Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

Chelsea, käed eemale El Ninost!
A ja, Jürgen mida arvad Ajaxi käsipalluri ja inimsööja liitumisest Liverpooliga?
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

Alex kirjutas:Chelsea, käed eemale El Ninost!
A ja, Jürgen mida arvad Ajaxi käsipalluri ja inimsööja liitumisest Liverpooliga?
ma ei tea lugesin seda uudist just ja nagu tuju muutumise kõver oli ikka nii ülesmäge, kui olla saab, peaks jooma minema selle puhul.. Aga kurb asi see, et mingi kuulukas et El Nino tahab lahkuda nüüd, loodan et see kuulukas.

YNWA !!!!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

:good:
Luis Suarez is expected to complete his transfer from Ajax to Liverpool on Monday after successfully passing a medical this weekend.
The Club agreed a fee of up to 26.5million Euros with Ajax for the transfer of the Uruguayan international on Friday and a Liverpool FC spokesperson tonight said: "Luis Suarez has successfully passed his medical and personal terms with the player have been agreed. We expect to complete the remainder of the paperwork tomorrow."
Eesti jalgpallikoondis saab 29. märtsil Lillekülas toimuvas EM-valikmängus Serbiaga nautida vaid kodupubliku kohalviibimist, sest UEFA otsuse kohaselt lasub Serbia toetajatel staadionikeeld
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=412786" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Kristo »

Mis Liverpooli fännid arvavad Torresest ja tema üleminekust Chelseasse? Ja uuest ründajast Carrollist?
kris550
Kasutaja
Postitusi: 111
Liitunud: 20 Apr 2010, 12:06

Re: Jalgpall

Postitus Postitas kris550 »

Torresest arvavad nad seda: http://sport.err.ee/jalgpall.php?06120095" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Jalgpall

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Huvitav kas Liverpooliga läheb nagu Cavsiga kes ka lahkuja särke põletasid?:D
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Jalgpall

Postitus Postitas nub4you »

Mai usu eriti, et liverpool nõrgeneb sellevõrra, kuna Torres pole ka just kõike paremas hoos ja Carroll on ka päris hea ikka. :P
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Jalgpall

Postitus Postitas kasutaja123 »

Eks näis, vaheldust on Liverpoolile tabeliseisu vaadates kindlasti vaja. Ei ütleks, et ründeduo Suarez-Carroll Torresest kehvem oleks.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

kokkuvõttes ka mina tehinguga rahul, kuid see kuidas ja kuhu torres läks.. jätab soovida

kõik tema ütlused et I love liverpool and never play for another English club. Tõmbas omale sajaga veepeale igatahes.

Kui enne oleks soovinud, et edukat karjääri, siis nüüd: Fuck off and have a terrible career.. oleks mul särk ja elaks inglismaal, liituks nende põlengutega.
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Jalgpall

Postitus Postitas maik »

jyrgen kirjutas:kokkuvõttes ka mina tehinguga rahul, kuid see kuidas ja kuhu torres läks.. jätab soovida

kõik tema ütlused et I love liverpool and never play for another English club. Tõmbas omale sajaga veepeale igatahes.

Kui enne oleks soovinud, et edukat karjääri, siis nüüd: Fuck off and have a terrible career.. oleks mul särk ja elaks inglismaal, liituks nende põlengutega.
Ja põletaksid ka meeskonna logo mis särgil nagu need debiilid?
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

maik kirjutas:
jyrgen kirjutas:kokkuvõttes ka mina tehinguga rahul, kuid see kuidas ja kuhu torres läks.. jätab soovida

kõik tema ütlused et I love liverpool and never play for another English club. Tõmbas omale sajaga veepeale igatahes.

Kui enne oleks soovinud, et edukat karjääri, siis nüüd: Fuck off and have a terrible career.. oleks mul särk ja elaks inglismaal, liituks nende põlengutega.
Ja põletaksid ka meeskonna logo mis särgil nagu need debiilid?
torrese nime kindlasti ja selles on ka suurem point. Sama tehti Gerrardiga 2005. mitte et ma mingi püromaan oleks, aga viis kuidas oma viha välja elada. Asi ei ole üldsegi selles logos.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Jalgpall

Postitus Postitas #7 »

Ise kui Chelsea pooldaja, olen selle üleminekuaknaga väga rahul!
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Karl »

Mina kui Liverpooli pooldaja olen natuke Fernando lahkumise üle kurb, kuid peaasi, et Manusse ei läinud:)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Alex »

Jätab soovida ja seda enam, et ta Inglismaale jäi.

Pilt
Viimati muutis Alex, 02 Veebr 2011, 22:52, muudetud 1 kord kokku.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpall

Postitus Postitas jyrgen »

Karl kirjutas:Mina kui Liverpooli pooldaja olen natuke Fernando lahkumise üle kurb, kuid peaasi, et Manusse ei läinud:)
manu - chelsea, sama asi minu jaoks, kuigi manu on vist kraadi võrra hullem tõesti.
Vasta