Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Jalgpall

Postitus Postitas kasutaja123 »

Kui Vunk täna põrub, siis Rüütli kaotab minu silmis punkte.

EESTI !! :clap:
Kasutaja avatar
Fixer
Kasutaja
Postitusi: 390
Liitunud: 28 Mär 2010, 12:14

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Fixer »

ZENJOV!!!!!
Real Madrid C.F.
Manchester United FC
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Jalgpall

Postitus Postitas nub4you »

Kes see oli , kes siin rääkis , et eesti istub terve mäng 11 mehega kaitses ...
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Patrioot »

Eesti turvameeskonna tase on ikka hämmastav. Raudselt tunnitöölised, kes kusagil nurga taga suitsu kimuvad samal ajal kui mingisugused suvalised tondid platsil jooksevad. Kes teab, ehk valvavad seal keskerakonna reisisaatjad.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Sten »

Noh jälle nõrk mäng Eesti poolt. Kodus loeb ainult resultaat ja ma loodan tõesti, et keegi Kalkuni sõnadega ei nõustu. Tarmo Kinki vahetus oli täiesti mõttetu. Milleks tuua vend viimaseks 10 minutiks kui Eesti saab palli selle aja sees ainult paar korda.

Samuti ma ei saa aru mis idiootidel on vaja ronida väljakule. Loodan tõesti igavane keeld A le Coqist ja las maksavad alaliidu trahvid ka kinni.
Pilt
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Jalgpall

Postitus Postitas zero0 »

Sitamaitse jäi suhu, ütleme ausalt, Itaalia oli täiesti võidetav täna. Need väravad olid puhas hooletus. Väga-väga pettunud olen.
Zenjovist tuleb suur mängumees, seda ennustasin juba ammu, aitäh temale selle emotsiooni eest, mida ta pakkus!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Oskar8 »

tõsiselt tahaks näha uuesti seda penalti olukorda... olin suhteliselt lähedal sellele ja mina olin küll esimesest hetkest täiesti kindel et see oli penalti... no lihtsalt oli...
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: Jalgpall

Postitus Postitas tempo »

Staadionil tundus küll, et pennal. Btw mis maa kohtunik üldse oli, no sellist troppi annab ikka tikutulega taga otsida.
Eripreemia peaksid saama ka meeskonna "eliit" turvamehed. Vahivad näod pikal, kui kutt lidub :P
Eks järgmine kord ollakse rohkem valmis.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Egert »

tempo kirjutas:Staadionil tundus küll, et pennal. Btw mis maa kohtunik üldse oli, no sellist troppi annab ikka tikutulega taga otsida.
Hispaania kohtunik oli.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: Jalgpall

Postitus Postitas tempo »

Siis ei imesta ka, miks selline tropp oli.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Kalev4ever »

Terve kohtunike trio oli Hispaaniast, millest ma kohe hakkasin mõtlema, et see võib meile kehv olla.
Zenjovi värav oli ilus! Emotsioon oli laes, kui värava lõi, aga kaks lastud väravat olid liialt kergelt saadud.

Nüüd, 2010ndal aastal, võime öelda, et oleme pettunud, et Itaaliale kaotasime. Oli täiesti hammustatav vastane, aga mis läinud see läinud.

Ennustus läks ka täppi. Pakkusin, et kas 0:1 või 1:2 Eesti kaotab ja lisasin, et tahaks, et Eesti ikka värava lööks :D
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

Oskar8 kirjutas:tõsiselt tahaks näha uuesti seda penalti olukorda... olin suhteliselt lähedal sellele ja mina olin küll esimesest hetkest täiesti kindel et see oli penalti... no lihtsalt oli...
Keegi leiab siis võiks ülesse panna, aga nagu kuulsin siis telekast sellest olukorrast kordust polnud? Mängust ei hakkagi sõna võtma...suht stress veel peal.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Jalgpall

Postitus Postitas kasutaja123 »

Alex kirjutas:
Oskar8 kirjutas:tõsiselt tahaks näha uuesti seda penalti olukorda... olin suhteliselt lähedal sellele ja mina olin küll esimesest hetkest täiesti kindel et see oli penalti... no lihtsalt oli...
Keegi leiab siis võiks ülesse panna, aga nagu kuulsin siis telekast sellest olukorrast kordust polnud? Mängust ei hakkagi sõna võtma...suht stress veel peal.
ERR Spordi intervjuudega videos on natuke näha seda, kuid mitte kõige paremini.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Jalgpall

Postitus Postitas TDK »

Nii kaua kuni kohtunikud suuri jalgpalliriike hoiavad, pole kahjuks võimalik võita! Kõige haigem oli muidugi see olukord, kui Ženjov jooksis pastanägude #4'ga palli järgi ja see Pasta-Tagliatelle viskas lihtsalt käpuli, ise kohe pallist kinni haarates, mees lihtalt nägi, et Ženjov on kiirem ja sellest oleks väravavahiga 1-1 saanud minna. Ilmselgelt kuulub meeste trenni juurde ka Draamateater!
Vasta