Uudised/Intervjuud.

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Neverlast
Kasutaja
Postitusi: 187
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:59

Postitus Postitas Neverlast »

Mario kirjutas:
Miskipärast mulle ei meenu, kes see 6. balkanlane on, kellest räägitakse. Jelić, Pelkić, Jokić, Kedzo, Vuksanović ja ... ?
Kuues on Burlacu
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

YNWA
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Et siis niimoodi käivad asjad meil siin banaanivabariigis.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

issandjumal küll. maailma targem spordiajakirjanik saab jälle mingit sitta keerutada.oleks huvitav teada, kust need paberid tema kätte said ja ega selle mehe suust peale tartu rocki ülisatmise midagi muud kahjuks ei kuule.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

Pullerits võib oma jutuga kohe persse minna :mad::mad::mad:
peale seda, kui Frier viimati meile meistrikulla tõi ja ta postimehesse kirjutas, et mustanahalised teevad meil mänge ära või midagi taolist...siis ma juba mõtlesin, et ma öön selle sitta maha :mad::mad::mad:
Praegu allkiri puudub.
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

Pullerits on alati tropp olnud , yks k6ik millest ta r22gib .
Go Kalev Go :)
Kasutaja avatar
Madli
Kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 04 Okt 2007, 12:13
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Madli »

Väga "konkreetne" artikkel küll.


Kust ta võtab, et üldse midagi Kalevi kontole läks, kui ta ei tea, "kui palju rahast EOKsse vahendustasuna pidama võis jääda"?

"Mu allikas väitis, et korvpalliliit ei ole poole aasta jooksul sellele kirjale vastanud."

Ma väidan, et Pulleritsul pole enam millestki kirjutada vist...
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Kaia Kanepi uus treener on Luca Appino


Eesti esireketi Kaia Kanepi (WTA 27) uus treener on itaallane Luca Appino, kirjutab kaiakanepi.com.

Leping uue treeneriga allkirjastati eile.

45-aastane Appino on töötanud mitmes tenniseakadeemias ja teinud karjääri jooksul koostööd selliste tippudega nagu Andy Roddick, Rafael Nadal, Carlos Moya, Fernando Gonzalez, Kim Clijsters, Daniela Hantuchova jpt, kuigi ühegi staari isiklik treener ta olnud ei ole.

"Tean Kaiat juba pikka aega. Treenisime eelmisel nädalal Prantsusmaal ja koostöö tundus sujuvat. Nii otsustasimegi seda pikemalt jätkata," rääkis Attoni veebilehe welovetennis.fr. vahendusel.

"Kaia on andekas ja tark mängija ning meil on koos suured eesmärgid," jätkas ta. "Tunnen, et ta loodab mu abile ja on väga võidujanuline."


Oma eelmise treeneri Pablo Giacopelliga lõpetas Kanepi koostöö septembris.

http://www.sportnet.ee/artikkel/77378



Sounds good.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Kuulasin eile Kuku raadiost saadet "Vahetund Postimehega", kus oli juttu Eesti korvpallist Peep Pahvi, Priit Pulleritsu ning Karel Loide eestvedamisel. Tehti juttu meeste palkadest, suhtumisest neegritesse, välismaal mängimisest ning "müstilisest 5 miljonist". Minu arvates täiesti mõttetu ja sisutühi saade, mina isiklikult midagi uut ega huvitavat teada ei saanud. Pullerits ei olnud nagu üldse saadet ette valmistanud ega jaga ka korvpallist suurt midagi. Pahv oli omas elemendis, lahmides ja öeldes kõik konkreetselt välja. Loide oli lihtsalt poliitiliselt korrektne ja ajas mulli ning noogutas kaasa. Saate muutis mõttetuks ka pidev reklaamipauside tegemine. Aga kes soovib, saab kuulata:

http://podcast.kolhoos.ee/podcasthtml?p ... ostimehega

Ja ainus positiivne asi Pulleritsu juures on see, et ta hääldas Linehani nime õigesti...Esimene inimene Eesti meedias, kes seda tegi...Minu andmetel.
Viimati muutis And, 13 Nov 2008, 15:41, muudetud 1 kord kokku.
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

Põhiline siis, Rocki lembust tunnistasid Pullerits ja Pahv otseetris. Kalevi leegionärid on neegrite gäng, sellisel tasemel mehi on korvpallis sadu. Rockis aga on omad joped, kõik leegionärid supertuntud, eesotsas giorgi sanikidzega :D
Niisama huvipärast kuulasin selle jama lõpuni ja Pullerits ilmselt lasi paar pisarat ka selle 5 miljoni jutu lõpetuseks.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Giorgi Sanikidze wtf?
Viktor Sanikidze ja Giorgi Tsintsadze ikka.
Ei, aga Rockil muidu see positiivne, et suht sama sats on neil edasi. Beard ja Sanikidze küll uued ja paistab, et Sanikidze ost on ennast ära õigustanud :)

Mitte nagu eelmine hooaeg: palgati kalli hinna eest Šeštokas ning mees käis ikkagi suht vähe platsil.
Fear the prophet!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Kalev4ever kirjutas:Giorgi Sanikidze wtf?
Viktor Sanikidze ja Giorgi Tsintsadze ikka.
Ei, aga Rockil muidu see positiivne, et suht sama sats on neil edasi. Beard ja Sanikidze küll uued ja paistab, et Sanikidze ost on ennast ära õigustanud :)

Mitte nagu eelmine hooaeg: palgati kalli hinna eest Šeštokas ning mees käis ikkagi suht vähe platsil.
kel sa põhimõtteliselt nime vahetusele oled mõelnud vä ?? Nagu Kalev4everist võisk teha Rock4ever. Räägi demarriga äkki annab midagi teha
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Kalev4ever kirjutas:Giorgi Sanikidze wtf?
Viktor Sanikidze ja Giorgi Tsintsadze ikka.
Ei, aga Rockil muidu see positiivne, et suht sama sats on neil edasi. Beard ja Sanikidze küll uued ja paistab, et Sanikidze ost on ennast ära õigustanud :)

Mitte nagu eelmine hooaeg: palgati kalli hinna eest Šeštokas ning mees käis ikkagi suht vähe platsil.
Kui oleksid saadet kuulanud, siis saaksid aru, miks Giorgi Sanikidze...
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

Kalev4ever kirjutas:Giorgi Sanikidze wtf?
Viktor Sanikidze ja Giorgi Tsintsadze ikka.
Ei, aga Rockil muidu see positiivne, et suht sama sats on neil edasi. Beard ja Sanikidze küll uued ja paistab, et Sanikidze ost on ennast ära õigustanud :)

Mitte nagu eelmine hooaeg: palgati kalli hinna eest Šeštokas ning mees käis ikkagi suht vähe platsil.
kas rakveres elab tõesti kõigest 17000 elanikku või tüüp pani veits mööda??
Vasta