mida ma olen Eesti korvpallis reeglina nägema: häbenemine, nahaalsuse puudumine, mämmerdamine, ebakindlus, julgusetus, koperdamine - kukkumine, saamatus.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Vaikselt mõeldes järgmisele hooajale

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Kalevpoiss kirjutas:
Asjaajaja kirjutas: Sokk mängujuhina on ikka väga kahvatu, punke temalt ei tule ning resultatiivseid sööte ta ei jaga.
Eelmisel hooajal:

VTB Ühisliigas on Sokk 4. kohal res söötude arvult (3,7).

BBL on Sokk 5. kohal res söötude arvult (4,18).

Eesti MV on Sokk 3. kohal res söötude arvult (3,69).

Täitsa nõus - ei see mees oska resultatiivseid sööte jagada. :D
Täna siis tõestas Sokk ka seda, et punkte temalt pole mõtet loota. Koondise mängudes siis keskmiselt 13p mängus.
Vasta