Siauliai vs. Bc Kalev Cramo (15.november)

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

hästi öeldud ats.
Ma panin alles nüüd tähele, et Kalevil sai täna ainult 8 meest platsile...
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

ats kirjutas:
zero0 kirjutas:
ats kirjutas: Täpselt, aga "tarkpea" zero0 jaoks on tähtis kodusest arvutist vastuvaatavad numbrid. Ja kui seal on Linehan mõne kolmese mööda visanud, siis on mees härga täis ja hakkab targutama. Samas ei tea ta seda kuidas mees kaitses rabeleb ja mida teiste rünnakute ajal teeb. ema vaid lahmib viiest 0 ja kogu lugu
Kas sa nägid mängu ja tead täpselt, mida ta tegi seal? Sinu mõni kolmene selles mängus oli 0/5st ja eelmises mängus Baronsi vastu 0/6st, varasematest mängudest ei räägigi.
No see ei ole küll mingi näitaja, saa aru, et mees alles kombib piire ja on täiesti uues meeskonnas. Mäletad Reed`i esimesi mänge? Mees loopis enamus viskeid korvi alt mööda. Aga vaata mis mees hiljem tegi. Seega paluks lõpetada selline jama, et peale esimesi mänge kohe diagnoosi panemine ja meeskonnast minema saatmine. oled sa töötanud teises riigis? mina olen ja võin öelda, et ei olnud nii lihtne kui kodumaal. ikka vajad kohanemiseks ja harjumiseks aega. Loodan, et said mõttest aru ja ei tahaks enam näha igas teises postituses Linehan`i halvustavaid tekste
Mis jama sa ajad? Ma pole üheski postis öelnud, et ta võiks lahkuda siit võistkonnast. Kas sa arvad, et tal läheb aega selleks, et hakata kolmest viskama? Muidu saab hakkama küll, aga kolmeseks on vaja kohanemiseks ja harjumiseks? Lisaks kõigele on juba hooaeg kestnud kaks kuud.
Mul pole midagi tema vastu, tubli mees, aga kolmese viskamisega võiks piiri pidada.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Pole näinud isegi statistikat, ei viitsi hetkel ka seda vaadata, liiga purjus selle jaoks :D.
Hea, et võit tuli, eks Vucinici kommentaari järgi saab siis teada, mis mängul juhtus ja millega alt mindi :D
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Ma olen zero0 nõus, et mees võiks vähem kolmest visata. Kui on vaba siis visaku aga muidu otsigu teravaust või kaaslasi.
djm

Postitus Postitas djm »

ma ei saa teist aru :o Cramo sai ju korraliku võidu, võiks arvata, et kõik cramo fännid on õnnelikud, aga ometi on selles teemas nii palju nõmedaid postitusi ja vingumist.

oleks Rock täna võitnud, sisaldaksid minu postitused hunniku smileysid ja hurraasid
artur

Postitus Postitas artur »

gametime kirjutas:Ma olen zero0 nõus, et mees võiks vähem kolmest visata. Kui on vaba siis visaku aga muidu otsigu teravaust või kaaslasi.
No aga äkki oligi täna vaba? Ümmargune mäng ja palliveeretamine ka kuhugi ei vii. Mängujuhil keelab zero0 viskamise, väga imelik asi. Mida tas isi üldse teha tohib? Kas paneme ta pudeleid teistele kätte andma ja rätikuit ulatama?
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Tra, täielik laat on siin ju! Nahhui te karjute siin, olge õnnelikud mitte ärge leidke igasasjas halba, küll Kalev võidab järgmise mängu ka ja siis on igasuguste 'Asjaajate' ja kelle iganes suud kinni äkki.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

artur kirjutas:
gametime kirjutas:Ma olen zero0 nõus, et mees võiks vähem kolmest visata. Kui on vaba siis visaku aga muidu otsigu teravaust või kaaslasi.
No aga äkki oligi täna vaba? Ümmargune mäng ja palliveeretamine ka kuhugi ei vii. Mängujuhil keelab zero0 viskamise, väga imelik asi. Mida tas isi üldse teha tohib? Kas paneme ta pudeleid teistele kätte andma ja rätikuit ulatama?
ASDASDASDASD, mul pole lihtsalt midagi öelda enam. Kuidas sa aru ei saa, et ma ei keela mingit viskamist. Lihtsalt, et ma juhin tähelepanu sellele, et ta ei oska kolmest visata, kõik selle hooaja mängud on seda näidanud!!! Las tegeleb platsil sellega, mida ta oskab.
Yattara

Postitus Postitas Yattara »

Siin pole ju millegi üle tülitseda. Kõik on rõõmsad, et Kalev võitis, aga Linehan peaks oma loopimist veits tagasi võtma. Asi klaar.
MrBckalev
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 14 Mai 2008, 19:09

Postitus Postitas MrBckalev »

Ei tea miks Tanel Sokk ei mänginud?
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

#7 kirjutas:Tra, täielik laat on siin ju! Nahhui te karjute siin, olge õnnelikud mitte ärge leidke igasasjas halba, küll Kalev võidab järgmise mängu ka ja siis on igasuguste 'Asjaajate' ja kelle iganes suud kinni äkki.
Täpselt, viimased postitused ei olegi muud lugenud kui mingid virinat üksteise suhtes. Kui miski ei meeldi siis lahendage oma probleemid kuidagi teisiti mitte ärge reostage oma halvustavate postitustega teemat, ükskõik kas siis mängjiate või üksteise suhtes.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Minugi jaoks tuli tänane Kalev/Cramo võit suureks positiivseks üllatuseks.Pean tunnistama ,et poleks uskunud ,et peale sellist sauna Baronsi vastu me Siaulaid nende kodus võita oleksime suutelised olnud ,kuid nii see täna läks ja edu Kalev/Cramole.Muideks oli tänane võit Kalev/Cramole ka ajalooline ,sest minuteada pole me Balti Liiga raames veel kordagi Siaulaid nende kodus võita suutnud ,nii et selles osas tegi Vucinic treenerina ajalugu.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Tublid ! Üks positiivnegi uudis viimasel ajal !
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Tehtud!Nüüd võtame ASKi ette.Eelmise aasta võlad vaja ära maksta.
YNWA
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Suht tore, et Kalev ka oma võiduarve avas.

Mäng algas nii, et meil vedas et leedukad mööda panid lihtsalt, sest see maa-ala kaitse ei töödanud meil kohe üldse. Üldse esimene poolaeg meil lihtsalt vedas, et Siauliai eksis vabalt. Teine poolaeg saadi kaitse ka käima ikka veits. Aga muidu tore ja hea elamus.. Tundub natuke uskumatu võõrsil võita ka natuke tugevamat vastast põhiturniiril. :D
Suletud