NBA Live 10 ja NBA 2K10

Muud jutud (sh arvutimängud)
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: NBA Live 10 ja NBA 2K10

Postitus Postitas vabakutseline »

Tahaks teada, et Kas te teete simi niikaua kui mängu pannakse või vaatate mängu ja ootate kui mängu saab. Ise kasutan teist varianti ja on olnud ka selliseid mänge kui üldsegi ei saa platsile. Tegin NBA's esimese mängu nii ja vaatasin 40m ära ega saanudki platsile.
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: NBA Live 10 ja NBA 2K10

Postitus Postitas Jukapuka »

vabakutseline kirjutas:Tahaks teada, et Kas te teete simi niikaua kui mängu pannakse või vaatate mängu ja ootate kui mängu saab. Ise kasutan teist varianti ja on olnud ka selliseid mänge kui üldsegi ei saa platsile. Tegin NBA's esimese mängu nii ja vaatasin 40m ära ega saanudki platsile.
Simi alati! Mida kauem sa mängu vaatad, seda vähem mänguaega sulle jääb. Ei tea miks see nii on, aga simulateides pole mul kordagi sellist asja olnud, et platsile ei saa.
Pilt
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Re: NBA Live 10 ja NBA 2K10

Postitus Postitas martin »

Kas keegi on My playeris D-league ka mänginud, ja sealt NBA'sse saanud? Mul endal kaob igastahes tuju ära kui ma D-liigi satun ega viitsi neid mänge mängida eriti, kui ei tea kas sealt on võimalik NBA'sse edasi ka saada ja kui kiiresti.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: NBA Live 10 ja NBA 2K10

Postitus Postitas vabakutseline »

martin kirjutas:Kas keegi on My playeris D-league ka mänginud, ja sealt NBA'sse saanud? Mul endal kaob igastahes tuju ära kui ma D-liigi satun ega viitsi neid mänge mängida eriti, kui ei tea kas sealt on võimalik NBA'sse edasi ka saada ja kui kiiresti.
Sealt on võimalik küll NBAsse saada aga sa peab iga mäng täitma need ette antud asjad ära. Kui kiiresti sealt saab ei tea kuna pole sealt samuti saanud.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: NBA Live 10 ja NBA 2K10

Postitus Postitas kasutaja123 »

Sain treeninglaagrist D-League-i ja seal eriti ei säranud, kuid suhteliselt lambist pakkus Bulls mulle umbes 15 D-League mängu pärast 10-day contracti ja sealt saingi NBA-sse. Nii et on küll võimalik, lihtsalt tuleb need mõned mängud ära kannatada :koss:
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: NBA Live 10 ja NBA 2K10

Postitus Postitas vabakutseline »

Kes mängib C või PF'ina seletagu miks Neile üldse ei söödeta? olen mõlemaid proovinud ja no kaaslased ei sööda üldse.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: NBA Live 10 ja NBA 2K10

Postitus Postitas Kivipallur »

Äkki halb kohavalik?
Pilt
Kasutaja avatar
CB 4
Kasutaja
Postitusi: 76
Liitunud: 06 Apr 2009, 22:47

Re: NBA Live 10 ja NBA 2K10

Postitus Postitas CB 4 »

see uus patch , tegi My Player mode suhtt sitaks ,

see on hea ,et veerandaja pikkust saab muuta ja framerate värk on ka parandatud ,
aga ma ei saa enda Centriga üldse enam mängida , sest 2kteam arvas , et see on probleem kui korvialustel visetel pole piisavalt kehakontakti , ja nüüd ma ei saagi enam layupe teha kuna igakord teeb mu mees mingi sita viske , ja see võetaks Bad Shot Selectioniks :x
just hakkas Centriga hästi minema , jõudsin iseg Rookie - Sophomore mängule 14,7 punkti ja 9 lauapalliga
TARTU ROCK !
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: NBA Live 10 ja NBA 2K10

Postitus Postitas Soho »

vabakutseline kirjutas:Kes mängib C või PF'ina seletagu miks Neile üldse ei söödeta? olen mõlemaid proovinud ja no kaaslased ei sööda üldse.
lihtne elementaarne asi nagu päris korvpallis :D
tee palliga mängijale katteid, võta ründe laudu
seisa seal vabaviske ja kolmese joone vahel see koht kus tavaliselt pf mingit joonist täidab..

ise ka C aga suht sitas võistkonnas :D nimelt torontos seal ju need valged mehed, kes 3 panevad aind ja mingi calderon isetseb, kellegile ei sööda :D

aga jah ma enamus punne saan kas siis ründelaud või kate katest mänguga
nu mul kaitse C ka üritan kaitses rabada rohkem :p iga mäng suht 2 koppa vahest rohkem :D
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: NBA Live 10 ja NBA 2K10

Postitus Postitas vabakutseline »

Patchi kohta on midagi kuulda?
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: NBA Live 10 ja NBA 2K10

Postitus Postitas Mihkel111 »

Räägitakse, et ~2 nädalat läheb veel :(
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Re: NBA Live 10 ja NBA 2K10

Postitus Postitas martin »

kasutaja123 kirjutas:Sain treeninglaagrist D-League-i ja seal eriti ei säranud, kuid suhteliselt lambist pakkus Bulls mulle umbes 15 D-League mängu pärast 10-day contracti ja sealt saingi NBA-sse. Nii et on küll võimalik, lihtsalt tuleb need mõned mängud ära kannatada :koss:
No ma sain nüüd peale üheksat mängu Celticsisse, ja mis on asja juures eriti kahtlane, et ma saan rohkem mänguaega kui Rondo ja kui ma d-liigis eriti hästi ei pannud siis nba's on kõik statid mingi 2x paremad ja veits lihtsam on mängida:D
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: NBA Live 10 ja NBA 2K10

Postitus Postitas Soho »

martin kirjutas:
kasutaja123 kirjutas:Sain treeninglaagrist D-League-i ja seal eriti ei säranud, kuid suhteliselt lambist pakkus Bulls mulle umbes 15 D-League mängu pärast 10-day contracti ja sealt saingi NBA-sse. Nii et on küll võimalik, lihtsalt tuleb need mõned mängud ära kannatada :koss:
No ma sain nüüd peale üheksat mängu Celticsisse, ja mis on asja juures eriti kahtlane, et ma saan rohkem mänguaega kui Rondo ja kui ma d-liigis eriti hästi ei pannud siis nba's on kõik statid mingi 2x paremad ja veits lihtsam on mängida:D

no muidugi on lihtsam klassi vahe ju :D
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Re: NBA Live 10 ja NBA 2K10

Postitus Postitas martin »

See on ikka kahtlane, et ebareaalselt palju mänguaega saab. Teistel pole siukseid probleeme?:D
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: NBA Live 10 ja NBA 2K10

Postitus Postitas vabakutseline »

martin kirjutas:See on ikka kahtlane, et ebareaalselt palju mänguaega saab. Teistel pole siukseid probleeme?:D
Kui sa teed sim siis saab jah oma 30m mängida.
Vasta