SportTV

Muud jutud (sh arvutimängud)
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: SportTV

Postitus Postitas KalevRuus »

plix18 kirjutas:Mina vaatasin!
Pilt oli vähe udune ja kohati hakkis.Kas kellelgi veel hakkis(või on see minu ühenduse probleem)?
Heli oli õudne või õigemini polnudki teist õieti.Alguses polnud kumbagi kommentaatorit kuulda.Umbes poole mängupealt sai 1 kommentaator enam-vähem kuuldavaks aga seda ainult siis kui saal vaikne oli.Kui saali kommentaator karjuma hakkas ja rahvas trumme tagus-pasundas siis kadus ka selle 1 kommentaatori hääl muu kisa sisse ära.
Mina pöörduksin tarbijakaitsesse.
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: SportTV

Postitus Postitas plix18 »

KalevRuus kirjutas:
plix18 kirjutas:Mina vaatasin!
Pilt oli vähe udune ja kohati hakkis.Kas kellelgi veel hakkis(või on see minu ühenduse probleem)?
Heli oli õudne või õigemini polnudki teist õieti.Alguses polnud kumbagi kommentaatorit kuulda.Umbes poole mängupealt sai 1 kommentaator enam-vähem kuuldavaks aga seda ainult siis kui saal vaikne oli.Kui saali kommentaator karjuma hakkas ja rahvas trumme tagus-pasundas siis kadus ka selle 1 kommentaatori hääl muu kisa sisse ära.
Mina pöörduksin tarbijakaitsesse.
Mina paadunud Rocki fännina olen nõus ka sellist pilti/heli vaatama/kuulama.Peaasi et üldse midagi näeks.
Öeldakse et esimene vasikas läheb ikka aiataha.Loodame tulevikus paremat.Mehed on igaluhul kiituse ära teninud et üldse viitsivad asjaga jamada.
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: SportTV

Postitus Postitas Kristo »

plix18 kirjutas:Ongi siis nii et ETV Cramo mänge näitab aga Rocki omasid mitte?
No VTB liiga üks punkt on,et mängu peab üle kandma televisioonis. Kui seda ei oleks, siis ei kantaks üldse korvpalli ja saaksimegi vaadata telekast ainult iluuisutamist ja suusatamist
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: SportTV

Postitus Postitas plix18 »

Kas keegi nägi täna otsereportaaži Šveitsist?
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: SportTV

Postitus Postitas Karl »

Homme on mäng ikka:D
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: SportTV

Postitus Postitas Korx300 »

Karl kirjutas:Homme on mäng ikka:D
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Re: SportTV

Postitus Postitas converse »

keegi pilti näeb :?: mina ei näe :evil:
MiamiHeat
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 07 Aug 2010, 21:18

Re: SportTV

Postitus Postitas MiamiHeat »

ma ei näe piltigi
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: SportTV

Postitus Postitas Korx300 »

Ise ei tellinud aga mul sõber tellis, läks pool tundi varem sinna lehele, kust ülekanne tuleb ja näeb hetkel väga ilusti... Ise ei julgenud enne esimest ülekannet tellida :D (tean, Raplaga mängu kanti ka üle.)
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
roque jr
Kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 23 Aug 2010, 19:56

Re: SportTV

Postitus Postitas roque jr »

Peab tunnistama, et haldajad panid pange veidi...kui olin ära maksnud, ja regamisegagi ühele poole saanud, jäin ootama eilset euromängu...ja üllatuseks ei toiminud kodulehe peal asi....alles pärast ligi pooletunnist üritust siiski kossu näha, panin kirja teele...ja siis vastati, et sorry, ülekannet näete sellelt lingilt (ja siis tukli link)!Tekib küsimus, et:Kas orgunnijad liiga suure tüki hammustanud, või mis!?See lingiinfo oleks võinud muidugi kodulehel olla üleval!
Aga link iseenesest toimis, pilt oli, hääl oli....sai kohalikke pasunakooregi kuuldud:)...aga häiris siinkohal see, et üritati kommenteerida mängu, aga ei tulnud puhtalt läbi...ehk et võinuks pigem olla ilma kommenteerimiseta ülekanne, kuna see lõikas kõrva oma raginaga...kohalik "Tartu Rock" fännisektorist tuli ka puhtamalt läbi:)...
Ning mulle justkui tundub, et Kiljak ei teadnud, et teda filmitakse mängu lõpus:)...Kanguriga kommenteerides oli tal muudki teha, kui usutava kuulaja muljet jätta:)
Vasta