Hääletage kalevlaste poolt!

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Arvan et see saab mingi nädal ennem toimumist läbi, nii et peame jätkama kindlasti :)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

jah..ei tohi end lõdvaks lasta, kindlasti alustavad lõpuspurti veel lätlased leedukad ja tartlased :DXD
dwade

Postitus Postitas dwade »

tsintsadze ka juba kõvasti tõusnud...
tubli töö:)
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

krt talts jälle kangurist 15 häält aint maas vahepeal oli 50:S Reed on korralikult sees:D:D
AK47
Kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 28 Dets 2007, 19:02

Postitus Postitas AK47 »

Ise hääletan iga päev Allingu, Kanguri, Taltsi, Teini, Arbeti, Reedi, Kedzo, Tsindzadse poolt.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

AK47 kirjutas:Ise hääletan iga päev Allingu, Kanguri, Taltsi, Teini, Arbeti, Reedi, Kedzo, Tsindzadse poolt.
kui me oleks juba algul kokku leppind et kelle poolt hääletada oleks arbet või kriisa ka raudselt sees olnud pragu mõlemal mingi 3500 häält
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ärme lase taltsi eest....
dwade

Postitus Postitas dwade »

minu valik :
Allingu Kangur Talts Tein Arbet
Reed Kedzo Alexander Tsintsadze Whitley
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

valik BALTI kangur, talts, allingu, kriisa, tein
Võõrleegionärid reed, kedzo, tsin, brown, nilsen
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

see yli nõme ,et tartlased taltsile annavad ja kangurile mitte! eniwei mina annan mõlemale! kyll mülemad sisse saavad!
dwade

Postitus Postitas dwade »

ei tea ma tartlane ja mina annan küll nii kangurile kedzole kui reedile hääled
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

no kurat! hääletan, aga hööi juurde ei tule kuigi sellest on rohkem kui 24 tundi tagasi millal ma viimati hääletasin.,.. reedil pysib häälte arv 5506 peal :S
Martin(rocki fännklubist)
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 06 Nov 2007, 19:46
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Martin(rocki fännklubist) »

Karl kirjutas:Nii:) täna on siis minu poolt juba mingi 25 häält:D panin koolis ka kõik kanguri ja reedi poolt hääletama:D Talts polegi veel eest läinud vahe mingi 15 häält:) Ise hääletan taltsi asemel uvis helmanise poolt :) vb tuleb minu poolt kangur&reedile mingi 100 häält ära:D Kõik hääletama!!!!

+15 häält veel minu poolt ja Kangur 10 ees Reedil 50 veel puudu:)
Me saame nigunii maciulise kinni ja siis saavad mõlemad tähtede mängule, nii **** ei saa olla et mingi helmanise poolt hääletada:S
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Martin(rocki fännklubist) kirjutas:
Karl kirjutas:Nii:) täna on siis minu poolt juba mingi 25 häält:D panin koolis ka kõik kanguri ja reedi poolt hääletama:D Talts polegi veel eest läinud vahe mingi 15 häält:) Ise hääletan taltsi asemel uvis helmanise poolt :) vb tuleb minu poolt kangur&reedile mingi 100 häält ära:D Kõik hääletama!!!!

+15 häält veel minu poolt ja Kangur 10 ees Reedil 50 veel puudu:)
Me saame nigunii maciulise kinni ja siis saavad mõlemad tähtede mängule, nii **** ei saa olla et mingi helmanise poolt hääletada:S
ma loodan , et saame jah , aga kaua hääletus kestab veel? Ja andke te tartu omad ikka meile kah hääli, mina panen koguaeg taltsile ja allingule ja tsin-ile hääli.
aga

Postitus Postitas aga »

selles suhtes et hääletaks jah tsini,reedi,kanguri ja taltsi sisse, aga Allingut kyll mitte :S esiteks see oleks eriti nõme ja teiseks see ajaks nii läti kui leedu fännid marru ja siis saame ise ka laviiniga!
Suletud